زن شوهرکش بخشیده شد
۱۰۱۲۱۵۲
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۶
۶۶۳۰
زنی که به خاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود، در دادگاه کیفری استان تهران در حالی پای میز محاکمه رفت که گفت توبه کرده است و درخواست بخشش کرد.

روزنامه شرق: زنی که به خاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود، در دادگاه کیفری استان تهران در حالی پای میز محاکمه رفت که گفت توبه کرده است و درخواست بخشش کرد.

به گزارش خبرنگار ما، این زن شوهرش را دو سال قبل در منطقه‌ای در جنوب تهران کشت و سپس جسدش را در یک بشکه انداخت و به آتش کشید. دختران مقتول که اولیای‌دم هستند، از مادرشان اعلام گذشت کردند و زن جوان گفت توبه کرده است و درخواست بخشش دارد.

این زن خرداد سال 97 بازداشت شد. هرچند خودش موضوع قتل را به پلیس گزارش داده بود؛ اما تحقیقات بعدی مأموران نشان داد زن جوان خودش عامل جنایت است. این زن صبح یک روز خرداد با مأموران تماس گرفت و مدعی شد از پشت‌بام‌ خانه‌اش بوی تعفن می‌آید. وقتی مأموران به محل رفتند، متوجه شدند بو از یک بشکه است که مقداری خونابه از آن خارج شده و سیمان نیز روی آن ریخته شده است. در نهایت جسد شوهر این زن از داخل بشکه پیدا شد. زن جوان به پلیس گفت: شوهرم خسرو کارهایش را به من نمی‌گفت و من اصلا نمی‌دانم با چه کسی دشمنی یا دوستی داشت. او آخرین‌بار به پشت‌بام رفت تا با تلفن صحبت کند.

شب دیروقت بود و من خوابیدم. چند روزی بود از او خبری نبود تا اینکه بوی تعفن بلند شد و من با پلیس تماس گرفتم. گفته‌های این زن شک مأموران را برانگیخت و خودش به‌عنوان مظنون پرونده بازداشت شد. او در تحقیقات به قتل اعتراف کرد و گفت: شوهرم به من خیانت می‌کرد و من اصلا او را دوست نداشتم و درخواست مهریه‌ام را به دادگاه داده بودم. می‌خواستم از خسرو جدا شوم. روز حادثه متوجه شدم او دوباره با یک زن صحبت می‌کند و بگو‌و‌بخند دارد. گفتم تو حق نداری مقابل من این کار را بکنی. گفت هر کاری دلم بخواهد، می‌کنم.

خیلی عصبانی شدم و به او فحش دادم. شوهرم هم من را به‌شدت کتک زد. او همیشه این کار را می‌کرد. وقتی آرام شد، یک‌دفعه به ذهنم رسید او را بکشم و راحت شوم. مقداری شیرموز درست کرده بودم. داخل آن یک بسته قرص ریختم و مخلوط کردم. می‌دانستم شوهرم شیرموز دوست دارد و قطعا آن را می‌خورد. وقتی شیرموز را خورد، بی‌حال روی تخت افتاد. او را داخل پتو پیچیدم و به پشت‌بام بردم. با یک روسری خفه‌اش کردم و جسدش را داخل بشکه‌ای که در پشت‌بام بود، انداختم. سپس رویش نفت ریختم و سوزاندم. وقتی دیدم همسایه‌ها متوجه می‌شوند، مقداری سیمان روی بشکه ریختم.

فکر می‌کردم همه‌چیز تمام می‌شود؛ اما بوی تعفن بلند شد و همه گلایه می‌کردند؛ به‌همین‌خاطر به ذهنم رسید موضوع را به پلیس گزارش بدهم. با مشخص‌شدن راز این قتل فرزندان مقتول درباره مادرشان اعلام گذشت کردند و تأیید کردند پدرشان با مادرشان بدرفتاری زیادی می‌کرد. آنها با حضور در دادگاه کیفری و در روز محاکمه مادرشان درخواست بخشش او را مطرح کردند و گفتند: مادرمان تنها کسی است که داریم و از وقتی او بازداشت شده، ما خیلی تنها شده‌ایم.

زن جوان نیز گفت: من توبه کرده‌ام و برای اینکه توبه‌ا‌م قبول شود، 60 روز هم روزه گرفته‌ام. به خاطر دخترانم من را ببخشید. آنها خیلی تنها شده‌اند. با تکمیل پرونده قضات شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند و زن جوان را به مقدار ایام بازداشت به حبس محکوم کردند و او به‌زودی آزاد می‌شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:17
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1399/04/14
.... زن شوهر کش.به این آسانی توبه کرده.. هم شوهرش را کشته و هم جنازه شوهر را درون بشکه انداخته و به آتش کشیده..زن نادان و ابله..
پاسخ ها
رشید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
حالا تو چرا حرص میخوری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
خوب کرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
بنظر من این زنکه شیطان همدست داشته شوهرش کشته بعد داخل پتو گذاشته برده بالا آتیش زده سیمان روش ریخته.بتنهایی نبوده.بعدش جنایت بر میت خودش جرم جداگانه هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
چرا وقتی زن خیانت می کنه این طور در مورد قاتلش حرف نمی زنین؟
United Arab Emirates
07:50 - 1399/04/14
حتما توبه کرده همسر بعدیش رو نکشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
تا در ان موقعیت قرار نگرفتین قضاوت نکنید اگر کسی فرد دیگری را باگناه یا بی کناه قضاوت کند نمیرد نا به ان گناه دچار شود پس قضاوت نکنید
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1399/04/14
در واقع شوهره عامل جنایت بوده.اگه زنش رو نمیخواسته باید طلاق میداده وبعد روابط خارج از زندگی زناشویی خودش رو ادامه میداده.
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1399/04/14
متاسفم برای قضاتی که گول چنین زنی را بخورند از چه توبه کرده و مگه این مرد برادر یا خواهر یا پدر و مادر ندارد که شاکی شوند ، زن هر کاری دلش می خواهد بکند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
چطور مردها هر بلایی دوس دارن سر همسر، دختر و خواهرشون درمیارن،همینطوری آزاد میشن،لابد چون اونا مرد هستن مشکلی نداره، واسه زنها بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
چطور اگر زنی خطا کند خیانت کند باید کشته شود وای اگر مرد خیانت کند باید راحت زندگی کند؟
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1399/04/14
اینجور ادما باید بمیره حقشه ک مرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
لایک
nastaran
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
هزاران لایک
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1399/04/14
زن برادرمن که برادرموکشت فعلازندانه،انکارکرده بود باهزار بدبختی وفلاکت من وهمسرم تونستیم قضیه رو ثابت کنیم.اونم میگه توبه کرده.اماهیچ انسانی حق نداره جون دیگروی رو بگیره.اینجورآدمهافقط برای اینکه خودشونو راحت کنن دست به وحشیگری میزنند.
پاسخ ها
بینام
United States
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
شوهرمنم خیلی عصبی وخسیس وبددهن است وما راخیلی اذیت می کند اگراز بدیهایش بنویسم یه کتاب می شودمی خوام طلاق بگیرم اگر مهریه ام را اجرا بگذارم اموال که دارد مصادره می کنند مغازه سر قفلی دارد خانه وماشین وپول در بانک دارد اگر کسی می دونه راهش را توضیح بدهد سانسوچی خواهش می کنم چاپ کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
کاربر بینام اگه میدونی مشاور نمیتونه براتون کاری کنه طلاق بگیر ولی اونو بدبخت نکن ب اندازه ایی که بتونی زندگی مستقلی داشته باشی بسته
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1399/04/14
۱۲:۱۹ خودت فهمیدی چی گفتی جون مادرت
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1399/04/15
مطمین باشید این گزارش بی طرفانه نیست والا دادگاه یه مرد کشته بشه زن رو رها کنند گزارش میخواد لج مردهارو در بیاره تا دلایل قوی نباشه گذشت بی گذشت اولیای دم هم حتما بودند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج