بلال فروشِ قاتل، پایِ میز محاکمه
۱۰۰۳۲۹۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۶
۱۰۱۴۱ 
مقتول فردی به نام حامد بوده که دستفروشی می‌کرده و توسط جوان دیگری به نام فرهاد بر سر جای پهن کردن بساط به قتل رسیده است و مأموران فرهاد را به اتهام قتل دستگیر کردند.

ایران: بلال فروشی که در جریان یک نزاع بر سر پهن کردن جای بساط، دستفروش دیگری را به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

رسیدگی به این پرونده از مرداد ماه سال ۹۷ با گزارش یک درگیری منجر به قتل آغاز شد. مأموران پس از بررسی متوجه شدند که مقتول فردی به نام حامد بوده که دستفروشی می‌کرده و توسط جوان دیگری به نام فرهاد بر سر جای پهن کردن بساط به قتل رسیده است و مأموران فرهاد را به اتهام قتل دستگیر کردند.

فرهاد پس از دستگیری به صراحت اتهامش را پذیرفت و پرونده‌اش پس از تکمیل تحقیقات به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز متهم در شعبه ۹ محاکمه شد.

در ابتدای جلسه دادگاه و پس از قرائت کیفرخواست اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند و در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خودش گفت: من نه پدر دارم و نه مادر؛ از ۵ سالگی در کوچه و خیابان‌ها بزرگ شدم و با دزدی و پیدا کردن غذا از داخل سطل‌های زباله زندگی کردم تا اینکه چند سال قبل تصمیم گرفتم توبه کنم و زندگی سالمی داشته باشم بعد هم تلاش کردم با بلال فروشی و بساط کردن، نان حلال در بیاورم.

روز حادثه من در خانه بودم که یکی از دوستانم با من تماس گرفت و گفت که حامد بساطت را به هم ریخته و همان موقع با عصبانیت خودم را به آنجا رساندم و دیدم حامد با چند نفر از دوستانش با قمه و چاقو آنجا ایستاده‌اند و تا من را دیدند به سمتم حمله کردند که از ترسم یکی دو ضربه با چاقو به او زدم و بعد هم داشتم فرار می‌کردم که از ترسم چاقو را پرت کردم که به گردن حامد خورد و باعث مرگش شد.

وی در ادامه عنوان کرد: من با قصاص از این زندگی راحت می‌شوم، چون نه خانواده‌ای دارم و نه امیدی برای زندگی. اما می‌خواهم اولیای دم بدانند که من قصدم کشتن فرزندشان نبود فقط می‌خواستم او را بترسانم که چاقو به گردنش خورد.

پس‌از اظهارات متهم به قتل؛ قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
03:38 - 1399/03/19
قضات خیلی زیاد و عجولانه تصمیم در مورد قتل عمد نگرفته اند آخه سال ۹۷ کجا و سال ۹۹کجا؟!!تازه خوبه متهم خودش اتهامش را پذیرفته بوده اگر نمی پذیرفت حتما سال ۱۴۴۰ پرونده به جریان می افتاد!!!
Iran, Islamic Republic of
03:47 - 1399/03/19
چقدر تلخ ...این جای بساط هم بحرانی شده ... برها دعواهای سنگینی رو شاهد بودم فقط واسه اینکه جای همیشگی طرف بساط پهن کردن.. و اینکه مسلما مرحوم هم معصوم و بی گناه نبوده ولی بنظرم باید دقیق بررسی شه واقعا این فرد نشسته تو خونش یه عده با قمه سر بساط انتظارش رو می کشیدن یا نه داستان چیز دیگه ای بوده و این دعواها خیلی پیچیده تر از این ها بوده
Iran, Islamic Republic of
04:06 - 1399/03/19
خدا باعث و بانی فقر و فلاکتو قصاص کنه، ایشالله، بخشش، لازم نیست اعدامش کنید
Iran, Islamic Republic of
04:19 - 1399/03/19
خدابیامرز حامد! بیچاره فرهاد! بیچاره جوونای مملکت ثروتمند ما ایران! مامورین باید اعدام بشن
ایران به کجا میرود؟
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
با دست این مسئولین به قهقرا
Iran, Islamic Republic of
04:32 - 1399/03/19
عجب مملکتي برامون ساختيد تک تک کساني که راي ميدن بايد فرداها جوابگو باشن
Iran, Islamic Republic of
04:32 - 1399/03/19
اثرات راي دادنتون رو ببينيد مردم بي عاطفه
Iran, Islamic Republic of
06:37 - 1399/03/19
..... حرف راست. را قاتل زد..... از راه دزدی . زباله گردی درون سطل زباله جهت یافتن غذا. و غیره .. فقط بخشش.از طرف خانواده مقتول..
پاسخ ها
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
اینم ازاین جامعه بصلاح سالم ما چقدرازاین جوانها به اینصورت دارند زندگی میکنند خانوادههای ازهم پاشیده بااین شرایط سخت این بچه هاچه میخوان بشن دولتم که پشتیبان نیست
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1399/03/19
همش بخاطر فقره بر باعث با نیش لعنت بگو بیشمار
پاسخ ها
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
باعثش کساني هستن که راي ميدن
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
باعثش کساني هستن که راي ميدن
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1399/03/19
پر شور تر از همیشه برین پای صندوق رای هرکس رای داد ی بلایی به سرش تا حلا امده هر سال بدتر از سال دیگه بازم میرن پای صندوق حقهتونه ای بلاها به سرتون بیاد
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1399/03/19
اونایی که میگن فقر ومقصر کیانی هستند که رای دادن
اینحا به سن این جوون اشاره نکرده
وقتی میگه از ۵سالگی تو خیابون بوده ودر خبر دیگه گفته خونه وپدر ومادر داشته ولی بی مسئول این قضیه مال زمان کدومرئیس جمهور بوده
چرا هرچیزی رو به این دولت ربط میدید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج