جشن قهرمانی در صربستان؛ بی اعتنا به کرونا
۱۰۰۷۹۴۶
۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
۱۲۲۵
بعد از قهرمانی ستاره سرخ، جشن مفصلی در صربستان برگزار شده است.

خبرورزشی: بازیکنان و هواداران ستاره سرخ پس از دیداری که در آن ستاره سرخ موفق به شکست پرولتر در ورزشگاه ماراکانا در بلگراد شدند، قهرمانی را برای سی و یکمین بار جشن گرفتند.

هزاران هوادار این تیم برای تماشای مسابقه و حمایت از تیم جمع شده بودند و علیرغم شیوع ویروس کرونا در این کشور، بعد از پایان مسابقه و بدون رعایت فاصله اجتماعی کنار یکدیگر به شادی پرداختند و تصاویر عجیبی را به ثبت رساندند. یک تانک و موشک انداز نیز در جلوی استادیوم قرار داشت که هواداران روی آن رفته و به گرفتن عکس یادگاری مشغول شدند.

جشن قهرمانی در صربستان؛ بی اعتنا به کرونا

در صربستان و بعد از یک استراحت سه ماهه ناشی از شیوع بیماری، از روز دوشنبه اول ژوئن به تماشاگران اجازه داده شد در استادیوم‌ها حصور یابند. دولتمردان صربستان بسیاری از محدودیت‌های اعمال شده در اواسط ماه مارس را به علت اعتراض مردم کاهش داده، اما مقامات به مردم توصیه می‌کنند که به فاصله گذاری اجتماعی پایبند باشند.

جشن قهرمانی در صربستان؛ بی اعتنا به کرونا

صربستان در بین اولین کشور‌هایی است که اجازه بازگشت تماشاگران به میادین فوتبال و استادیوم‌ها اجازه داده است. صربستان تاکنون ۱۲۸۰۳ مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است و در مجموع ۲۶۰ نفر در این کشور جان باختند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج