حذف علنی ساکت از تیم‌ملی فوتبال!
۱۰۰۸۴۲۲
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
۸۷۵
با برگزاری جلسه نبی و دراگان اسکوچیچ، حذف محمدرضا ساکت از تیم‌ملی رسما علنی شد و از این پس او دیگر دخالتی در برنامه‌ها، اردوها و جلسات نخواهد داشت.

خبرآنلاین: با برگزاری جلسه نبی و دراگان اسکوچیچ، حذف محمدرضا ساکت از تیم‌ملی رسما علنی شد و از این پس او دیگر دخالتی در برنامه‌ها، اردوها و جلسات نخواهد داشت.

 تا پیش از اینکه محمد نبی دبیر کل جدید فدراسیون فوتبال شود، محمدرضا ساکت رئیس دپارتمان تیم‌های ملی تمام امور مربوط به تیم ملی را برعهده داشت. تمام مربیان ملی چه زمانی که در ایران بودند و چه در زمانی که خارج از کشور حضور داشتند، اگر خواسته‌ای داشتند باید با محمدرضا ساکت مطرح می‌کردند. او هم طبیعتا اگر خواسته‌ای از جانب فدراسیون داشت، به مربیان می‌گفت.

آنها موظف بودند تمام جلسات خود را برای برنامه‌ریزی، با ساکت برگزار کنند حالا اما وضعیت عوض شده. اسکوچیچ شب گذشته در برنامه فوتبال برتر گفت با نبی دبیر کل فدراسیون برای تعیین برنامه‌های تیم ملی جلسه ای برگزار کرده است. این یعنی علنا ساکت از تیم ملی حذف شده و دیگر مسئولیتی در قبال آن ندارد. در حال حاضر نبی و مهدی خراطی که مدیر دپارتمان تیم‌های ملی است، مسئولیت مستقیم همه تیم ها را برعهده دارند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1399/04/03
آره حذف شد، حالا میره معاون کفاشیان میشه....خخخخخخخخ....
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1399/04/03
دست‌مافیاها‌را‌از‌سر‌کشور‌کوتاه‌کنید.
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1399/04/03
امیدوارم بقیه آدمای آشغال و مافیایی هر چه زودتر از ورزش ایران و بقیه جاها که مثل ویروس همه جا نفوذ کردن،جارو بشن و به زباله دان تاریخ ریخته بشن .
به امید آن روز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج