حمایت ویژه کاپیتان تاتنهام از پوگبا
۱۰۰۵۶۱۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۳
۵۴۳
هوگو لوریس، دروازه بان فرانسوی تاتنهام مدعی شد پل پوگبا تمام تلاش خود را برای موفقیت منچستریونایتد خواهد کرد.

ورزش سه: هوگو لوریس، دروازه بان فرانسوی تاتنهام مدعی شد پل پوگبا تمام تلاش خود را برای موفقیت منچستریونایتد خواهد کرد.

پل پوگبا که پیش از شیوع دوران کرونا حدود شش ماه تقریبا همه بازی های منچستریونایتد را از دست داده بود، حالا آماده بازگشت به میادین و قرار گرفتن در ترکیب است. هوگو لوریس به حمایت از هموطن خود پرداخته و معتقد است پل پوگبا با انگیزه فراوان به میدان بازمی گردد.

هوگو لوریس گفت: "دوران غیبت پل پوگبا حتی طولانی تر از هری کین است. اما من پوگبا را می شناسم و به محض حضور در زمین فقط می خواهد پیروز شود. پوگبا در تلاش خواهد بود تا هرگونه که ممکن باشد است بهترین سطح عملکردش باشد تا منچستر یونایتد بتواند در جمع چهار تیم برتر لیگ جزیره حضور یابد.

به نظر می رسد تکلیف کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر دیگر تقریبا مشخص شده است، اما برای مقام های چهارم یا پنجم یک نبرد بزرگ برگزار می شود و برای فرار از سقوط، این مبارزه حتی بزرگتر هم خواهد بود. این حداکثر سرعت است، زیرا شما می توانید همه چیز را برنده یا به کل شکست بخورید.

معمولا در ماه مارس همه ما در شرایط متفاوت بودیم و متاسفانه کرونا از ناکجا آباد آمد و هیچ کس نمی توانست انتظار چنین شرایطی را داشته باشد. در مقطع قبل از تعطیلی ما در بهترین شرایط نبودیم، اما این متعلق به گذشته است. همه ما می خواستیم فصل را تمام کنیم و حالا نزدیک شده ایم. همه تیم ها بازیکنان مصدوم شان در را اختیار دارند، فصلی بسیار عجیب بوده، اما باید پایان یابد."

مطالب مرتبط