بدل رحمتی در لیگ بیستم مشخص شد
۱۰۳۶۷۲۷
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
۱۷۶۷
سنگربان سابق تیم شهر خودرو خراسان که یکی از مهره‌های کلیدی این تیم به شمار می‌آمد، پس از یک فصل دوری از این تیم بار دیگر با مشهدی‌ها به توافق رسید.

ورزش سه: سنگربان سابق تیم شهر خودرو خراسان که یکی از مهره‌های کلیدی این تیم به شمار می‌آمد، پس از یک فصل دوری از این تیم بار دیگر با مشهدی‌ها به توافق رسید.

در حالی که چهار تیم ایرانی مشغول بازی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا هستند، هیات‌مدیره باشگاه شهرخودرو همچنان در نقل و انتقالات فعال بوده و مشغول تکمیل لیست نفرات مدنظر کادر فنی برای لیگ‌برتر سال آینده خود است؛ ظهر امروز مدیران شهرخودرو خراسان با میلاد فراهانی سنگربان دو فصل گذشته خود که فصل قبل به گل‌گهر پیوسته بود، به توافق رسیده و اولین خرید درون دروازه خود را انجام دادند.

میلاد فراهانی در آخرین حضور در پدیده و شهر خودرو بازی‌های خوبی را در شهرخودرو پشت سر گذاشته بود که با درخشش در بازی آخر لیگ نوزدهم برابر ماشین‌سازی یکی از پایه‌گذاران صعود شهرخودرو به آسیا بود.

پیش از این شنیده می‌شد که قرار است محمد ناصری به جمع بازیکنان شهر خودرو اضافه شود اما با حضور میلاد فراهانی و اتمام خدمت سعید جلالی راد و بازگشت به لیست شهر خودرو، بعید به نظر می‌رسد که ناصری نیز با شهر خودرو قراردادی را به امضا رساند تا در لیگ بیستم شماره یک مهدی رحمتی به میلاد فراهانی برسد و وی وظیفه اصلی حراست از دروازه شهر خودرو را برعهده گیرد.

بدل رحمتی در لیگ بیستم مشخص شد

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج