ربیعی: بهشتی هم مرد قضا بود و هم مناظره
۱۰۰۹۵۷۶
۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
۳۲۴۴ 
سخنگوی دولت گفت: بیان آزاد عقاید برای آیت‌الله بهشتی یک سیاست قضایی بود و همه تلاش خود را به کار برد تا بر سر میز یک چتر امنِ حقوقی ایجاد کند.

خبرگزاری ایلنا: سخنگوی دولت گفت: بیان آزاد عقاید برای آیت‌الله بهشتی یک سیاست قضایی بود و همه تلاش خود را به کار برد تا بر سر میز یک چتر امنِ حقوقی ایجاد کند.

علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهور در حساب کاربری خود در توییتر به مناسب فرارسیدن سالروز شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضاییه، نوشت:

«هفته ‎قوه قضاییه را به رییس محترم این قوه و همه قضاتی که با شرافت، در عدالتخانه برای آرامش، احساس امنیت و زیست عادلانه انسانها تلاش می‌کنند تبریک می‌گویم. این هفته با نام شهید بهشتی گره خورده است.

‌درخشش سیمای ‎بهشتی را می‌توان آنجا که زیر تابلوی "فبشر عبادی الذین یستمعون القول" با گروههای ‎کمونیستی ، غیر کمونیستی، منتقدین و مخالفین مناظره می‌کرد به تماشا نشست.

‌در یک جا بهشتی را به عنوان مرد قضا می‌شناسیم که بالاترین فرد ‎قوه قضاییه بود و در یک‌جا به عنوان مرد مناظره که زیر تابلوی آیه مذکور حضور داشت. زیر تابلویی که مزین به آیه "فبشر..." بود یک قلمرو وسیع امن وجود داشت برای طرح مباحث مخالفین.

‌بهشتی هم مرد قضا بود وهم مرد مناظره، گفتگو ومباحثه، اما بیان آزاد عقاید برای او یک سیاست قضایی بود. همه تلاش خود را به کار برد تا یک چتر امنِ حقوقی ایجاد کند بر سر میز مناظره، او تلاش زیادی کرد که حتی رجوی در مناظره حاضر شود. مناظره برای او یک راهبرد برای سلامت و مصونیت جامعه بود.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1399/04/06
خدابیامورز اگه الان بودامثال تواینجانبودن
پاسخ ها
ر ی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
واقعا خدا بیامرزدشون خدا نخواست امثال ایشون آلوده به سیاست بازیها و مردم فروشی های امروزی بشن لااقل مثل اینا آخرتشون نسوخت
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1399/04/06
الخق که بهشتی یکی بود و تکرار نشد.
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1399/04/07
برای همین است که راه بهشتی راادامه دادیدوبه مردم ظلم میکنیداگربهشتی میدانست ظالمانی مثل شمابه راه اوپشت میکنیدهیچ وقت به شمااعتمادنمیکردچون شیطان دروجودشمارخنه کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج