یک نماینده: جامعه انقلابی این پوشش را قبول ندارد

ک عضوکمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: جامعه انقلابی نحوه پوشش و حجابی را که در حال ترویج است نمی پذیرد.
۵ دقیقه پیش
اخبار سیاسی

خرید کیک برای انریکه مورا تصمیم شخصی بود؟

دبیر سیاسی روزنامه رسالت در واکنش به انتشار انتقادها نسبت به گرفتن جشن تولد برای نماینده اروپا در وزارت خارجه دولت انقلابی ابراهیم رئیسی مدعی شد: هفته گذشته در جریان مذاکرات آقایان باقری و مورا، یکی از معاونین که در حال جمع آوری روزمه مورا بوده است، تصادفا متوجه تاریخ تولد مورا با روز ملاقات شده و پیشنهاد خرید کیک می‌دهد که کاملا یک تصمیم شخصی بوده است.
۲۵ دقیقه پیش
اخبار سیاسی

استقبال جنتی از مذاکرات بین ایران وعربستان

دبیر شورای نگهبان گفت: هرچه امروز مسلمانان دارند از زحمات و خدمات پیامبر رحمت است.
۴۹ دقیقه پیش
اخبار سیاسی

درخواست مجلس برای محاکمه زنگنه و ابتکار

گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی درباره رسیدگی به تخلفات وزارت نفت و سازمان حفاظت محیط زیست در ارایه گزارش ناصحیح درخصوص بنزین تولیدی صنایع پتروشیمی امروز (چهارشنبه 28 مهر) در جلسه علنی مجلس قرائت شد.
۱ ساعت پیش
اخبار سیاسی

رئیسی: مردم همچنان به روحانیت اعتماد دارند

رئیس و اعضای جامعه روحانیت مبارز سه‌شنبه شب با رئیس جمهور دیدار و بر همراهی و پشتیبانی خود با دولت سیزدهم تاکید کردند.
۱ ساعت پیش
اخبار سیاسی

تدارک گسترده اسرائیل برای مقابله با ایران

رژیم اسرائیل به دنبال افزایش بودجه نظامی خود علیه ایران و محور مقاومت است. این رژیم تحرکات سیاسی و نظامی خود علیه ایران را افزایش داده است.
۲ ساعت پیش
اخبار سیاسی

روحانی تمام شد؛ او نمی‌تواند رئیسی را نقد کند

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مردم نه تنها پذیرای نظرات او نیستند بلکه به شدت از او ناراضی هستند. با این اوصاف اگر آقای روحانی حرفی هم بزند فایده ای ندارد.
۲ ساعت پیش
اخبار سیاسی

واکنش پزشکیان به موضع سخنگوی شورای نگهبان

مسعود پزشکیان از کاندیدا‌های انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه هیچ نامه‌ای از سوی شورای نگهبان درباره دلایل ردصلاحیتم برای من ارسال نشده است، گفت که باید شورای نگهبان یکبار برای همیشه شاخص‌های لازم برای تایید صلاحیت افراد را به صورت شفاف اعلام کند.
۳ ساعت پیش
اخبار سیاسی

توافق اسرائیل و امارات برای رسیدن به کره ماه

یک رسانه عبری از امضای توافق جدید میان رژیم صهیونیستی و امارات طی امروز (چهارشنبه) برای رسیدن به سطح کره ماه در یک ماموریت مشترک خبر داد.
۳ ساعت پیش
اخبار سیاسی

واکنش آمریکا به آزمایش موشکی کره شمالی

همزمان با تایید کره شمالی درباره پرتاب موفقیت آمیز موشک جدید بالستیک، آمریکا این آزمایش را محکوم کرد.
۳ ساعت پیش
اخبار سیاسی

انتقاد روزنامه اطلاعات از سخنان اخیر رئیسی

رئیس‌جمهور رئیسی در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم، از چالش‌های پیش روی دولت و رویکرد او در مقابله با مشکلات اقتصادی موجود و تنظیم عاقلانه‌تر بودجه سال آینده که کمتر از دو ماه دیگر باید تقدیم مجلس شود سخن گفت. از ضرورت انجام واکسیناسیون سراسری گرفته تا سفرهای استانی و لزوم ارتباط با مردم و پیگیری مذاکرات برجام.
۴ ساعت پیش
اخبار سیاسی

اقدام فجیع طالبان علیه ورزشکار ملی افغانستان

ماه‌جبین حکیمی، از بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان افغانستان که در رده سنی جوانان بازی می‌کرد، توسط طالبان در شهر کابل ذبح شد (‌سر بریده شد).
۵ ساعت پیش
اخبار سیاسی

دو واکنش متفاوت به یک جشن تولد سیاسی

انتشار خبر برگزاری جشن تولد برای معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سفر اخیرش به ایران از سوی وزارت خارجه دولت رئیسی با واکنش‌های متفاوتی مواجه شده است.
۵ ساعت پیش
اخبار سیاسی

سرنوشت بنی‌صدر در انتظار احمدی‌نژاد است؟

روزنامه آفتاب یزد در مطلبی با عنوان «آیا سرنوشت بنی صدر در انتظار احمدی‌نژاد است؟» به گمانه‌زنی درباره آینده سیاسی رئیس دولت بهار پرداخته است.
۵ ساعت پیش
اخبار سیاسی

تعیین بودجه در اسرائیل برای خرابکاری در ایران

در خبرها آمده بود که اسرائیل یک و نیم میلیارد دلار بودجه برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران اختصاص داده. این در حالی می باشد که با توجه به عضویت ایران در معاهده منع گسترش تسلیحات هسته ای NPT می باشد و طبق این معاهده سازمان ملل و مجامع بین المللی ملزم به تامین حمایت از تاسیسات هسته ای ایران می باشند.
۵ ساعت پیش
اخبار سیاسی

آقای رئیس‌جمهور! مهارت سخنرانی‌ات را تقویت کن

روزنامه همدلی در گزارشی به حواشی برخی سخنرانی‌های رئیس دولت سیزدهم پرداخته است.
۵ ساعت پیش
اخبار سیاسی

پوتین بدعهد این بار متعهد است؟

«ایران از روسیه، هواپیماهای جنگنده، جت آموزشی و بالگرد رزمی خریده است.» این خبری است که رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان نتیجه سفرش به روسیه اعلام کرده است و همین یک جمله کافی است تا خاطرات تلخ بد عهدی‌های روسیه بار دیگر زنده شود.
۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

جریمه ۱۹میلیونی امیرکبیر علیه واکسن‌نزن‌ها!

172 سال قبل، به دستور میرزاتقی‌خان جریمه سنگین 5 تومان طلا از امتناع کنندگان دریافت واکسن آبله اخذ می‌شد که مبلغ امروزی آن بالغ بر 19 میلیون تومان است
۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

دو گمانه درباره آینده سیاسی حسن روحانی

توییت‌های اخیر روحانی گمانه‌زنی‌ها درباره او و آینده سیاسی او را افزایش داده و برخی معتقدند که قصد دارد راه هاشمی را برود . اینکه می‌تواند یا نه اما بحث دیگری است.
۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

تحلیلی بر تغییر «روز استقلال» در همسایه شمالی

تغییر روز استقلال جمهوری آذربایجان به‌عنوان یک «کشور» (!) از ۱۸ اکتبر ۱۹۹۱ به ۲۸ می ‌‌۱۹۱۸ پیام‌ها و سویه‌های متعدد را در بطن خود دارد که لازم است پیش از سیاست‌گذاری از سوی تصمیم‌گیران همه سویه‌های آن به دقت مطالعه شود. در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهد شد.
۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

عناوین روزنامه‌های امروز

روزنامه‌های: هفت صبح - سازندگی - اعتماد - شرق - کیهان - ایران - آرمان - همشهری - وطن امروز - جام جم - دنیای اقتصاد - فرهیختگان.
۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

لحظه ورود عوامل انتحاری به مسجد قندهار

این انفجار روز جمعه ۲۳ مهر و هنگامی روی داد که مردم در حال برگزاری نماز جمعه بودند این انفجار انتحاری که در مسجد «امام بارگاه» شیعیان در قندهار رخ داد دستکم ۴۷ نفر کشته و بیش از ۷۰ زخمی بر جا گذاشت.
۱۲ ساعت پیش
اخبار سیاسی

تصاویر جدیدی از کیت میدلتون در لندن

کیت میدلتون، دوشس کمبریج؛ همسر 39 ساله شاهزاده ویلیام روز گذشته از انجمن حامی Forwardtrust که به افراد معتاد به مواد مخدر و الکل کمک‌ می‌کند در لندن بازدید کرد.
۱۲ ساعت پیش
اخبار سیاسی

ترامپ: کالین پاول اشتباهات زیادی مرتکب شد

رئیس جمهوری سابق آمریکا یک روز پس از مرگ کالین پاول وزیر خارجه اسبق این کشور اعلام کرد که پاول «اشتباهات زیادی مرتکب شد؛ اما در هر صورت، امیدوارم او در آرامش باشد»!
۱۴ ساعت پیش
اخبار سیاسی

نسخه‌پیچی سعید جلیلی برای سازمان هواشناسی

جلیلی گفت: ارتقای سازمان هواشناسی و علوم مرتبط با آن هم موجب ایجاد فرصت در ارائه خدمات زیرساختی می‌شود و هم بسیاری از خسارات را کاهش خواهد داد.
۱۴ ساعت پیش
اخبار سیاسی

شکایت ۱۹۵ نماینده مجلس از روحانی

نمایندگان در جریان بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چرایی تاخیر چندماهه در ترخیص کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور، با ۱۹۵ رأی موافق، ۷ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۴ نماینده حاضر در صحن با این گزارش موافقت کرده و آن را به قوه قضائیه ارسال کردند.
۱۴ ساعت پیش
اخبار سیاسی

ادعاهای بی‌اساس وزیر جنگ اسرائیل درباره ایران

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر ادعاهایی بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.
۱۴ ساعت پیش
اخبار سیاسی

آیا تجاوز جنسی، ترامپ را به زندان می اندازد؟

طبق گزارش NBC NEWS دونالد ترامپ در ماه های اخیر حداقل با ۱۰ پرونده فساد و کلاهبرداری رو به رو بوده و بسیاری از دادگاه ها قصد محکومیت او را دارند.
۱۵ ساعت پیش
اخبار سیاسی

واکنش تند وحیدی به اظهارات الهام علی‌اف

وزیر کشور ایران اظهار داشت: اظهارات رئیس جمهور آذربایجان نه با حُسن همجواری سازگار است و نه با یک سیاست‌ ورزی درست تطابق دارد، یک نوع بحران‌ آفرینی است.
۱۵ ساعت پیش
اخبار سیاسی

شکایت علیه جعجع و قاضی پرونده انفجار بیروت

یک وکیل لبنانی علیه « سمیر جعجع » رئیس حزب «القوات البنانیه » ( نیروهای لبنان ) و « طارق البیطار» قاضی پرونده انفجار بندر بیروت در دستگاه قضایی لبنان اقامه دعوی کرد.
۱۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

یقه‌هایی که فقط علیه ظریف پاره می‌شد

ما هم فقط یک نکته گفتیم از باب یادآوری برای تعهد به انصاف والا اگر این برنامه ها در راستای منافع ملی طراحی بشود خود ما هم برای شان کف می زنیم؛ این جنابِ انریکه مورا اخیرا به تهران سفر و با علی باقری درباره برجام دیدار کرده است، همان که پیشتر "اَخ" بود و تلخ اما انگار حالا "آخ" می شود به اضافه "جون" با شیرینی مضاعف.
۱۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

نظر احمدی‌نژاد درباره وقوع جنگ در منطقه

محمود احمدی نژاد رئیس‌جمهور اسبق ایران گفت: به نظرم هسته ای بهانه است یعنی یک اختلافی هست که این هم بهانه ای است برای تشدید آن اختلاف که آن را باید حل کرد.
۱۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

بایدن به دنبال بازگشت از تحریم‌ها علیه تهران

وال استریت ژورنال در گزارشی نوشت که دولت بایدن در پی شکست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران، به دنبال محدودکردن سیاست تحریمی واشنگتن است.
۱۶ ساعت پیش
اخبار سیاسی

دنیس راس: باید ایران را بترسانیم!

یکی از مشاوران سیاست خارجی «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور اسبق آمریکا در پیامی در توییتر مدعی شده برای اینکه بتوان به دیپلماسی با ایران شانس داد بایستی در تهران ترس ایجاد کرد.
۱۷ ساعت پیش
اخبار سیاسی

عربستان: اسرائیل از سرزمین‌های عربی خارج شود

عربستان ضمن تاکید بر اینکه حقوق فلسطینیان به سرقت رفته و امیدی به تأسیس این کشور نیست از مقر سازمان ملل به شدت رژیم صهیونیستی را مورد حمله قرار داد و از شورای امنیت خواست این رژیم را مجبور کند به اشغالگری پایان داده و از سرزمین‌های عربی خارج شود.
۱۷ ساعت پیش
اخبار سیاسی

انتقاد تند احمدی‌نژاد از نظام تصمیم‌گیری در کشور

نظام تصمیم گیری هم در کشور ما یک نظام مبتنی بر منطق تصمیم گیری نیست. چون ما برای تصمیم گیری دانش داریم که محصول تجربیات تاریخ است که البته عقلانی هم هست که هر مجموعه تصمیم گیری، باید سلسله مراتبی باشد، توازن اختیار و مسئولیت در آن برقرار باشد و شفاف باشد.
۱۹ ساعت پیش
اخبار سیاسی

ادعای وزیر جنگ اسرائیل علیه ایران

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در یکی از جلسات کمیته «امور خارجه و دفاعی» این رژیم به مطرح کردن ادعاهایی درباره برنامه هسته‌ای ایران پرداخت.
۲۰ ساعت پیش
اخبار سیاسی

گروسی: خواستار دیدار با وزیر خارجه ایران هستم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به «فایننشال تایمز» گفت وی فوراً نیاز دارد که با وزیر امور خارجه ایران برای بحث در خصوص پیشنهادات به منظور تقویت برنامه نظارت «شکننده» این نهاد در ایران، دیدار و گفت‌وگو کند.
۲۰ ساعت پیش
اخبار سیاسی

مسکو: با طالبان ارتباط داریم

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد، مسکو همانند دیگر کشورهای دارای نفوذ در منطقه، تماس با طالبان را حفظ کرده اما در حال بررسی به رسمیت شناختن آنها نیست.
۲۰ ساعت پیش
اخبار سیاسی

کاهش محکومیت «رضا اسلامی» به ۵سال حبس

وکیل رضا اسلامی، از کاهش مدت زمان محکومیت موکل خود از ۷ سال به ۵ سال خبر داد.
۲۰ ساعت پیش
اخبار سیاسی

واکنش مطهری به خبر مذاکرات ایران و عربستان

علی مطهری در توییتی نوشت: اعلام پیشرفت مذاکرات ‎ایران و ‎عربستان در هفته ‎وحدت، نوید خوبی برای هر دو کشور و جهان ‎اسلام است.
۲۱ ساعت پیش
اخبار سیاسی

حرکت عجیب طالبان در پخش تصویر حقانی

وزارت داخله طالبان با انتشار عکس‌هایی از دیدار سراج الدین حقانی، سرپرست وزارت داخله این گروه با خانواده‌های اعضای طالبان که در سال‌های گذشته حملات انتحاری انجام داده و کشته شده‌اند، خبر داده است.
۲۱ ساعت پیش
اخبار سیاسی

این کاریکاتور تاریخ انقضا ندارد!

کاریکاتوری از مجله معروف گل آقا که در آن، مرحوم حسن حبیبی؛ معاون اول دولت سازندگی نماد دولت بود و شاغلام نشان ملت.
۲۱ ساعت پیش
اخبار سیاسی

نقش رفسنجانی در اموال محرمانه مسئولین

محسن هاشمی در یادداشتی در روزنامه اعتماد به ادعا‌های اخیرمطرح شده در این باره که مرحوم هاشمی رفسنجانی لیست اموال مسئولان را محرمانه کرده است واکنش نشان داد.
۲۱ ساعت پیش
اخبار سیاسی

ایران، محور گفتگوی وزیر خارجه قطر با رابرت مالی

پس از تماس تلفنی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با همتای قطری، دوحه اعلام کرد که وزیر امور خارجه قطر با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران دیدار و گفت‌و‌گو کرده است.
۲۲ ساعت پیش
اخبار سیاسی

کالین پاول، معمار جنگ عراق به روایت تصویر

کالین پاول وزیر امور خارجه اسبق آمریکا بر اثر عوارض ناشی از ابتلا به کرونا جان باخت.
۲۲ ساعت پیش
اخبار سیاسی

اشتباه املاییِ کریمی قدوسی در توئیتر

اشتباه عجیب محمدجواد کریمی قدوسی، نماینده عضو جبهه پایداریِ مجلس در اظهارنظر درباره صدور حکم مدیران اسبق بانک مرکزی خبرساز شد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

بازهم اشتباه در کلام رئیس‌جمهور

رئیسی در کنفرانس وحدت اسلامی دچار اشتباه لفظی شد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

جشن تولد وزارت امور خارجه برای «انریکه مورا»

روزنامه اصولگرای وطن امروز اعلام کرد که وزارت خارجه دولت رئیسی برای انریکه مورا، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و فرستاده برجام، جشن تولد تدارک دیده بود.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

انتقاد ارگان رسانه‌ای قالیباف از احمدی‌نژاد

سایت فردانیوز ارگان رسانه‌ای محمدباقر قالیباف با انتشار گزارشی به سفر اخیر محمود احمدی نژاد به امارت واکنش نشان داد و نوشت: محمود احمدی‌نژاد از همان وقتی که رئیس جمهور شد چهره‌ پرحاشیه‌ای بود و بعد‌تر هم چنین ماند.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

وزیر ارشاد: از بیانات رهبری دائرالمعارف تهیه می‌کنیم

محمدمهدی اسماعیلی گفت: ادبیات جوانان پیش برنده است و در مقابل ادبیات محافظه‌کاری قرار دارد و این باعث می‌شود جوانان با دقت از آرمان‌های انقلاب دفاع و دستاورد‌های آن را روایت کنند و در عین حال جلوی روایت‌های نادرست را بگیرند و با تیغ تیز انتقاد از نارسایی‌ها صحبت کنند.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

قیمت عجیب اپل برای یک تکه پارچه

اپل بعد از رویداد معرفی نسل جدید مک بوک پرو، تراشه‌های M۱ پرو M۱ مکس و نسل سوم ایرپاد، از عرضه پارچه مخصوص تمیز کردن محصولات خود با قیمت ۱۹ دلار خبر داد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

رئیسی: فرهنگ غرب رنگی برای جوانان ندارد

رئیس جمهور اظهار کرد: ما دنبال ایجاد ثبات و دشمن دنبال ایجاد بی ثباتی است. راهبرد ما ایجاد وحدت و راهبرد دشمن تفرقه در جهان اسلام است. وحدت شکنی حرکت در جهت راهبرد دشمن است‌.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

ادعای برقراری تماس‌ میان ایران و مصر

یک روزنامه سعودی به نقل از منبع مصری ادعا کرد که اخیرا تماس‌هایی میان تهران و قاهره انجام شده است.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

گفتگوی گروسی و بلینکن درباره ایران

موضوع ایران از موضوعات دیدار مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با وزیر امور خارجه آمریکا در واشنگتن بود.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

شاید اصولگرا‌ها پشت رئیسی را هم خالی کنند!

هنوز دولت سیزدهم، انسجام و شکل درست و حسابی پیدا نکرده که برخی نمایندگان مجلس، هجوم به آن را کلید زده‌اند و آن‌گونه که از حال و هوا پیداست، این حملات با شیب صعودی ادامه خواهد یافت.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

سیاسی‌ترین پدیده در جامعه ایران

احمد زيدآبادي، فعال سیاسی در روزنامه اعتماد نوشت: تورم فزاينده، به سياسي‌ترين پديده جامعه ايران تبديل شده است.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

کلاف سردرگم مذاکرات برجامیِ ایران و غرب

پس از گذشت دو ماه و اندی از روی‌کار‌آمدن دولت سیزدهم و توقف طولانی در ایستگاه ششم مذاکرات وین، ظاهرا قرار است بروکسل میزبانی نشستی بین ایران و ۱+۴ را عهده‌دار شود.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

تغییر دیدگاه احمدی‌نژاد را در این دو عکس ببینید

از تغییر پروتکل پوشش این خبرنگار در ملاقات‌های رسمی با احمدی‌نژاد طی دهه اخیر، می‌توان به تغییر روش و شعار رئیس جمهور دولت‌های نهم و دهم در طول این سال‌ها پی برد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

تاکید بلینکن و گروسی بر مذاکره درباره ایران

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه و رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کردند که در مذاکرات روز دوشنبه به وقت محلی خود در واشنگتن درباره ایران گفت و گو خواهند کرد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

ترکیه سفیران ۱۰ کشور را احضار کرد

وزارت امور خارجه ترکیه شامگاه دوشنبه سفیران ۱۰ کشور را به دلیل بیانیه مشترک آنها مبنی بر آزادی «عثمان کاوالا»، تاجر ترکیه‌ای زندانی در این کشور، احضار کرد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

آیا گفت‌وگو‌های بروکسل پیش‌درآمد مذاکرات وین است؟

پس از کلی انتظار قرار بر این شده که ایرانی‌ها روز پنج شنبه جلسه‌ای با کشور‌های ۴+۱ در بروکسل داشته باشند، که البته برخی آن را به عنوان پیش درآمد جلسه هفتم وین تلقی کردند.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

کناره‌گیری فرستاده ویژه آمریکا در امور افغانستان

شبکه خبری سی ان ان آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی اعلام کرد زلمی خلیلزاد فرستاده ویژه آمریکا در امور افغانستان از سمت خود کناره گیری می‌کند و معاون او "توماس (تام) وست بعنوان جایگزین او انتخاب می‌شود.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

واکنش حزب سمیر جعجع به سخنان حسن نصرالله

حزب «نیروهای لبنانی» به ریاست سمیر جعجع به سخنان دبیرکل حزب الله درباره تلاش حزب جعجع برای ایجاد فتنه و جنگ داخلی در لبنان واکنش نشان داد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

سلامی: شاهد شکست تحریم‌ها علیه ایران هستیم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در عرصه هدایت امت همانند گذشته و بهتر و بیشتر از گذشته در حال ایجاد تاثیرات تعیین کننده هستند بنابراین گویش های جدید نشان دهنده آن است که انقلاب با نفس جدید در حال حرکت است.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

گفت‌وگوی امیرعبداللهیان با دبیر کل سازمان ملل

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امشب با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد به صورت تلفنی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. وزیر امور خارجه ایران در این تماس تلفنی به مذاکرات هسته‌ای نیز اشاره کرد و گفت: مذاکرات اخیر معاون سیاسی وزارت امور خارجه با انریکه مورا مثبت بوده است و در هفته آینده در بروکسل به این گفتگو‌ها ادامه خواهند داد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

انتقادات عباس عبدی از طرح صیانت فضای مجازی

عبدی گفت: آدم غصه می خورد که چرا باید اطلاعاتش در اختیار دیگران باشد و اختیار قطع و وصل آن در دست دیگران باشد. البته باید غصه بخوریم که چرا به ما دارو نمی دهند و چرا نمی توانیم نفت بفروشیم. چه وضعیتی وجود دارد که مردم علی رغم این حرف های درست نسبت به این طرح حساس هستند؟!
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

آمریکا: مذاکرات اضافی در بروکسل ضروری نیست

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که برگزاری مذاکرات بروکسل میان ایران و اتحادیه اروپا ضروری نیست.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

اخطار بی‌سابقه‌ی ‏حسن نصرالله به سمیر جعجع

برای اولین بار اعلام می‌کنم حزب الله بدون حامیانش به تنهایی بیش از صدهزار رزمنده مسلح دارد که می‌تواند کوه‌ها را جابجا کند
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

رئیس‌جمهور: معیشت مردم دغدغه روزانه من است

رئیس جمهور گفت: مسئله معیشت مردم دغدغه روزانه و هر ساعت من است و من قیمت‌ها را رصد می‌کنم، به‌ویژه مواد خوراکی را دائما رصد کرده و با وزرا جلسه دارم و در جلسات شخصا حضور می‌یابم و پیگیری می‌کنم.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

وعده ناتو به باکو برای تأمین صلح در قفقاز جنوبی

معاون دبیرکل ناتو در ملاقات با وزیر دفاع جمهوری آذربایجان مدعی آمادگی این ائتلاف برای ارائه کمک‌ جهت تامین صلح در منطقه شد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

اعتراض جالب توجه زنان افغان با شرایط خاص

دو زن افغانستانی در اعتراض به حاشیه رانده شدن زنان در حکومت طالبان اعتراض خود را با آواز خواندن نشان دادند.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

تا مشکل اقتصاد حل نشود، یعنی کاری نکردید

به نظر می‌رسد منتقدان دولت حسن روحانی، حالا فهمیده‌اند که اداره کشور با شرایط فعلی چقدر سخت و جانکاه است. آنهایی که فکر می‌کردند، سه روزه می‌شود مشکلات را حل کرد حالا مانده‌اند که با اقتصاد کشور چه کنند! اقتصادی که به صورت دستوری به سامان نمی‌رسد و باید برای آن نقشه راه مشخصی داشت.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

ایران از روسیه، هواپیماهای جنگنده و بالگرد خرید

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به قراردادهای خرید هواپیماهای جنگنده، جت آموزشی و بالگردهای رزمی از روسیه گفت: این قراردادها پس از لغو تحریم تسلیحاتی ایران منعقد شده و در این سفر درباره اجرایی شدن آن مذاکره خواهیم کرد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی

بورل: پنجشنبه نشستی با طرف ایرانی نداریم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه در پایان نشست وزرای امور خارجه کشورهای اروپایی تصریح کرد که برجام در مقطع حساسی قرار دارد و همه مصمم هستند که این توافق به ریل اصلی خود بازگردد.
۱ روز پیش
اخبار سیاسی