«پوست» اکران آنلاین نخواهد شد
۱۰۳۶۲۷۶
۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
۷۱۳
تهیه کننده فیلم سینمایی «پوست» از حضور این فیلم در جشنواره‌های خارجی خبر داد.
خبرگزاری صبا: تهیه کننده فیلم سینمایی «پوست» از حضور این فیلم در جشنواره‌های خارجی خبر داد.
 
«پوست» اکران آنلاین نخواهد شد
 
محمدرضا مصباح تهیه کننده فیلم سینمایی «پوست» ساخته برادران ارک در گفتگو با ما درباره زمان اکران این فیلم و همچنین روند نهایی پس تولید فیلم «یدو» به کارگردانی مهدی جعفری هم گفت: اکران آنلاین به درد فیلم‌هایی مانند «پوست» نمی خورد زیرا این فیلم فضایی دارد که حتما باید در سینما دیده شود.
 
جذابیت این ژانر این است که در محیط بسته و در پرده سینما تماشا شود بنابراین ما برنامه‌ای برای اکران آنلاین «پوست» نداریم و صبر می کنیم تا ببینیم شرایط چگونه رقم خواهد خورد.
 
وی ادامه داد:  این فیلم در حال حاضر متقاضی حضور در جشنواره‌های معتبر بین المللی در کشورهای مختلف شده است و پس از حضور در این جشنواره‌ها برای اکران داخلی آن برنامه ریزی خواهیم کرد. آقای اطبایی که پخش کننده خارجی فیلم ما هستند در حال پیگیری و مذاکره با جشنواره‌هایی هستند که فیلم ما قابلیت حضور در آنها را دارد و به زودی خبرهای خوبی را در این زمینه منتشر خواهیم کرد.
 
این تهیه کننده سینما درباره مراحل فنی و نهایی ساخت فیلم «یدو» به کارگردای مهدی جعفری هم گفت: تلفظ صحیح نام فیلم ما «یَدو» مخفف اسم یدالله به لهجه آبادانی است. در حال حاضر و قبل از شروع جشنواره فلیم کودکان و نوجوانان اصفهان اصلاحیه‌های نهایی تدوین توسط میثم مولایی در حال انجام است. امیرحسین قاسمی همزمان مشغول صداگذاری و بامداد افشار ساخت موسیقی این فیلم را برعهده دارد.
 
مصباح در پایان توضیح داد: بیشترین مرحله‌ای که در فیلم «یدو» از ما زمان گرفت و هنوز هم ادامه دارد بحث ویژوال افکت فیلم است زیرا ویژوال سنگینی دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج