شیوه جدید دلالی در فوتبال ایران
۱۰۰۱۶۹۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۱
۱۴۰۵
پارس جنوبی جم درحالی فردا اردوی ده روزه اش در شهرستان جم را به پایان می رساند که وضعیت مالی و مشکلات مدیریتی این باشگاه همچنان پابرجاست و اتفاق خاصی برای جمی ها رخ نداده است.

خبرگزاری ایلنا: پارس جنوبی جم درحالی فردا اردوی ده روزه اش در شهرستان جم را به پایان می رساند که وضعیت مالی و مشکلات مدیریتی این باشگاه همچنان پابرجاست و اتفاق خاصی برای جمی ها رخ نداده است.

هومن افاضلی با اینکه از ابتدای فصل با پارس جنوبی نبوده اما با کسب شش امتیاز در پنج بازی از بیست امتیاز کسب شده هواداران جمی را به بقای این تیم در لیگ برتر امیدوار کرده است. مسئله ای که افاضلی خیلی به آن امیدوار نیست: راستش را بخواهید نمی توانم با مردم جم صادق نباشم؛ روز اول به بنده وعده حل مشکلات را دادند و براساس صحبت هایی که میان من و مسوولان باشگاه و منطقه ویژه ردوبدل شد به هواداران عاشق جمی قول دادم مأموریت من حفظ تیم در لیگ برتر است و حتی این قول راهم دادم تا سه مرتبه مشکلات را درون تیم عنوان کنم ولی باور کنید برای هر مشکلی سی بار با اقایان مستقیم و غیر مستقیم تذکر دادم اما فقط وعده امروز و فردا شنیدیم. پس بنابراین شما بگویید با این شرایط چطور امیدوار به موفقیت پارس جنوبی داشته باشم.

سرمربی پارس جنوبی که در آخرین دیدار لیگ برتر موفق به شکست تراکتورسازی شد درخصوص حاشیه های پارس جنوبی حرفای تکان دهنده ای بیان می کند: متاسفانه مشکل من تنها معضلات مدیریتی و مالی نیست بلکه دلالی هم هست. الان دلالی هست که به دنبال برهم زدن تیم من است جالب است مدل کار این آقا که اگرلازم شد درباره اش بیشتر صحبت خواهم کرد با سایرین متفاوت است چون برخلاف برخی از مربیان از گروه این فرد آقا بازیکن پولی نگرفتم دائما درحال سم پاشی علیه تیم من است و جالب است که همان ابتدا به من می گوید جدا از این بازیکنان شما از یک شاخه گل تا ۴۵۰۰ یورو می توانید بدهید!

افاضلی درادامه می گوید: همواره سعی کردم با صبوری و تعامل کار کنم چون شرایط مربیگری در ایران اینگونه است ولی نه پول بازیکن به خانه ام می برم و نه به کسی باج می دهم حتی اگه خانه نشین شوم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج