امیدواری پرسپولیس به بازگشت ترابی
۱۰۳۲۲۵۵
۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۹
۵۵۸
مهدی رسول پناه در اعلام موضعی عجیب می‌گوید که احتمال بازگشت ترابی به پرسپولیس وجود دارد.

ورزش سه: مهدی رسول پناه در اعلام موضعی عجیب می‌گوید که احتمال بازگشت ترابی به پرسپولیس وجود دارد.

فسخ قرارداد مهدی ترابی هواداران پرسپولیس را شگفت زده کرد و باعث شد تا آن ها انتقاداتی تندتر از همیشه را علیه رسول پناه انجام دهند. بندی که ترابی به آن استناد کرد و توانست قراردادش را فسخ کند، بندی مالی است که به دلیل عدم تعهد باشگاه پرسپولیس به آنچه در قرارداد آمده، اتفاق افتاد و ستاره سرخ ها را در مسیر جدایی قرار داد.

اما مهدی رسول پناه که دقایقی پیش در برنامه فوتبال برتر حضور داشت، می‌گوید که امکان بازگشت ترابی به پرسپولیس وجود دارد و حتی محتمل است. وی در این باره عنوان کرد: ترابی صبح آمد و قراردادش را در سازمان لیگ فسخ کرد. ترابی به من گفت دلیلش مشکلات خانوادگی است و گفت اگر یکی دو روز دیگر مشکلم حل شود، به پرسپولیس برخواهم گشت. امروز من در بحثی که جویا شدیم گفت که آقای دکتر من تا شب این را خبر می‌دهم. من دو ساعت پیش با او تماس داشتم و گفت اگر مشکلم حل شود، قطعا برخواهم گشت.

او درباره بند فسخ قرارداد گفت: این در اختیار باشگاه نیست. بندی در اختیار خودشان است. سعی ما این است که نگهشان داریم و با یک توافق منطقی این کار را کنیم. چون اگر توافق غیرمنطقی باشد نظم تیم بهم می‌خورد. ترابی بازیکنی است که از نظر اخلاقی و فنی در سطح بالایی است. ما 80 درصد قرارداد را پرداخت کردیم و تنها باشگاهی هستیم که بیشترین میزان پرداخت و پاداش را انجام دادیم و بعضی ها تا 90 هم رسیده. متاسفانه این بند را در دوران قبلی گذاشتند و بندی است که ما را در شرایط خاص قرار داد و به خصوص در بحث مهدی ترابی، بندی وجود داشت که اگر تا قبل از بازی آخر 90 درصد قراردادش پرداخت نشود، حق فسخ دارد.

وی همچنین درباره احتمال بازگشت ترابی اظهار داشت: ایشان گفتند نظر نهایی را یکی دو روز بعد می‌گوید و ما نتیجه اش را گزارش می‌دهیم. فسخی که کرده یک قصه است و صبر یک قصه دیگر است. امروز ما مذاکره داریم و اگر نهایی شود حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
03:07 - 1399/06/11
اقای رسول پناه با علم به اینکه
میدونستید اگه قرادادش به ۹۰
درصد نرسه فسخ میکنه وفقط
۱۰ درصد دیگه باید به ترابی پردا
خت میشده پس یه کاسه ای زیر
نیم کاسه هست هرچند خودم
اعتقاد دارم بازیکنی که هر چقدر
هم بزرگ باشه وفقط به خاطر ۱۰
درصد از قراداش فسخ کنه نبودش
بهتره
Iran, Islamic Republic of
05:08 - 1399/06/11
آفرین ترابی عاقل شماهستیدوگرنه سرشماکلامی گذاره بازبان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج