پاسخ تند پدر گریزمان به ستین؛ تو هیچکاره‌ای!
۱۰۱۱۵۱۰
۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
۲۳۳۲
ورود دیرهنگام آنتوان گریزمان به زمین در بازی شب گذشته برابر اتلتیکو، بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت.

ورزش سه: ورود دیرهنگام آنتوان گریزمان به زمین در بازی شب گذشته برابر اتلتیکو، بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت.

اوضاع برای کیکه ستین سرمربی بارسا خوب پیش نمی رود. در بازی قبلی برابر سلتا تعویض های او با انتقادات زیادی حتی از سوی بازیکنان همراه شد و در رختکن، تنش سختی بین ستین و ستاره های تیمش در گرفت. ادر سارابیا دستیار او نیز سوژه انتقادی بزرگان رختکن بارساست و آنها دوست ندارند بیش از این شاهد حضور او باشند.

تمامی این اتفاقات در دو سه روز گذشته رسانه ای شدند تا شرایط بارسا بحرانی شود.

پاسخ تند پدر گریزمان به ستین؛ تو هیچکاره‌ای!

بارسلونا در چنین وضعیتی فقط یک چیز را کم داشت و آن هم ورود گریزمان به زمین در دقیقه 90 بود. ستاره فرانسوی در بازی برابر تیم سابقش تنها چند دقیقه کوتاه فرصت بازی پیدا کرد. او که برابر بیلبائو و سلتا نیز نیمکت نشین بود، تمام نیمه دوم بازی با اتلتیکو را مشغول گرم کردن بود ولی در وقت اضافه بود که به زمین آمد. به تعبیر بسیاری، ستین قصد تحقیر ستاره فرانسوی را داشت.

سرمربی بارسا اما در نشست خبری پس از بازی گفت که نیازی به ورود گریزمان در طول 90 دقیقه احساس نکرده چرا که مهاجمان، خوب بازی می کردند. ستین تاکید کرد که از گریزمان غذرخواهی نخواهد کرد.

ابتدا "تئو"، برادر گریزمان بود که به این قضیه واکنش نشان داد و سپس نوبت به گریزمان پدر رسید.

پاسخ تند پدر گریزمان به ستین؛ تو هیچکاره‌ای!

آلن گریزمان که از اتفاقات شب گذشته بسیار عصبانی است، در اینستاگرام خود پاسخ ستین را داد. او با گذاشتن متن صحبت های ستین نوشت:« برای عذرخواهی اولین چیزی که نیاز است، داشتن کلیدهای کامیون است و این قضیه متوجه او نمی شود چرا که ستین تنها یک مسافر است.»

در واقع اشاره پدر گریزمان به هیچکاره بودن ستین در بارساست و اینکه او به زودی از سمت خود اخراج خواهد شد. به نظر، باشگاه بارسلونا همچنان آبستن اتفاقات حاشیه ای زیادی است.

پاسخ تند پدر گریزمان به ستین؛ تو هیچکاره‌ای!

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج