قیمت‌گذاری یووه روی ستاره مورد علاقه گواردیولا
۱۰۱۹۶۷۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
۱۰۱۳
به نظر می رسد یوونتوس با مبلغی کمتر از 50 میلیون یورو راضی به فروش ستاره برزیلی خود یعنی داگلاس کاستا نخواهد شد.

ورزش سه: به نظر می رسد یوونتوس با مبلغی کمتر از 50 میلیون یورو راضی به فروش ستاره برزیلی خود یعنی داگلاس کاستا نخواهد شد.

وینگر برزیلی یوونتوس در فصل جاری با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده است؛ موضوعی که باعث شد او بسیاری از بازی های این فصل یوونتوس را از دست بدهد و خارج از ترکیب تیم مائوریتزیو ساری باشد.

اگرچه ستاره برزیلی در چند بازی اخیرا یوونتوس برای این تیم به میدان رفته و عملکرد نسبتاً خوبی را هم ارائه داده اما با این وجود به نظر می رسد که احتمال جدایی داگلاس کاستا از بیانکونری در نقل و انتقالات پیش رو وجود دارد.

طی روزهای گذشته گفته شد که باشگاه منچسترسیتی به شدت شرایط جذب داگلاس کاستا را دنبال می کند و پپ گواردیولا قصد دارد هر طور که شده این بازیکن را به اتحاد منتقل کند. حالا و در همین رابطه نیز کالچیو مرکاتو مدعی شده که باشگاه ایتالیایی روی ستاره برزیلی خود قیمت گذاشته و حاضر نیست که این بازیکن را با مبلغی کمتر از 50 یک میلیون یورو به فروش برساند.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا باشگاه منچسترسیتی حاضر به پرداخت این مبلغ برای جذب داگلاس کاستا خواهد شد یا خرید تو را خواهد زد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج