سرخاب: دیاباته برای استقلال همه کار می‌کند
۱۰۲۳۶۹۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
۴۶۶
پیشکسوت استقلال گفت: شیخ دیاباته برای استقلال بازیکن تاثیرگذاری است و در زمین همه کاری را انجام می‌دهد، او به خوبی حفظ توپ می‌کند، پاس می‌دهد، گل می‌زند، پنالتی می‌گیرد و در طول دقایقی که در زمین حضور دارد اجازه نمی‌دهد مدافعان رقیب نفس راحتی بکشند.

خبرگزاری ایرنا: پیشکسوت استقلال گفت: شیخ دیاباته برای استقلال بازیکن تاثیرگذاری است و در زمین همه کاری را انجام می‌دهد، او به خوبی حفظ توپ می‌کند، پاس می‌دهد، گل می‌زند، پنالتی می‌گیرد و در طول دقایقی که در زمین حضور دارد اجازه نمی‌دهد مدافعان رقیب نفس راحتی بکشند.

«عباس سرخاب» در گفت و گویی اظهار داشت: پیروزی استقلال در دیدار با سپاهان حاصل تفکرات تاکتیکی کادر فنی و تلاش بازیکنان استقلال بود.

وی افزود: در فوتبال همدلی و اتحاد می‌تواند رمز موفقیت هر تیمی باشد و استقلال در بازی با سپاهان این رمز را به خوبی نشان داد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال تاکتیک مناسبی را برای سپاهان انتخاب کرده بود و با بستن فضاها اجازه نداد این تیم به بازی مستقیم روی آورد.

سرخاب تصریح کرد:مدافعان استقلال به بهترین شکل ممکن کی‌روش استنلی‌ را مهار کرده بودند به طوری که این بازیکن نتوانست کار خاصی را در زمین انجام دهد.

وی تاکید کرد: شیخ دیاباته برای استقلال بازیکن تاثیرگذاری است و در زمین همه کاری را انجام می‌دهد، او به خوبی حفظ توپ می‌کند، پاس می‌دهد، گل می‌زند،پنالتی می‌گیرد و در طول دقایقی که در زمین حضور دارد اجازه نمی‌دهد مدافعان رقیب نفس راحتی بکشند.

بازیکن اسبق در پایان گفت: استقلال مدعی اول قهرمانی در جام حذفی است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به این مهم دست خواهد یافت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج