برندگان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا
۱۰۰۳۰۹۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
۱۲۸۵۲ 
فهرست اسامی برندگان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده هفت محصول سایپا به مناسبت عید سعید فطر بارگذاری و قابل رویت شد.

خبرگزاری ایرنا: فهرست اسامی برندگان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده هفت محصول سایپا به مناسبت عید سعید فطر بارگذاری و قابل رویت شد.

 اسامی برندگان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده گروه خودروسازی سایپا مقرر بود ساعت ۱۳ امروز (یکشنبه) و از سه طریق سایت اصلی سایپا، سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک اطلاع رسانی شود، اما به دلیل رجوع کاربران سایت از دسترس خارج شد.

با رفع مشکلات فنی پیش آمده، اکنون اسامی برندگان از اینجا قابل دسترسی است.

به گزارش ایرنا، از بین یک میلیون و ۸۰ هزار نفر متقاضی در مجموع ۹۹۲ هزار و ۲۷۷ نفر واجد شرایط طرح فروش فوق العاده سایپا شناخته شدند که با توجه به ظرفیت تخصصی ۱۰ هزار خودرویی، به ازای هر ۹۹ نفر یک خودرو تحویل خواهد شد.

برپایه این گزارش، تعداد ۲۹۶ هزار و ۹۴۲ نفر متقاضی خودروی تیبا ۲ با ظرفیت عرضه دو هزار و ۵۰۰ دستگاه بودند.

در این بین، خودروی تیبا صندوق دار بیشترین متقاضی را در بین خودروهای سایپا با ۳۰۷ هزار و ۲۹ نفر داشت که با در نظر گرفتن یکهزار و ۹۰۰ دستگاه ظرفیت عرضه شده و ۲۰۰ نفر افراد رزرو، تعداد ۱۳۹ نفر متقاضی در برابر هر خودرو به ثبت رسید.

همچنین تعداد ۲۱۵ هزار و ۹۵۶ نفر متقاضی خودروی ساینا با یک‌هزار و ۹۰۰ دستگاه عرضه، ۶۳ هزار و ۷۱۸ نفر متقاضی خودروی سایپا ۱۵۱ (وانت پراید) با یک‌هزار دستگاه عرضه، ۳۷ هزار و ۷۳ نفر متقاضی خودروی پیکاپ دوکابین دو دیفرانسیل ریچ با ۱۲۰ دستگاه عرضه، ۵۹ هزار و ۹۸۷ نفر متقاضی خودروی وانت نیسان دوگانه سوز با یک‌هزار و ۶۰۰ دستگاه عرضه و ۱۱ هزار و ۹۳۳ نفر متقاضی خودروی وانت نیسان دیزل با ۸۸۰ دستگاه عرضه بودند.

برچسب ها: