تشدید تهدیدها کار نتانیاهو را به پلیس کشاند
۱۰۰۳۶۲۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۳
۸۴۵۹
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه اعلام کرد، به دلیل تهدید خود و اعضای خانواده‌اش در شبکه های اجتماعی به پلیس شکایت کرده است.

ایسنا: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه اعلام کرد، به دلیل تهدید خود و اعضای خانواده‌اش در شبکه های اجتماعی به پلیس شکایت کرده است.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پستی توئیتری ضمن قرار دادن یک سری تصاویر از پستهایی که به گفته وی مربوط به تهدیدها علیه وی در شبکه‌های اجتماعی هستند نوشت: امروز صبح من شکایتی دیگر را نزد پلیس به دلیل تحریک به قتل من و خانواده‌ام ثبت کردم. اخیرا این تحریک همراه با درخواست آشکار برای کشتن من و اعضای خانواده‌ام خط قرمز را رد کرد.

تشدید تهدیدها کار نتانیاهو را به پلیس کشاند

نخست وزیر اسرائیل اضافه کرد، چشم به دریافت یک پاسخ قاطع از جانب پرسنل پلیس به هدف سپردن مسببان تهدیدها به دست عدالت دارد.

این سومین شکایتی است که این نخست وزیر صهیونیستی در عرض چند هفته گذشته در ارتباط با تهدیدها ثبت کرده است.

نتانیاهو در اواخر ماه مه، دست به ثبت یک شکایت نزد پلیس از بابت مطرح شدن چند سری تهدیدات علیه خود و خانواده‌اش زده بود. بر اساس اعلام برخی رسانه‌ها پلیس مردی 39 ساله را به اتهام تحریک به خشونت علیه نتانیاهو دستگیر کرده است.

در تاریخ اول ژوئن نتانیاهو مجور به ثبت یک شکایت جدید علیه مردی شد که گفته شده " دقیقا توصیف کرده که چطور برای کشتن او و اعضای خانواده‌اش برنامه‌ریزی کرده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج