تهدید مالک شهر خودرو به کناره‌گیری از فوتبال
۱۰۰۶۶۷۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۲
۳۳۴۱
مالک حمیداوی می‌گوید اگر قرار باشد لیگ نوزدهم ادامه پیدا کند، قید فوتبال را خواهد زد.

ایسنا: دوشنبه اعلام شد که قرار است روز سه‌شنبه مدارک لازم برای انصراف ۴ باشگاه خصوصی یعنی تراکتور، شهرخودرو، ماشین سازی و نساجی به فدراسیون فوتبال ارسال شود تا این باشگاه از ادامه برگزاری لیگ نوزدهم کناره‌گیری کنند.

فرهاد حمیداوی، مالک شهرخودرو  در خصوص شرایط برگزاری لیگ نوزدهم اظهار کرد: همه چیز واضح است و شرایط افزایش بیماران مبتلا به کرونا در حال افزایش است. آیا درست است که بازی‌ها در چنین شرایطی برگزار شود و سلامتی کادر فنی و بازیکنان به خطر بیفتد؟ قبلا می‌گفتند حمیداوی به خاطر فرار از پول بازیکنان به دنبال لغو لیگ نوزدهم است اما من ۸۰ درصد قرارداد بازیکنانم را دادم که دیگر چنین حرفی هم زده نشود.

تهدید مالک شهر خودرو به کناره‌گیری از فوتبال

وی ادامه داد: دیروز طوماری توسط بازیکنان ۷ باشگاه به اعتراض به ادامه یافتن لیگ نوزدهم در این شرایط نوشته و امضا شد. به هر حال پناه هر بازیکنی باشگاهش است و وقتی فدراسیون ما را مجبور به بازی می‌کند، ما هم به اجبار از بازیکنان می‌خواهیم به میدان روند و همین باعث شد آن‌ها به صورت مستقیم صدای خود را به گوش سازمان لیگ و فدراسیون برسانند. آن‌ها می‌خواستند مشکل‌شان حل شود و واقعا سلامتی آن‌ها و خانواده‌هایشان در خطر است.

مالک شهرخودرو از این که باشگاه بازیکنان را ملزم به امضای چنین نامه‌ای کرده گفت: این نامه پس از امضای بازیکنان ۵ باشگاه به دست تیم من رسید و بازیکنان با اختیار خودشان امضا کردند و ما هم سعی کردیم دخالت نکنیم. نکته جالب در خصوص نامه این است که وقتی نماینده بازیکنان نامه را به سازمان لیگ برده، این سازمان حاضر به گرفتن نامه نشده و بازیکنان مجبور شدند آن را به فدراسیون فوتبال ببرند. حتی باشگاه ماشین‌سازی هم نامه را برای سازمان لیگ اتوماسیون کرده بود اما آن‌ها این گونه رفتار کردند.

حمیداوی افزود: من رفاقت قدیمی با بهاروند دارم اما همیشه عملکرد و خروجی فدراسیون علیه من است و نمی‌دانم چه بلایی سر دوستی‌مان آمده است. قانون کمیته انضباطی می‌گوید همیشه چیزی درست است که آن‌ها می‌گویند. ما حرف بدی نزدیم و درخواست داشتیم که مدیران ۱۶ باشگاه لیگ برتری دور هم جمع شوند و یک تصمیم واحد بگیرند. ما هیچ مشکلی با قهرمانی پرسپولیس نداریم؛ مگر بازی‌ها در یک شهری که وضعیت بهتری داشته باشد یا این که بازی‌ها ۴ ماه دیگر برگزار شوند، پرسپولیس قهرمان نمی‌شود؟ سازمان لیگ بودجه پروتکل‌ها را بدهد و همانند جام جهانی تیم‌ها را به یک شهر بفرستد و در عرض ۶۰ روز بازی‌ها را برگزار کنند. معاونت وزارت بهداشت از رییس جمهور درخواست کرده که محدودیت‌ها تشدید شود. ما حاضریم به حرف فدراسیون تمکین کنیم اما آن‌ها هم رعایت کنند و بازی‌ را در شهر سفیدی برگزار کنند.

او درباره مسائل مالی تیمش تصریح کرد: فدراسیون بودجه پروتکل‌ها را بدهد تا ما آن‌ها را تامین کنیم. ما وقتی درآمد اصلی خود یعنی پول تبلیعات محیطی را نمی‌گیریم، چگونه می‌توانیم برای پروتکل‌ها هزینه کنیم؛ از ۶۰ میلیارد پول تبلغیات محیطی که بیش از ۳ میلیارد آن سهم ما است، تنها ۴۰۰ میلیون دریافت کرده‌ایم. با هر جدول ضرب و ماشین‌حسابی آن را محاسبه کنیم، باید خیلی بیشتر از این‌ها می‌گرفتیم. باید قردادها شفاف‌سازی شود تا مظلومیت ما به همه ثابت شود.

مالک شهرخودرو در خصوص ویدیویی که از او منتشر شد و او در حال روبوسی با بازیکنان تیمش است، اعلام کرد: بازیکنان ما و کسانی مثل من که در تمرین حاضر می‌شوند، به صورت کامل ضدعفونی می‌شوند. به طوری که لباس من کامل خیس بود. وقتی بازیکنان در تمرین و بازی بارها به هم برخورد می‌کنند، روبوسی من با بازیکنان نیز جزو همان دسته قرار می‌گیرد. وقتی یک باشگاه مثل پارس جنوبی پول تمرین و پرواز کردن ندارد، چگونه می‌تواند پروتکل‌ها را رعایت کند؟

حمیداوی در پایان درباره انصراف تیمش از لیگ نوزدهم در صورت ادامه یافتن آن گفت: باشگاه تمکین می‌کند اما من از این فوتبال می‌روم. من سابقه مدیریت در نساجی و شاهین شهرداری بوشهر را داشتم و سابقه فوتبالی من مشخص است. مگر چند مدیر فوتبالی داریم که متوجه این داستان‌ها شود. من فوتبالی بحث می کنم و نگاه فوتبالی دارم و اگر لیگ ادامه پیدا کند، من از فوتبال می‌روم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1399/03/29
برن گمشن نخاله های فوتبال همین ها هستند
-
01:28 - 1399/03/29
به درک.من خودم مشهدی هستم.بذارپدیده اوت بشه.جاش ابومسلم واقعی بیاد تولیگ
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1399/03/29
فقط سلامت بازیکنا و خونواده هاشون مهمه؟؟؟؟
پس اونایی ک تو این وضعیت اسفناک میرن سر کارهاشون بخاطر نون دراوردن برای خونواده هاشون جونشون مهم نیست جون خونواده هاشون مهم نیست؟؟؟
اونا ادم نیستن فقط شما فوتبالیستا ادمید؟؟
همون بهتر ک همتون کرونا بگیرین بدرک واصل بشین و ریختتون از رو زمین برداشته بشه
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1399/03/29
انشاءالله یک روزی هم داستان پشت پرده تو وثروت نجومی توهم برای مردم مشخص می‌شود. تو هم مثل هدایتی و انصاری و زنوزی و......مشخص می‌شود. فقط با سیاه نمایی و حقه بازی و ریاکاری به این جایگاه رسیدید خدا شر امثال شما هارو از سر این مملکت و فوتبال این مملکت کوتاه کنه انشاءالله
United Arab Emirates
01:58 - 1399/03/29
به درک تو از فوتبال بای فوتبال ایران تعطیل میشه تو رو خدا نرو هه هه هه هه
Iran, Islamic Republic of
01:58 - 1399/03/29
دقیقا به خاطر پوله
آقایونه کمیته انضباطی کجایی شما دقیقا؟؟؟
اگر آلمان یا هر کشور دیگه ای آیا به همین راحتی اجازه صحبت میدادند؟؟
Sweden
03:55 - 1399/03/29
فقط یک نفر وزیر ورزش یا مدیر و یا فدراسیون صراحتا در رسانه ها اعلام کنند و تعهد کنند که در طول مسابقات تا پایان لیگ هیچ اتفاق کرونایی برای تک تک بازیکنان روی نمی دهد که ان هم بعید است و محال چون جان انسانها برایشان مهم نیست فقط دنبال پول هستند.
پاسخ ها
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
اخه ادم نا حسابی مگه زنونی و مالک شهر خودرو از بابت کرونا تعهد دادن به کارگرهایی که براشون کار میکنن که الان فدراسیون بخواد تعهد بگیره خدا رو شکر گفتن لیگ میخواد شروع بشه که بعضی از بازیکن ها فهمیدن کرو نا دارن وگرنه معلوم نبود این باریکن ها که همه جا میرن فقط میخوان مفت پول بگیرن و زحمت نکشن مگه خون شما از خون کارگرها و بقیه مردم رنگین تره تازه شما میلیاردی هم پول میگیرین
Iran, Islamic Republic of
06:40 - 1399/03/29
لطفا وقتی خواستی از این فوتبال انشاالله برای همیشه بری، دوباره روبوسی نکن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
دقیقآ
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1399/03/29
فدارسیون در نظر داشته باشد در صورت کناره گیری این چند تیم با توجه به اینکه شیوع کرونا همچنان ادامه دارد در آغاز فصل جدید لیگ برتر این چند تیم کنار گذاشته شوند و بجای آنها 5 تیم از دسته یک حضور پیدا کنند چون به هر حال جون آدمها برای اینان مهم است در ضمن مالک سوراختور و پهن سازی یک نفر است چطور می توان دو سهمیه در لیگ داشته باشه و انواع و اقسام زد و بندها رو داشته باشه
پاسخ ها
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
عزت زیاد ، دیگه به اهداف شخصی رسیدی ادامه کار برات نفع بیشتری نداره خوش گلدی .
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1399/03/29
نه به اون روبوسی کردنت با بازیکنا نه به این حرفات.خدا میدونه چی تو سرت میگذره چوپان دروغگو
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1399/03/29
اینها تنها چیزی که براشون مهم نیست جون انسانهاست. زنوزی وجیره خوارهاش، هروقت کارخانهاشونو تعطیل کردندوحقوق کارگرهاشو دادند.انوقت بیاداز جان انسانها،حمایت کنه.طرفدارهای تراکتور هم بدانندهمه مشکل تیمشون همین زن وزی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج