هشدار وزیر خارجه آلمان به نتانیاهو
۱۰۰۴۳۶۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
۷۷۲۴ 
وزیر خارجه آلمان به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای الحاق کرانه باختری هشدار داد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روسیاالیوم، هایکو ماس وزیر خارجه آلمان به بنیامین نتانیاهو درباره پیامدهای اجرای الحاق بخش هایی از کرانه باختری به سرزمین های اشغالی هشدار داد.

به گزارش روزنامه صهیونیستی هاآرتص، ماس به نتانیاهو گفت که در صورت تصمیم اسرائیل برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری احتمالا اتحادیه اروپا تحریم هایی علیه آن وضع خواهند کرد و فلسطین را به رسمیت خواهند شناخت.

هشدار وزیر خارجه آلمان به نتانیاهو

وزیر خارجه آلمان در دیدار با نتانیاهو گفت که آلمان از مجازات اسرائیل حمایت نمی کند ولی کشورهای دیگر اتحادیه اروپا را به اتخاذ چنین تصمیمی مجبور خواهند کرد.

طرح رژیم تل آویو برای الحاق بخش های بزرگی از کرانه باختری رود اردن با تنش های زیادی روبرو بوده است. این اقدام به مخالفت و محکومیت های گسترده بین‌المللی مواجه شده و چشم انداز راهکار تشکیل دو دولت برای حل و فصل مناقشه فلسطین و اسرائیل را با چالش های جدی روبرو کرده است.

فلسطینی ها با حمایت گسترده بین‌المللی به دنبال آن هستند که کل کرانه باختری رود اردن بخشی از کشور مستقل فلسطینی باشد. فلسطینی ها تهدید کرده‌اند که توافقنامه های صلح و سازش فعلی را لغو خواهند کرد اگر نتانیاهو بخواهد طرح الحاق کرانه باختری را دنبال و اجرا کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج