هافبک شهر خودرو به ادامه لیگ آسیا می‌رسد؟
۱۰۳۷۳۹۳
۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
۶۲۸
علی نبی زاده هافبک دفاعی جوان شهرخودرو که در بازی مقابل شباب الاهلی دچار مصدومیت شد، در تلاش است خود را به بازی‌های باقیمانده برساند.

ورزش سه: علی نبی زاده هافبک دفاعی جوان شهرخودرو که در بازی مقابل شباب الاهلی دچار مصدومیت شد، در تلاش است خود را به بازی های باقیمانده برساند.

علی نبی زاده هافبک دفاعی تیم شهر خودرو در جام باشگاه های آسیا با وجود آنکه به دلیل مشکلاتش هنگام خروج از کشور سفر، دشواری را از تهران به اصفهان و بعد قطر گذراند، آمادگی بدنی خوبی داشت اما در اواخر نیمه اول مصدومیت موجب تعویض‌اش شد.

او درباره نحوه و میزان مصدومیتش گفت: روی تکلی که زدم مچ پایم پیچید؛ این اتفاق باعث شد مصدومیت کهنه ای که داشتم دوباره به سراغم بیاید. البته به کمک پزشکان خوب تیممان و همچنین کادر پزشکی باشگاه استقلال سعی می کنم خیلی زود خودم را به شرایط مسابقه برسانم تا در دیدارهای آتی در خدمت تیمم باشم.

نبی زاده درباره انتقاد نمایندگان ایرانی از شرایط میزبانی گفت: خود ورزشگاه جنوب فوق العاده است به نحوی که در بازی دیروز دمای هوا به واسطه تکنولوژی بکار رفته خیلی مطبوع بود؛ با این حال زمین های تمرینی چمن مناسبی ندارند. همچنین در هتل محل اقامت فقط یک استخر وجود دارد که برای ۶ تیم استفاده می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج