تاریخ شروع دوباره لیگ ستارگان قطر اعلام شد
۱۰۰۳۱۷۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲
۷۸۹ 
زمان مسابقات هفته‌های باقیمانده لیگ ستارگان قطر مشخص شد.

خبرورزشی: فاز نخست پروتکل‌های مسابقات لیگ ستارگان قطر که به تایید وزارت سلامت اجتماعی این کشور رسیده، برای آماده‌سازی تیم‌ها در راستای بازگشت آن‌ها به تمرینات از فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود. همه مربیان و بازیکنان با حضور در سالن علی بن‌حمد العطیه دوحه، باید مطابق با رویه‌های احتیاطی و با همکاری وزارت سلامتی اجتماعی تست کرونا بدهند.

همه آن‌ها با مراقبت‌های لازم به شهر‌های خود برمی‌گردند تا نتایج آزمایش‌ها مشخص شود. در صورتی که نتیجه آزمایش کسی مثبت باشد، او تحت مراقبت وزارت بهداشت اجتماعی قرار می‌گیرد، اما در صورت منفی بودن آزمایش به هتل تیمش اضافه خواهد شد.

روابط عمومی لیگ ستارگان قطر به صورت رسمی، تاریخ آغاز دوباره رقابت‌ها را اعلام کرد. به این ترتیب این مسابقات از روز سوم مرداد ماه و با برگزاری هفته هجدهم از سر گرفته می‌شود که نخستین دیدار، تقابل تیم‌های قطر SC و الریان خواهد بود.

مطابق برنامه اعلام شده، هفته هجدهم لیگ ستارگان روز‌های ۳ و ۴ مرداد، هفته نوزدهم روز‌های ۱۰ و ۱۱ مرداد، هفته بیستم روز‌های ۱۷ و ۱۸ مرداد، هفته بیست‌ویکم روز‌های ۲۴ و ۲۵ مرداد و هفته بیست‌ودوم روز‌های ۳۱ مرداد و اول شهریور برگزار می‌شود.

برچسب ها: