افاضلی: پرسپولیس دو قدم با قهرمانی فاصله دارد
۱۰۰۸۳۸۳
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
۸۲۳
سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی گفت: مشکلات مالی ما باید تا یک زمان مشخص برطرف شود در غیر این‌صورت هزار میلیارد هم نمی‌تواند به پارس‌جنوبی کمک کند.

خبرگزاری تسنیم: هومن افاضلی با اشاره به مشکلات مالی تیم فوتبال پارس‌جنوبی و تاثیر این موضوع در روند آماده‌سازی تیمش گفت: طبیعتا وقتی یک تیم تدارک خوبی نداشته باشد، با آمادگی خوب وارد بازی‌های لیگ برتر نمی‌شود. قبلا هم گفته‌ام که شرایط پارس‌جنوبی سخت است و با این وضعیت حفظ تیم در لیگ برتر کار بسیار سختی است به همین دلیل نمی‌توانم قولی بدهم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا کسی دنبال حل مشکلات مالی نیست؟» اظهار داشت: دکتر احمدی نماینده جدید مجلس و همچنین استاندار محترم پیگیر هستند و قول مساعد داده‌اند که مشکلات برطرف شود. با این حال ما وقت آنچنانی نداریم و بازی‌ها نیز در حال شروع شدن است، از طرفی معمولا مراحل اداری مربوط به حل مشکلات مالی زمان‌بر است. مشکلات مالی ما باید تا یک زمان مشخص برطرف شود در غیر اینصورت هزار میلیارد هم نمی‌تواند به پارس‌جنوبی کمک کند. وقتی یک بیمار فوت کند دیگر هیچ کمکی از دست بهترین پزشکان و بهترین داروها ساخته نیست.

افاضلی با بیان اینکه شرایط روحی بازیکنان پارس‌جنوبی مناسب نیست، خاطرنشان کرد: بازیکنان از لحاظ ذهنی خیلی درگیر هستند، به هر حال آنها انسان هستند و وقتی مشکل مالی وجود داشته باشد تحت تاثیر قرار می‌گیرند. یک کارگر نمی‌تواند کارش را با کیفیت کامل انجام دهد و حقوق هم نگیرد. طبیعتا مشکلات مالی در عملکرد بازیکنان هم تاثیر می‌گذارد.

سرمربی پارس‌جنوبی در پاسخ به این پرسش که «آیا شما مربی بدشانسی نیستید که در این مقطع هدایت این تیم را بر عهده گرفتید؟» عنوان کرد: در این سال‌ها در اکثر مواقع با چنین بدشانسی‌هایی مواجه شدم. البته در زمان مربیگری بلاژویچ، علی دایی و برانکو که در تیم ملی بودم این مشکلات وجود نداشت ولی در سه مقطع که در تیم المپیک بودم با مشکلات مختلفی مواجه شدیم و در رده باشگاهی هم که این شرایط وجود داشت.

افاضلی در ارتباط با شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پرسپولیس دو قدم با قهرمانی فاصله دارد و مهمترین رقابت به کسب سهمیه آسیا و فرار چند تیم از سقوط مربوط می‌شود. فاصله تیم‌ها به هم نزدیک است و شرایط خیلی سریع می‌تواند برای هر تیمی تغییر کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج