ارزش سهام عدالت کاهش یافت
۱۰۳۲۰۱۳
۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
۲۲۳۱
روند نزولی شاخص بورس در دو هفته اخیر روی ارزش سهام عدالت نیز تاثیر گذاشت و باعث شد ارزش این سهام نسبت به سه هفته گذشته، حدود سه میلیون تومان کاهش یابد.

خبرگزاری ایسنا: روند نزولی شاخص بورس در دو هفته اخیر روی ارزش سهام عدالت نیز تاثیر گذاشت و باعث شد ارزش این سهام نسبت به سه هفته گذشته، حدود سه میلیون تومان کاهش یابد.

پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند.

بر این اساس و طبق آخرین به روز رسانی گزارش دارایی که مربوط به تاریخ چهارم شهریور است، ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومان کمی بیشتر از ۱۴میلیون و ۸۰۰هزار تومان است. درحالی که ارزش این سهام در تاریخ ۱۳ مردادماه، کمی بیش تر از ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است.

ارزش سهام عدالت کاهش یافت

این درحالی است که برخی معتقدند نمی توان نقش فشار فروش سهام عدالت را در ریزش بازار نادیده گرفت، زیرا اواخر مرداد ماه بود که کارگزاری ها حجم عظیمی از سفارش های ثبت شده سهام عدالت را ناگهان و به صورت یکجا در بازار عرضه کردند و این کار باعث ترس سهامداران دیگر و تبدیل صف خرید سهم ها به صف فروش شد.

اتفاقی که باعث شد مسئولین تصمیم بگیرند برای حمایت از بازار سرمایه و حقوق سهامداران، فروش سهام عدالت را بلوکی کنند و از ۲۸ مردادماه فروش سهام عدالت به صورت بلوکی با نماد ۲ در بورس انجام می‌شود.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1399/06/10
چرا پول ان 30 درصد که فروختیم نمیدین چقدر شماها دروغگویین بخدا
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1399/06/10
دولتیها اول یه کاری میکنن بعد در بارش فکر میکنن
پاسخ ها
عبدالله الاهوازی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
با شما موافقم
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1399/06/10
من که هنوز ۶۰درصد رانگرفتم چه اوضاعی هست دروغگوها
Iran, Islamic Republic of
03:01 - 1399/06/11
همه.سهام.عدلت.بخرىد.خيال.ما.راحت.بكنىد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج