زن جوان، پشت‌پرده سرقت بزرگ
۱۰۳۶۵۰۹
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۶
۱۰۷۶
زنی که با طرح نقشه و همدستی دو سارق حرفه‌ای شش میلیارد ریال از مغازه‌ای در جنوب تهران سرقت کرده بود، دستگیر شد.

روزنامه شرق: زنی که با طرح نقشه و همدستی دو سارق حرفه‌ای شش میلیارد ریال از مغازه‌ای در جنوب تهران سرقت کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما، پرونده‌ای با موضوع سرقت مغازه به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع داده شد. محتویات پرونده حاکی از آن بود که در ساعت اولیه سی‌ام تیرماه سارق یا سارقان با تخریب دریچه کولر وارد مغازه لوازم صوتی‌وتصویری در حوالی خیابان آذربایجان شده و اموالی را به ارزش شش میلیارد ریال سرقت کرده‌اند.

تیمی از کارآگاهان به مغازه مراجعه کردند و به این نتیجه رسیدند احتمالا سارقان به موقعیت آشنا بودند و با مال‌باخته ارتباط نزدیکی دارند. کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی، موفق شدند ردپای زنی به نام سمیرا را که از دوستان مال‌باخته بود، در محل سرقت پیدا کنند.

سمیرا در بازجویی‌ها گفت: با توجه به اینکه با مال‌باخته دوست و در ارتباط بودم و بارها به مغازه و محل کار او تردد داشتم و با آشنایی‌ای که از مغازه داشتم، موضوع را با یکی از دوستانم به نام امیر که فردی سابقه‌دار است، در میان گذاشتم و او نیز با همدستی یک نفر دیگر نقشه سرقت را طراحی و اجرا کردند و اموال مسروقه را به شخصی به نام عزیز فروخته‌اند.

کارآگاهان در گام بعدی پس از هماهنگی با مقام قضائی، مال‌خر اموال سرقتی را دستگیر و تعدادی از اموال مسروقه را در مخفیگاه مال‌خر کشف کردند. کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی امیر را در مخفیگاهش در حوالی خیابان جیحون دستگیر کردند و او در بازجویی‌ها به سرقت با همدستی فرد دیگری به نام نیما اعتراف کرد. سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران، با بیان اینکه آخرین متهم پرونده به نام نیما در مخفیگاهش دستگیر شد، اضافه کرد: متهمان با صدور قرار مجرمیت از سوی بازپرس دادسرای ناحیه 10 تهران روانه زندان شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1399/06/24
... ... . مالباخته .. و سمیرا..به جرم دوستی نا مشروع.میبایست.در آن زمان دستگیر و سپس محاکمه میشدند..!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج