رفتار عجیب مسوولان شهریار با آزادکار تیم ملی
۱۰۱۹۶۹۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
۷۱۸
آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم ایران و دارنده مدال برنز جهان گفت: بعد از مدت‌ها جایزه‌ای برای قهرمانان کشتی در شهریار در نظر گرفتند اما به این خاطر که من اهل شهریار نیستم اسمم را خط زدند. در حالی که منطقه زندگی ما ۱۰ دقیقه با شهریار فاصله دارد اما گفتند یونس امامی جزو شهریار نیست!

خبرگزاری ایسنا: آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم ایران و دارنده مدال برنز جهان گفت: بعد از مدت‌ها جایزه‌ای برای قهرمانان کشتی در شهریار در نظر گرفتند اما به این خاطر که من اهل شهریار نیستم اسمم را خط زدند. در حالی که منطقه زندگی ما ۱۰ دقیقه با شهریار فاصله دارد اما گفتند یونس امامی جزو شهریار نیست!

یونس امامی در مورد وضعیت تمرینی‌اش در این روزها اظهار کرد: درست است که شرایط سختی هست ولی این وضعیت برای همه یکسان است. من هم این روزها در باشگاه انقلاب شهریار تمرین می‌کنم. رییس تربیت بدنی کلید را دست ما داده و روزی یک جلسه تمرین می‌کنم. به هرحال باید از نظر روحی برای مسابقه آماده باشیم.

او در پاسخ به این سوال که در صورت برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۱ این احتمال وجود دارد که به وزن ۷۰ کیلوگرم برگردد یا خیر؟ گفت: اگر خواستم وزنم را تغییر دهم برای این بود که وزنم بالا رفته بود. اکنون ۷۶ کیلو هستم و دیگر نمی‌توانم با کاهش وزنِ زیاد در ۷۰ کیلوگرم کشتی بگیرم. در وزن جدید به مسابقات ایتالیا رفتم و آن‌جا کشتی‌گیر آمریکایی را شکست دادم ولی بعد به ترکیه باختم.

امامی با اشاره به کسب مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۹ ادامه داد: شرایط در جهانی نورسلطان خوب پیش رفت اما ماقبل فینال با کشتی‌گیر قزاق آن ناداوری پیش آمد و نتوانستم به فینال بروم. شاید اگر فینالیست می‌شدم، طلا می‌گرفتم.

آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم ایران افزود: درحال حاضر تنها راه درآمدمان از لیگ است. اگر لیگ تعطیل شود ما که تمام وقت در اردوهستیم و نه شغلی داریم و نه جایی استخدام هستیم، منبع درآمدی نخواهیم داشت. ما اوضاع مالی خوبی نداریم و اگر با رعایت موارد بهداشتی لیگ برگزار شود، به نفع کشتی است.

وی که میهمان برنامه کشتی دایره طلایی بود، در پایان با اشاره به بی توجهی مسوولان نسبت به مدال آوران، خاطرنشان کرد: به ما توجهی نمی شود چون اصلا اولویت‌شان ورزش نیست و ما نگران بچه‌هایی هستیم که ما را نگاه می‌کنند و از برخوردی که با ما می‌شود، دلسرد می‌شوند. بعد از مدت‌ها جایزه‌ای برای قهرمانان کشتی در شهریار در نظر گرفتند اما به این خاطر که من اهل شهریار نیستم اسمم را خط زدند. در حالی که منطقه زندگی ما ۱۰ دقیقه با شهریار فاصله دارد اما گفتند یونس امامی جزو شهریار نیست.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1399/05/04
آفرین صد آفرین هزارسیصد آفرین بر این مسئولان شهر یار که این همه تبعیض بین کشتی گیران قائل میشوند باید مدال طلا بر گردن این مسئولان آویخت مسئولان بجای اینکه این کشتی گیران را بهتر تشویق کنند تا مدا ل بهتری برای همان شهر بیاورد وهم برای کشور هر دو مورد افتخار است با این کار باعث دلسردی و دل زده گی ورزشکاران میشوندبرای این مسئولان متاسفم اینها اگر می خواستند هدیه را از جیب خودشان بدهند دیگر چه می کردند
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1399/05/04
واقعلا متاسفم برای این مسئولان همین مسئولان اگر ورزشکاری از دوستان خود وآشنایان خود صد کیلو متر دیر هم بودند قول به شما می دادم اول هدیه را به آنها میدادند این آقایان نباید کاری کنند که ورزشکار دلسر د شود باید آنهارا تشویق کرد وبه آنها احترام گذاشت آنها را باید جذب کنیم نه دفع کنیم به حال این مسئولان باید گریه کرد متاسفم برای آنها
United States
21:43 - 1399/05/04
برید یه کشور دیگه حداقل شکمتون سیر میکنید
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1399/05/05
چطوری میشه نماینده شهریار دراین شهرک ویره تبلیغ میکنه ورای میاره اونوقت چطوری میشه که اقای امامی جز سهریار نیست نماینده که یکیست فرماندارهم یکسیت متاسفم اقای نماینده شما کاری میکردین اقای حق وردی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج