تعیین تکلیف سهام عدالت اموات تا آخر تابستان
۱۰۲۷۲۷۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
۱۲۸۰
فرهانیان، مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: تا پایان تابستان امکان واگذاری سهام عدالت مالکان فوت شده ایجاد می‌شود.

فرارو: فرهانیان، مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: تا پایان تابستان امکان واگذاری سهام عدالت مالکان فوت شده ایجاد می‌شود.

محمدجواد فرهانیان، مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: باید خواسته ورثه از طریق سازمان خصوصی سازی به قوه قضاییه و بعد به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی منتقل شود.

فرهانیان افزود: برای این اقدامات در حال تهیه زیرساخت‌ها و بسترسازی هستیم چراکه سامانه‌های موجود در شرکت سپرده گذاری باید به سامانه‌های قوه قضاییه، دادگاه و سازمان خصوصی سازی ارتباط پیدا کند.

وی اظهار داشت: بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار دارنده سهام عدالت در ۱۰ سال گذشته فوت شده‌اند و واگذاری حتما باید به طور مکانیزه و الکترونیکی انجام شود.

فرهانیان افزود: یک نفر از ورثه از سایر اعضا وکالت می‌گیرد و درخواست مورد نظر را به دادگاه ارایه می‌دهد، دادگاه به نیابت حکم را صادر می‌کند. حکم به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی انتقال می‌یابد و افراد به عنوان ورثه شناسایی می‌شوند.

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه تاکید کرد: ورثه بهتر است قبل از اینکه اطلاعات آنها به شرکت سپرده‌گذاری برسد، حتما فرایند احراز هویت الکترونیکی و سجامی شدن را سپری کنند.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا پایان تابستان انتقال سهام عدالت اموات به اجرا برسد، گفت: البته اگر زیرساخت‌ها فراهم شود زودتر هم این اقدامات را انجام می‌دهیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1399/05/26
سهام عدالت زنده‌ها رو تعیین تکلیف کنید مرده‌ها پیشکش
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1399/05/26
مسخره کردین خودتون بااین سهام عدالت.
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1399/05/26
صبر کنید دو سه تا خرمهره ی دیگر بمیرند بعد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج