پیامک تبلیغاتی یک نماینده برای کسب درآمد!
۱۰۰۸۵۳۴
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
۵۵۲۰
یک نماینده مجلس استانی محروم در پیامک‌های تبلیغاتی برای کلاس فن بیانش تبلیغ کرده و از این راه کسب درآمد می‌کند.

خبرگزاری میزان: یک نماینده مجلس استانی محروم در پیامک‌های تبلیغاتی برای کلاس فن بیانش تبلیغ کرده و از این راه کسب درآمد می‌کند.

پیامک‌ تبلیغاتی که از کاشت مو تا تبلیغ تخفیف اجناس در یک برهه خاصی را شامل می‌شوند، اما آنچه جدیدا مد شده، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی از سوی یکی نمایندگان مجلس است که به این واسطه برای کلاس‌های آموزشی خود آگهی می‌کند.

کلاس‌های آموزشی که به خاطر شیوع کرونا آنلاین برگزار می‌شود و به نوعی افراد تنها هزینه ویدئو‌های ضبط شده آقای نماینده را پرداخت می‌کنند تا بتوانند راه ارتباط موثر با افراد و قدرت تاثیرگذاری بر آنان را کشف کنند.

وقتی با مسئول ثبت نام صحبت کردیم و چندوچون ماجرا را پیگیر شدیم، خانم منشی من را به سایت و صفحه اینستاگرامی حواله داد تا با در سایت ثبت نام کرده و در صفحه اینستاگرام بتوانیم از تیزر و محتوای کلاس استاد مطلع شوم.

از او درباره جزییات مراحل ثبت نام در سایت موردنظر پرسیدم و او تاکید کرد که پس از ثبت نام در سایت و پرداخت مبلغ شهریه‌ها می‌توانم تعدادی از فایل‌های ویدئویی این نماینده را دانلود کنم.

در واقع کلاس آنلاین این نماینده مجلس که ادعای بیست سال سابقه تدریس را دارد، دانلود یک سری ویدئو‌های به اصطلاح آموزشی است که به اسم نماینده مردم بودن آن را به افراد به فروش می‌گذارد؛ نماینده استان محرومی که فعالیت خود را به جای رسیدگی به امورات مردم این استان به تبلیغ کلاس‌های آموزش‌های خود قرار داده است.

مسئول ثبت نام در پایان مکالمه تلفنی‌مان تاکید کرد دارد که با یک شهریه بسیار ناچیز چهل و پنجاه هزار تومانی از ۳۰ ویدئو بهره‌مند می‌شوم که در کنار می‌توانم از امکان پرسش و پاسخ این نماینده استفاده کنم و حتی مدرک معتبری از یکی از دانشگاه مطرح کشور هم به افراد شرکت کننده در این دوره اعطا می‌شود.

سوالی که در ذهنم به وجود آمد این بود که این نماینده چطور با وجود نماینده بودنش فرصت دارد تا کلاس‌های آموزشی برگزار کند که خانم منشی مسئول ثبت نام اعلام کرد که این کلاس‌ها وقت چندانی از آقای نماینده نمی‌گیرد.

به گفته مسئول ثبت نام کلاس‌ها به خاطر کرونا و درگیری وقت این نماینده مجلس به صورت آنلاین برگزار شده است و بسیاری از مسئولان دولتی برای شرکت در این دوره‌ها داوطلب شده‌اند و تاکید دارد که این کلاس‌ها با رضایت بسیار زیاد افراد همراه شده است.

پیامک تبلیغاتی یک نماینده برای کسب درآمد!

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:9
Iran, Islamic Republic of
04:21 - 1399/04/04
«,چگونه دردوردوم هر انتخاباتی پیروزباشیم»«چگونه چندکسب وکارنان واب دارراتوامان اداره کنیم»«چگونه دروغ بگوییم که باورکنند»«چگونه ازخجالتی بودن به پرروبودن تغییرفازدهیم»,«چگونه ازهیچ پول بسازیم»توسط پیرصحنه های انتخاباتی!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج