ترکتازیِ پرسپولیس، جام‌های اسنپی یا توهم توطئه؟
۱۰۱۵۲۲۱
۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
۲۹۸۲
پرسپولیس با هدایت برانکو ایوانکوویچ در لیگ پانزدهم فقط به خاطر تفاضل کمتر نسبت به استقلال خوزستان نایب‌قهرمان شد، اما همان موقع تاریخ‌سازی‌اش شروع شد.

روزنامه شهروند: پرسپولیس با هدایت برانکو ایوانکوویچ در لیگ پانزدهم فقط به خاطر تفاضل کمتر نسبت به استقلال خوزستان نایب‌قهرمان شد، اما همان موقع تاریخ‌سازی‌اش شروع شد. آنها قهرمان لیگ‌برتر در دوره شانزدهم،‌ هفدهم و هجدهم شدند. یک‌بار به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیدند و یک‌بار فینالیست شدند و نایب‌قهرمان. سه قهرمانی سوپرکاپ و یک قهرمانی جام حذفی را هم به دست آوردند و برانکو پس از سپری‌کردن یک دوران پرافتخار از این تیم رفت.

همه فکر می‌کردند با جدایی پروفسور پرسپولیس زمین خواهد خورد. اما حالا آنها با اقتدار و ایجاد فاصله ١٤ امتیازی با تیم دوم جدول‌، در آستانه کسب چهارمین عنوان قهرمانی متوالی لیگ‌برتر یا به اصلاح پوکرکردن با هدایت یحیی گل‌محمدی هستند. درست مثل همان کاری که در سال‌های اخیر بایرن ‌مونیخ در بوندس لیگا،‌ یوونتوس در ایتالیا و پاری‌سن‌ژرمن در فرانسه انجام داده و مدام پشت‌سر هم قهرمان می‌شوند.

بنویسیم پرسپولیس، بخوانیم یووه، بایرن یا پی‌اس‌جی
تیم یحیی در آستانه شکستن رکوردهای بزرگ

قبل از اینکه برخی از دلایل این موفقیت‌ها را بررسی کنیم، باید بدانیم تیم یحیی امسال در آستانه شکستن چه رکوردهایی است. پرسپولیس در لیگ ١٦ تیمی شانزدهم ٦٦ امتیاز از ٣٠ بازی به دست آورد. منتهی رکورد بیشترین امتیاز روی کاغذ در اختیار استقلال و سپاهان است که در لیگ‌های یازدهم و دوازدهم ٦٧ امتیاز از ٣٤ بازی در لیگ ١٨ تیمی کسب کردند. با این حال، اگر سرخپوشان پایتخت از ٦ بازی باقی‌مانده تنها ١٢ امتیاز کسب کنند، این رکورد را خواهند شکست که بی‌نظیر خواهد بود. همچنین تیم یحیی می‌تواند رکورد سریع‌ترین قهرمانی که در اختیار تیم برانکو (چهار هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شد) را در هفته بیست‌وپنجم بشکند.

پرسپولیس و سپاهان تنها تیم‌هایی در تاریخ لیگ ایران هستند که توانسته‌اند سه دوره متوالی قهرمانی را جشن بگیرند اما حالا پرسپولیس با چهارمین قهرمانی متوالی و در این زمینه تاریخ‌ساز خواهد شد و برای اولین‌بار شاهد پوکرکردن یک تیم در لیگ ایران خواهیم بود. از طرفی دیگر، پرسپولیس با برانکو در لیگ شانزدهم با ٢٠ برد به قهرمانی رسید و رکورد زد اما پرسپولیس این فصل درصورت کسب ٣ برد از ٦ بازی آینده، این رکورد را جابه‌جا خواهد کرد.

جالب این است که بدانید برای اولین‌بار در تاریخ پرسپولیس خواهد بود که این تیم با وجود تغییر سرمربی در خلال برگزاری لیگ در پایان به قهرمانی می‌رسد. همچنین تاکنون هیچگاه تیم قهرمان در لیگ ایران با ١٠ امتیاز اختلاف نسبت به نایب‌قهرمان فصل را به پایان نرسانده اما شاگردان گل‌محمدی فرصت این کار را دارند و همین حالا نسبت به تیم دوم ١٤ امتیاز اختلاف دارند.

مهدی ترابی، ‌هافبک پرسپولیس تا به امروز ١٠ گل به ثمر رسانده و دو گل از شهریار مغانلو ١٢ گُله برای گرفتن عنوان آقای گلی لیگ فاصله دارد. اینکه یک‌ هافبک در ترکیب پرسپولیس به‌عنوان قهرمانی برسد، اتفاق جالبی است. پرسپولیس اکنون با ١٢ عنوان قهرمانی لیگ، پرافتخارترین تیم لیگ ایران محسوب می‌شود و با ٥ قهرمانی و ٢ نایب قهرمانی، در لیگ‌برتر هم صدرنشین است اما با قهرمانی در لیگ نوزدهم، به بیشترین تعداد قهرمانی در لیگ‌برتر هم دست خواهد یافت و از سپاهان با پنج قهرمانی جدا می‌شود. تنها رکوردی که تیم یحیی توان شکستن آن را ندارد، رسیدن به‌عنوان قهرمانی با بیشترین گل زده تاریخ لیگ‌برتر است که عملا نمی‌شود به رکورد ‌سال ٨٧ استقلال با ٧٠ گل رسید.

بنویسیم پرسپولیس، بخوانیم یووه، بایرن یا پی‌اس‌جی
اوضاع وخیم روی صندلی مدیریت باشگاه

پرسپولیس امسال درشرایطی مقتدرانه حریفان خود را یکی پس از دیگری می‌برد و به قهرمانی و شکستن رکوردها نزدیک می‌شود که سه مدیرعامل را تا به اینجا در این فصل در باشگاه دیده است. لیگ با مدیرعامل ایرج عرب شروع شد و سپس محمدحسن انصاری‌فرد این عنوان را تصاحب کرد. اختلافات او با هیأت‌مدیره و ناتوانی در تأمین منابع مالی و انجام تعهدات باعث شد او هم استعفا بکند و مدیریت باشگاه در اختیار کامران رسول‌پناه رئیس هیأت‌مدیره باشگاه قرار بگیرد. بحران‌های مدیریتی البته همچنان در پرسپولیس ادامه دارد و هواداران و بازیکنان و مربیان از این وضع به قدری ناراحت هستند که یحیی گل‌محمدی تهدید به استعفا نیز کرده است.

درچنین وضعیتی شرایط فنی و درونی تیم به قدری خوب است که سرخ‌ها به بردن در هرشرایطی عادت کرده‌اند. در همین بازی اخیر، مقابل ماشین‌سازی هفت بازیکن ثابت و تأثیرگذار غایب بودند اما در خانه حریف به برتری رسیدند و هیچ خبری از بهانه و مصاحبه‌های جنجالی و سروصدا نبود. آرامش درونی تیم و اتحاد برقرار‌شده بین کادرفنی و بازیکنان قدرت پرسپولیس را از هر زمان دیگری بیشتر کرده است. کریم باقری،‌ یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی هم نقش فوق‌العاده‌ خوبی در به وجود آوردن این فضا ایفا کرده‌اند.

بنویسیم پرسپولیس، بخوانیم یووه، بایرن یا پی‌اس‌جی
بی‌توجه به اتهامات مجازی

رقبای پرسپولیس، ‌قهرمانی‌های این تیم را با ادبیات و مطرح‌کردن مسائل مختلف زیرسوال می‌برد. برخی می‌گویند تیم مدیون مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش است. برخی عنوان حکومتی‌بودن را به تیم می‌زنند، منتهی آمار و ارقام و نتایج کسب‌شده توسط پرسپولیس همه این اتهامات را زیرسوال می‌برد. این تیم با هدایت یحیی گل‌محمدی از ١٢ بازی اخیر ١١ برد به دست آورده و تنها مقابل استقلال مساوی کرده است. بررسی آمار و عملکرد رقبای تیم هم به خوبی نشان می‌دهد که یکی از دلایل موفقیت سرخ‌ها در سال‌های اخیر لغزش‌های مداوم حریفان بوده است.

سپاهان تیم دوم جدول با کلی بازیکن و سرمایه‌گذاری ١٢بار تا به اینجای فصل مساوی کرده و تنها ١٠ برد کسب کرده است. استقلال و تراکتور و شهرخودرو درگیر حاشیه‌های بی‌سرانجام و درگیری‌های مختلف در لیگ شده و امتیازات زیادی از دست دادند. طبیعی است که این لغزش‌ها دیگر هیچ ربطی به اتهاماتی که به پرسپولیس زده می‌شود، ندارد؛ چون حریفان این تیم هم در کسب نتیجه خوب ناکام بوده‌اند و پرسپولیس هم در آرامش و به دور از حاشیه مسیر خود را پیش می‌برد.

قدرت‌نمایی ادامه دارد، اگر بدهی‌ها بگذارند

پرسپولیس از نظر فنی این قابلیت را دارد که برای لیگ‌برتر فصل آینده هم با همین قدرت به کسب پنجمین عنوان قهرمانی لیگ‌برتر حمله کند، ولی ٢,٥‌میلیون یورو بدهی در پرونده شکایت بازیکنان و مربیان خارجی‌، مشکلات اقتصادی در داخل کشور و اشتباهات و سیاست‌های فاحش مدیریتی در رأس باشگاه عملا می‌تواند این تیم را از عرش به فرش برساند، چون کوچک‌ترین اشتباه در این پرونده‌ها می‌‌تواند به کسر امتیاز از پرسپولیس منجر شود.

بنویسیم پرسپولیس، بخوانیم یووه، بایرن یا پی‌اس‌جی

نداشتن فکر اقتصادی برای تأمین منابع مالی عملا شرایط جدایی ستاره‌ها را فراهم می‌کند و جلوی جذب بازیکن خوب برای تقویت تیم برای فصل را هم می‌گیرد. اما درچنین شرایطی هم یحیی گل‌محمدی و اعضای کادر فنی درحال فکرکردن به آینده هستند. آنها در بازی‌های اخیر پرسپولیس با حمایت تمام‌قد از جوان‌ها درحال میدان‌دادن به آنها هستند. سعید حسین‌پور،‌ مهدی عبدی در بازی‌های اخیر فوق‌العاده ظاهر شده‌اند و قطعا با ادامه این روند‌ سال آینده ستاره لیگ‌برتر خواهند بود. این برنامه‌ریزی هم یکی دیگر از دلایل موفقیت پرسپولیس خواهد بود.

انتشار یافته: 100
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1399/04/23
بنویسید سلطانی فر بخوانید پرسپولیس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
چقدر حسودین شما تیمتونو درست کنید چرا بهانه جویی میکنیدددددددد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بر چشم بد لعنت
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بنویسید استقلالی
بخوانید کودکان بهانه جو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
شما کیسه کش ها کورید و از حقیقت فوتبال فراری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
جامهاتون 1ریال ارزش نداره اگه تونستیت روی پای خودتون وایسیت اونوقت بیاحزق ازجام بزن لنگی اگه بابامسعودتون نبودالان خوارشده بودیت
گ
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
استقلال احمدی نژادی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بنویسید پرسپولیس قهرمان بخوانید تاسیون متوهم و سوزان از پوکرقهرمانی!!!خخخخخخ۶۶۶۶۶۶
حمزه
Canada
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بنویسید استقلال بخوانید کیسه فلافل
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
برید بابا شما عرضه بازی کردن ندارید چرا همش بهونه میارید کلا از قدیم تو این مملکت باب بوده که ایرانی از پیشرفت ایرانی هیچوقت هوشحال نبوده و همیشه حسادت داشته به کسی که موفق بوده و واسه همین دنبال خراب کردن و زمین زدن طرف مقابل بودن شما به چرت و پرت گویی ادامه بده ماهم به موفقیت
نعمت
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دوست من بااین تفکراستقلال تاچندسال دیگرهم قهرمان نمیشودمزدان گرفت که که جان برادرکارکردموفقیت باشید
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
برای کیسه کشا: بسوزید بسوزید از این قهرمانی بسوزید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
همیشه همینطور هست
وقتی عرضه برنده شدن نداری
وقتی لیاقتش رو نداری
وقتی بیش این ، توانایی نداری
حرف مفت میزنی
بزن کیسه ، بزن حرف مفت
و از حسادت بمیر
یه زودی پوکر قهرمانی رو ببین
و از حسادت خفه شو
صالح
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اقای خمید اب را بریزانجایی که می سوزد.
مهرداد آبادانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
توهم نیست سوزشه
هههه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
شما عرضه ندارید از گل گهر و سایپا و ماشین سازی ببرین په ربطی به وزیر و پرسپولیس داره
کیسه سوز
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بنویسید کرونای دروغین بخوانید استقلال
بدون نام
-
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مینویسیم سوزش میخونیم کیسه کش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
6تایی ها فریاد نمی‌زنند. جیغ میزنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خیلی برام جالبه اونموقع که استقلال موقتی رفت صدر و همه بازیهای بزرگ برد و استرا داشت نتیجه میگرفت مدیرعامل وقت آقای انصاری فرد و جلال حسینی مصاحبه کردن که نمیخوان قهرمان بشیم ولی حالا که تیمهای رقیب ضعیف شدن و پرسپولیس با بازیهای نه چندان زیبا و صرفا نتیجه گیری بخاطر انسجامی که طی سالهای اخیر داشته میگه بازیها باید برگزاربشه و قهرمانیمون حقمونه و بقیه تیمها تلاش کنن.لطفا منتشرکنید.
۵۲/۰۶/۱۶
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
جواب ابلهان خاموشی است
علی پرسپولیسی و عاشق تبریز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آهای کیسه کش ها تا کی میخواهید به توهم و تهمت ها ادامه دهید اگه این همه روزتان را در زمین می گذاشتید بهتر نتیجه میگرفتید بدبخت ها کمی از پپ کبیر درس اخلاق و فوتبال یاد بگیرید
بدون نام
France
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مینویسیم تا شما بیشتر بسوزی
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1399/04/23
ما پرسپولیسیم حالا حالا قهرمانیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سال بعد میبینیم حتی بین 5 تیم هم نیستین چون سلطانی فری وجود نداره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
شایدم قهرمانی پنجم راگرفتم خخخخخ
باورصاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
البته با سلطانی فر
بدون نام
-
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
با جمهوری اسلامی همیشه قهرمانید

آیت الله پرسپولیس

پیشاپیش قهرمانی سال آینده هم بهتون تبریک میگم
علی بلوچی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
پرسپولیس تنها قدرت فوتبال ایران
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1399/04/23
بهترین ها پرسپولیسه
پاسخ ها
مهدی ۵۵
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
استقلال خوبه ولی تو دسته دو لیگ برتر سنگینه براش
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1399/04/23
بخوانید سوگولی سلطانی فر.................والسلام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مگه سلطانی فر میاد تو زمین بازی میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اهان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کی استرا رو فراری داد وقتی داشت نتایج عالی میگرفت و داشت رو دور می افتاد؟؟؟؟!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
تا کور شود هرآنکه نتواند دید.۶۶۶۶۶۶
کیسه سوز
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقای آهان کی برانکو و کالدرون رو فراری داد
...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
حسادت متاسفانه فرهنگ شده است
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1399/04/23
سیاست ها غلط سلطانی فر باعث شده لیگ مهندسی شده باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
چقدر ساده اندیش هستیم که ضعف خود را متوجه دیگران می کنیم
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1399/04/23
خدا پدر برانکو رو بیامرزه اینا هم هنوز دارن نون اونو میخورن یکی دو فصل دیگه باز میشه همون آش و همون کاسه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آفرین دقیقا همینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
تا یحیی رو داریم غم نداریم شما به فکر استرا باشین .
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1399/04/23
برادران کیسه سال دیگه که قهرمان شدیم و 5 تا جام پشت سر هم گرفتیم بعنوان خمس مالمون یکی از جامها رو باید بدیم به نیازمند... کی از شما مستحق تر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دهنت سرویس هنوز دارم میخندم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ای گل ب جمالت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دقیقا.ولی مشکل اینه که توی لیگ نیازمند زیاد داریم باید قرعه کشی کنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دمت گرم خیلی باحال بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دمت گرم.خخخخخخ۶۶۶۶۶۶
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
باحال بود ایول
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خیلی خندیوم وااای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دمت گرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ههههههه وای وای وای خداچه جالب
آوا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
عالی بود
ملول
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بارک الله ،مرحبا،نیم ساعته دارم میخندم،گذشته از این خوشم اومد که پهلوونی فکر میکنی.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
باید بدی به بابا مسعود وپسرش که ده سال رنگ جام ندیده
بوده انند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اگر بابا مسعود نبود الان ارتش سرخ در لیگ دسته ششم محلات
بود وانجا خمسول مالون میکردیم پس ما پرسپولیسها باید
قدرش را بدانیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
باید بدی به قشقایی خخخخخخخخ
sina
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خخخخ
sina
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خیلی حال کردم خخخخخخ
مهدی ۵۵
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
ایول داری خیلی هم داری
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1399/04/23
بعضی از تیما باید برن تو لیگ معلولین بازی کنن بعد واسه پرسپولیس دور بر میدارن شما نمیتونید تیمهای آحر جدول ببرید اونوقت وزیر پرسپولیسی .... باوووووو برید دوغ تون بنوشید
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1399/04/23
سلطان فر عاشق پرسپولیس و تا آخر عمرشم کمک میکنه به تمیممون...پنالتی میگیره واسمون‌..۱۰‌نفره میکنه تیم‌ اما میبریم! پنالتی نمیگیره واس رقیبمون! تیممون اصلا تاکتیک نداره که!!!! اصلا تیم‌نگو بگو مسعود!!! دمشم گرم عمو مسعودمون که اینقدر به ما کمک‌کرد تا جامها رو درو کنیم‌و واس تیمهای دیگه دست بیل بزاریم‌جای جام....حالا دق گنید کیسه تنان بسوزید و بسوزید...پوکر قهرمانی از رگ‌گردن‌نزدیکتره ...
United States
10:41 - 1399/04/23
سرخپوشان،لیگ بآخرنرسیده است
پای اندر میدان،محکم گذارید.
مقام قهرمانی شمارا زیبد،اممممما
نیابتش را برای اس اس گذارید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خخخخخخ استقلال هم در قهرمانی دسته سوم دبل میکنه.خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1399/04/23
باخت به گل گهروفولادوبقیه باختها ومساویهای تیمشون هم تقصیرسلطانی فره باباتیمتون تیم نیس اگرنون برانکورومیخوریم بخاطردرست خرج کردنه نه سالی ۱۰تابازیکن بیاریم وبدهی روبدهی آخرشم به دردنخورن کمی تفکر
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1399/04/23
کیسه بیمصرف کرونایی خخخخخخ تیم دارین آخه س تا بازی کردین ۲ امتیاز گرفتین
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1399/04/23
چرا اینقد خودتو خسته کردی بااین رقمها،این فوتباله،این فساده،این هدیه ها باعث نابودی اجتماعی میشه،مردم دلشون به همین فوتبال خوش بود که سلطانی فر،مارو از فوتبال دور کرد،من پرسپلیسیم امااین فوتبال نیست،دیگه طعم رقابت نمیبینیم ،....
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1399/04/23
اگر بنا به نظر این دوستان باشه بایرن و یووه هم با کمک مسئولان آلمان و ایتالیا قهرمان شدن
همه اینا هم تقصیر وزیر ورزش هست
هر وزیری هم که در آینده بیاد اونم پرسپولیسی هست!
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1399/04/23
گل ممد وکالدرون بهترازبرانکونتیجه گرفته اند پس ریشه کاردرسلطانیفرهست که نه فقط برای پرسمولیس کارمیکنه بلکه میتونه باعث تضعیف تیم های رقیب هم بشه.اگه تیمی توایران واقعابا 15امتیازاختلاف قهرمان بشه دربازی بارقیبان ودراسیا باید خیلی قوی ترباشه درحالیکه بیشتر امتیاز اختلاف رومدیون نتایج دستوری یابرنامه های دستوری بازی بارقیبان ویاداوریهای بوداربرای رقبا هست وگرنه نه بازیهای زیبا ونه نتایح وتفاضل بالا داره.صرفا براش امتیازجمع میکنن واین تین هیچگاه دراسیا نمایانگر قهرمان بلا منازع لیگ نیست...سلطانیفر باید نتایح این تحقیر رابرای فوتبال ایران بپذیره...
United Arab Emirates
11:41 - 1399/04/23
هنوز کیسه کشا جرئت جام گرفتنو ندارن فقط بلدن به وزیر و وزرا فحش بدن
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1399/04/23
هرموقع توآسیا قهرمان شدین حرف بزنید
حتما میخواین بگین چهارجانبه امجدیه ‌!
سوال من اینه شما چرا توچهارجانبه امجدیه حضور نداشتین؟
شایدم بودین و به محمدان بنگلادش باختین .
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1399/04/23
خب دقیقااشاره کردین به همون زمان که استقلال رفت صدربعدانصاریفردتوبرنامه میثاقی گفت نمیخوان پرسپولیس قهرمان شه چرانبایدمثل بایرن مونیخ پشت سرهم قهرمان شه یهودوروزبعدش دیدیم استراروفراری دادن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
استرا راما فراری دادیم برانکو کالدرون کی فراری داد بافکر حرف بزنید
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1399/04/23
اخ که چقدر دل آدم خنک میشه وقتی میبینه تاسیون این همه سوزش دارن...عشق فقط ارتش سرخ
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1399/04/23
بازهم حرفای چرت پرت هواداران کیسه کش تمومی نداره
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1399/04/23
شک نکنید مهندسی وزیر بود
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1399/04/23
نویسنده متن بدجوری پرسپولیس! دیگ همه عالم و آدم میدونن این قهرمانیای پوشالی پرسپولیس با کمک وزارت ورزشه . خود روحانی برای اینکه لنگ و محروم نکنن به خاطر جعل طارمی تو ثبت قراداد رفت با اردوغان مذاکره کنه! که این داستان جعل زودتر تموم بشه
پاسخ ها
amin
Poland
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آره وزیر و وکیل و مملکتو دو ماه تعطیل کردن که برن برانکو رو بیارن لابد! آدمی که خودشو زده باشه به خوابو نمیشه بیدار کرد! با شماها نمیشه منطقی حرف زد! پس بسوزید و روز به روز بیشتر از دست پرسپولیس کبیر حرص بخورید!
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1399/04/23
شما لنگیها اگه از سال 1400 به بعد اگه رنگ بالای جدول رو دیدید اونوقت ماهم قبول میکنیم که بابا مسعودتون نقشی نداشته
پاسخ ها
کیسه تِرِکون
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
فعلاً که داریم عشق میکنیم! حال و روز حقارت بار و رقت انگیز شما کیسه کش ها رو که میبینیم، خدا رو شکر میکنیم که پرسپولیسی هستیم و نه کیسه کش حقیر!
شما هم به وزیر و فدراسیون مشغول باشید تا فصل بعد. بعد ۱۴۰۰ هم خدای پرسپولیس بزرگه!! سلطانی فر رفت ، یکی دیگه وزیر میشه. مهم اینه که بالاخره یکی وزیره. و با توجه به اینکه اکثریت ملت ایران هوادار سرورتون هستند، شانس اینکه یه پرسپولیسی دیگه وزیر بشه بیشتر از اینه که یه کیسه کش وزیر بشه!!! خخخخخخخخخخ


کیسه کش های حقیر.
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1399/04/23
اینو‌نفرمودی به لطف تمام وزارتخانه ها.نهاد ریاست جمهوری.شخص شخیص ریس جمهور.فدراسیون فوتبال.سازمان لیگ.وزارت امور خارجه که داخله بود.تبریک
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1399/04/23
مزد آن سلطانی فر گرفت جان برادر که کار کرد
پاسخ ها
کیسه تِرِکون
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
تو هنوز داری میسوزی؟! بابا برو کپسول آتیش خاموش کن بخر یا برو بشین توی است آب! نه اصلا برو استخر!
آخ یادم نبود. به خاطر کرونا استخرها هم تعطیله!!
شرمنده، باید تا فصل بعد هم تحمل کنی. میدونیم سخته ولی چاره‌ای نیست. وقتی تصمیم گرفتی هوادار کیسه بشی، باید فکر اینجاش هم می‌کردی! طفلی کیسه چی!!
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1399/04/23
السد میاد تو آزادی جلوی اون همه تماشاچی استقلال رو تحقیر میکنه ،پرسپولیس تو نیمه نهایی با پنجره های بسته و بودجه ای که فقط اندازه یه بازیکن السده ،السد رو حذف میکنه ،اگه من استقلالی بودم فقط فقط سکوت میکردم.
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1399/04/23
بازیکنهای پرسپولیس واقعا بازی میکنن و میجنگن ولی استقلالی ها فقط ادعا دارن و فکرشون تو بازی نیست و دل به بازی نمیدن بعد میگن پرسپولبس مال وزیره آقا پول که دارین بازیکن و مربی هم که از خودتونه ببینیم جام باشگاه ها چیکار میکنید اونجا دیگه داورها هم که خریدنی نیستن و فقط ای اف سی هست ببینیم اونجا چه بهانه ای میارید
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1399/04/23
بنویسید سلطانی فر .....بخوانید پرسپولیس

بنویسید خریدن داور....بخوانید پرسپولیس
بنویسید پاشیدن سپاهان پدیده استقلال تراکتور ....بخوانید پرسپولیس سلطانی فر
بنویسید پوکر فساد .....بخوانید پرسپولیس
بنویسید جام اسنپی....بخوانید پرسپولیس
پاسخ ها
amin
Italy
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بنویسید هوچی گر... بخوانید استقلال
بنویسید بی منطق... بخوانید استقلال
بنویسید توهم... بخوانید استقلال
بنویسید جعل و فتوشاپ... بخوانید استقلال
بنویسید دوپینگی و جک تری دی... بخوانید استقلال

خیلی خوشحالم که همچین حریف متوهم و هوچی گری داریم! خدایا شکرت!
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1399/04/23
لطفا نظر بنده در انتقاد از نویسنده برترینها را بگذارید.
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1399/04/23
کیسه کشا بسوزید شما مترسید بازی کنید به تیم های ته جدولی میبازید همتون کرونا گرفتید مقصر همش قهرمانی پرسپولیس هست
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1399/04/23
چقد جالبه. استقلالی‌ها جام‌های پرسپولیس رو نسبت می دن به مسعود سلطانی فر. درضمن آرزوشو دارن که روزی عروسی به کوچه ی اونها هم برسه ویکی بیاد وزیر بشه واستقلالی باشه وبراشون پدری کنه.
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1399/04/23
تا شما در حال سوزش و تهمت زدن هستید ما قهرمانیم
سوزش چبزی و حل نمی کنه به سرور و سالارتون احترام بگذارید
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1399/04/23
فساد و کثافت کاری فوتبال که برای پرسپولیس اتفاق افتاد چند سال دیگه مشخص میشه. مبارکتون باشه
پاسخ ها
کیسه تِرِکون
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
فعلاً جامها رو عشقه! با وزیر یا بدون اون. مهم زدن پوزه ناپاک شماها ست.
تا ببینیم سال بعد چی پیش میاد؟!
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1399/04/23
بنویسید استقلال بخونید کیسه سوراخ . ツ
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1399/04/24
برو خدا روزیتو جای دیگه بده تیم ما تاکتیک نداره حتما تیم شما با فرناز تاکتیک داره بنده خدا اگه یحیی زودتر اومده بود همون مساوی رو هم نمیزاشت بگیرین شنیدم میخوای بری سراغ علیمنصور که ذوب اهن رو داشت میبرد دسته دو . خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1399/04/24
به عنوان یه پرسپولیسی قبول دارم با کمک سلطانی فر قهرمان میشیم ولی اینو به هیچ عنوان قبول ندارم نتایج لیگ مهندسی شدس چون واقعا تیم های رقیب مقابل ما حرفی برای گفتن ندارن
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1399/04/24
چه میکنه این پرسپولیس که کیسه کشا نمیدونن از حسادت وسوزش اب رو کجا بریزند!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج