نیکخواه‌بهرامی: فوتبال، تافته جدا بافته است
۱۰۰۸۴۳۲
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
۶۲۳ 
کاپیتان تیم ملی بسکتبال گفت: به غیر از فوتبال که تافته جدا بافته است، سایر رشته‌ها پول برای به خدمت گرفتن مربی درجه یک ندارند.

خبرورزشی: صمد نیکخواه بهرامی در گفت‌وگو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران در پاسخ به این سوال که حضور در المپیک با مربی ایرانی بهتر است یا مربی خارجی؟ اظهار داشت: این سوالی است که در مطبوعات و رسانه‌ها از بازیکنان پرسیده می‌شود و من در جایگاهی نیستم که در مورد این مسئله نظر بدهم. به شخصه تفاوتی بین مربیان خوب داخلی با مربیان خارجی قائل نمی‌شوم، کما اینکه مربیان سطح بالای خارجی که می‌توانند حرفی برای گفتن داشته باشند، با توجه به شرایط دنیا و مبلغ قراردادیشان در ایران حضور پیدا نخواهند کرد و با بودجه‌هایی که فدراسیون‌های ما دارند، بهتر از مربیان داخلی پیدا نمی‌کنیم.

وی درباره اینکه تعویق المپیک به نفع بسکتبال ایران شد یا به ضررش؟ عنوان کرد: این تعویق به نفع هیچ ورزشی نشد. با توجه به اینکه المپیک هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود، تمام تیم‌های ملی و ورزشکاران خودشان را مهیای حضور در بزرگترین رویداد بین‌المللی دنیا می‌کنند و قطعا تیم ملی بسکتبال هم تمایل داشت بعد از رقابت‌های جام جهانی با همان آمادگی در تابستان امسال در المپیک حضور پیدا کند. به شخصه دوست داشتم با توجه با آمادگی بالایی که خودم داشتم و همچنین لیگ پویایی که در جریان بود با یک تیم ملی آماده و قدرتمند در المپیک حاضر باشیم.

نیکخواه بهرامی که از لس‌آنجلس آمریکا با رادیو ایران صحبت می‌کرد، درخصوص زمان بازگشتش به ایران گفت: من برای دو الی سه هفته آمده بودم به آمریکا و متاسفانه تمام پروازها با شیوع کرونا کنسل شد و این توفیق اجباری نصیبم شد که بیشتر در کنار دخترم بمانم.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال در پایان در خصوص زمان خداحافظی‌اش از میادین تصریح کرد: برای خداحافظی عجله‌ای ندارم و اینکه برای بار دوم بتوانم با پیراهن تیم ملی ایران در المپیک حضور داشته باشم، افتخاری است که نصیب هر کسی نخواهد شد و ترجیحم بر این است اگر سال آینده آماده بودم و توان خدمت به تیم ملی کشورم را داشتم، بعد از المپیک خداحافظی می کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج