میراسماعیلی: به خاطر کشورم سیلی خوردم
۱۰۱۰۵۵۸
۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
۹۶۳ 
رئیس فدراسیون جودو با اشاره به برنامه هایی که برای آینده این فدراسیون دارد گفت: توجه به رده های پایه در اولویت کار ماست و نهال خوبی را برای آینده کاشته ایم.

خبرگزاری مهر: آرش میراسماعیلی در بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون جودو که صبح امروز دوشنبه صورت گرفت با اشاره به فعالیت هایی که در این رشته صورت گرفته است گفت: جودو به عنوان اولین رشته رزمی حاضر در المپیک عمری ۶۰ ساله دارد که حدود ۶۰ هزار نفر هم به عنوان خانواده جودو در حال فعالیت بودند.

رئیس فدراسیون جودو ادامه داد: البته با این تعداد طبیعتا آمار خوبی نداشتیم. به همین خاطر تلاش کردیم و توانستیم این آمار را به ۸۸ هزار نفر برسانیم.

آرش میراسماعیلی ادامه داد: با وجود تبلیغات منفی که علیه جودو ایران صورت گرفته است، تلاش کردیم با تعریفی که از این رشته داریم فعالیت در استان ها را گسترش دهیم و در حال حاضر در ۲۰ استان برنامه های زیادی را اجرا کردیم.

وی ادامه داد: شش ماه اول سال ۹۸ را با شرایطی متفاوت شروع کردیم و توانستیم در رده های سنی نوجوانان و جوانان عملکرد خوبی داشته باشیم و در ادامه کسب سهمیه المپیک را دنبال کردیم و در مسابقات جهانی ژاپن با اتفاقات ناگواری مواجه شدیم.

میراسماعیلی با تاکید بر اینکه برای پرورش قهرمانان به صورت گلخانه ای کار کرده ایم گفت: در این مدت موفق به کسب ۷ مدال جهانی شدیم که ۴ مدال آن متعلق به اینجانب است. تلاش ما این است که بتوانیم در رده های پایه کار کنیم که در همین راستا روی ۲۰۰ نونهال، نوجوان و جوان سرمایه گذاری کردیم. سعی ما این است که از این طریق بتوانیم نهال خوبی برای آینده جودو بکاریم.

رئیس فدراسیون جودو در ادامه به فشارهایی که به خاطر اتفاقات اخیر به خودش و فدراسیون وارد شده است اشاره کرد و گفت: به خاطر نظام و جودو سیلی خوردیم و حتی در داخل هم شرایط به نحوی پیش رفت که کار ما سخت تر شد.

میراسماعیلی در ادامه با تاکید بر اینکه صالحی امیری به خوبی در جریان پرونده جودو ایران در دادگاه بین المللی ورزش قرار دارد گفت: خط قرمزهای نظام را می دانم و افتخار می کنم که به خاطر کشورم سیلی خوردم اما متاسفانه حمایت خوبی نشدیم.

رئیس فدراسیون جودو با اشاره به کمبود بودجه این فدراسیون گفت: از بودجه ای که برای فدراسیون در نظر گرفته اند 60 درصد را دریافت کرده ام که با این بودجه نمی توانم کاری انجام دهم. نیازمند کمک بیشتر هستیم.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1399/04/09
واسه تو هم خوب نون کرد جناب
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1399/04/09
واسه آدمایی مثل تو خیلی خوب شده
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1399/04/09
جلو اسرائیل بازی نکردی کلا شد نون دونی تو ،ما که مدالی از تو ندیدیم
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1399/04/09
دست گل رو خودت اب دادی الان یعنی چی بخاطر کشور سیلی خوردی!؟ مگه چی شده ؟ فک نمیکنی بخاطر پنهان کاری در نگفتن ها ( مثل الان که مبهم گفتی) باشه! ؟ احتمالا راه را اشتباه رفتی که ورزشکاران را فراری دادی مظلوم نمایی و اشک .....نکن!
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1399/04/09
امثال سعید مولایی از دست تو فرار کردن رفتن کم مظلوم نمایی کن‌ حیا کن
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1399/04/09
یه مشتم بخوری خوشحالمون میکنی
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1399/04/09
نون به نرخ روز خوردن
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1399/04/09
بی زحمت بخاطر کشورت بیخیال جودو شو
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1399/04/24
بخاطر جایگاه و مقام همه کار میکنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج