«اترک» در آستانه حذف از لیگ برتر کشتی
۱۰۱۱۵۶۲
۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
۲۰۲۹
رئیس سازمان لیگ کشتی گفت: تیم اترک خراسان شمالی به‌عنوان نائب قهرمان دوره گذشته، اکنون در معرض حذف از دوره آتی لیگ برتر کشتی کشور قرار دارد.

خبرگزاری فارس: عبدالمهدی نصیرزاده در مصاحبه با خبرنگار در بجنورد با اشاره به آخرین وضعیت تیم کشتی اترک خراسان شمالی اظهار کرد: این تیم در سال گذشته توانست عنوان نایب‌قهرمانی لیگ برتر و همچنین مقام سوم مسابقات جام باشگاه‌های جهان به همراه میزبانی این مسابقات را کسب کند، که نشان از توانمندی و ظرفیت این تیم در خراسان شمالی، کشور و حتی بین‌الملل است.

وی به آخرین‌مهلت ثبت این تیم برای حضور در مسابقات سال جاری لیگ برتر کشتی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: مسئولان این تیم اگر در این هفته اقدام به نام نویسی و اعلام آمادگی برای حضور در مسابقات لیگ برتر کشتی نداشته باشند، طی هفته آینده تیم جایگزین برای لیگ برتر مشخص می‌شود.

رئیس سازمان لیگ کشتی کشور خطاب به مسئولان سیاسی ورزشی خراسان شمالی نیز گفت: حضور پرشور تماشاگر در مسابقات دوره گذشته لیگ برتر به همراه قدرت‌نمایی این تیم، انتظاراتی را از سوی مردم و ورزش دوستان برای حضور مجدد این تیم در لیگ برتر امسال کشتی ایجاد کرده که پیرو قول‌های داده‌شده در ماه‌های گذشته، می‌تواند دوباره پیام‌آور نشاط و شادی در استان باشد.

گفتنی است تیم اترک خراسان شمالی در آخرین دوره لیگ برتر کشتی و در نخستین حضور خود در این مسابقات، توانست عنوان نائب قهرمانی را پس از تیم بازار بزرگ ایران کسب کند و با میزبانی مسابقات جام باشگاه‌های کشتی جهان در بجنورد، عنوان سومی این رقابت‌ها را برای اولین بار به‌دست آورد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج