حیدری: استقلال مثل پرسپولیس در زمین حرف بزند
۱۰۳۸۲۵۰
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
۱۹۰۶
کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: آن‌هایی که می‌گویند لیگ مهندسی می‌شود، بدانند با این حرف‌های خنده‌دار و مسخره نمی‌توانند قهرمانی‌های پرسپولیس را زیر سؤال ببرند پس به جای این کار‌ها کیفیت فنی‌شان را بالا ببرند.

خبرورزشی: کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: آن‌هایی که می‌گویند لیگ مهندسی می‌شود، بدانند با این حرف‌های خنده‌دار و مسخره نمی‌توانند قهرمانی‌های پرسپولیس را زیر سؤال ببرند پس به جای این کار‌ها کیفیت فنی‌شان را بالا ببرند.

هر وقت اسم سپهر حیدری می‌آید، همه ناخودآگاه یاد گل دقیقه ۶+۹۰ او در لیگ هفتم به سپاهان می‌افتند. گلی که به گفته خودش مهمترین گل پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر به حساب می‌آید و سرخپوشان با آن گل قهرمان لیگ هفتم شدند. سپهر که این روز‌ها مربی شده، مهمان ما در خبرورزشی بود و درخصوص موضوعات مختلف با هم گپ زدیم و کمی هم مرور خاطرات کردیم. گفت‌وگوی ما با کاپیتان سابق پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

می‌خواهم گفت‌وگو را از وضعیت فعلی پرسپولیس و برد مقابل التعاون شروع کنیم.

باید بگویم مهمترین موضوع در این بازی کسب ۳ امتیاز بود که خدا را شکر با درایت یحیی و تلاش بچه‌ها به دست آمد. باید توجه داشته باشیم تقریباً نصف تیم تغییر کرده بود و نفرات جدید جایگزین شدند و هماهنگی این نفرات کمی زمان می‌برد و طبیعی است هرچه بگذرد، تازه‌وارد‌ها هماهنگ می‌شوند و در تیم جا می‌افتند. در خود بازی هم دیدیم شرایط بچه‌ها در نیمه دوم متفاوت شد و عملکرد بهتری نسبت به نیمه نخست داشتند. در مجموع من به این تیم امیدوارم و به امید خدا در بازی‌های آینده هم نتایج خوبی خواهند گرفت.

حیدری: استقلالی‌ها مثل پرسپولیس در زمین حرف بزنند

به نظر می‌رسید غیبت ترابی و علیپور کاملاً حس شد و در بازی‌های دشوارتر آینده نیز بیشتر به چشم خواهد آمد. نظر تو چیست؟

ترابی و علیپور جزو باکیفیت‌ترین بازیکنان لیگ بودند و قطعاً جای خالی آن‌ها به چشم می‌آید. به نظرم پر کردن جای این دو بازیکن کار بسیار دشواری است با توجه به اینکه پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن خارجی بگیرد و پیدا کردن بازیکنی هم‌سطح ترابی و علیپور در بازار داخلی کار دشواری است. به نظرم گل‌محمدی بهترین‌ها را برای پرسپولیس خرید و امیدوارم بازیکنان جدید بتوانند عملکرد خیلی خوبی در آینده داشته باشند. ضمن اینکه بازیکنان بسیار بزرگی به پرسپولیس آمدند و رفتند ولی قطار پرسپولیس به راه خودش ادامه خواهد داد و متوقف نخواهد شد.

بین بازیکنان جدید کدام‌شان نظر شما را جلب کرد؟

خب واقعاً با یکی، دو بازی نمی‌شود اصلاً قضاوت کرد. بازیکنان جدید به زمان نیاز دارند و باید توسط هواداران حمایت شوند تا بتوانند جا بیفتند و خودشان را نشان دهند ولی به نظرم حامد لک، عیسی آل‌کثیر و احسان پهلوان خوب بودند. سرلک بازی اش به چشم نمی‌آید ولی مؤثر بود حتی آقایی هم هرچه از بازی گذشت، بهتر شد.

با احسان پهلوان در ذوب‌آهن همبازی بودی. به نظرت او می‌تواند ستاره پرسپولیس شود؟

احسان فوق العاده پسر خوب و باشخصیتی است و کیفیت فنی بالایی دارد. شک نکید احسان یکی از بهترین‌های پرسپولیس در فصل آینده خواهد بود. پهلوان بسیار باهوش فوتبال بازی می‌کند و من سبک بازی اش را خیلی دوست دارم.

این روز‌ها صحبت‌های زیادی در مورد قانون منع جذب خارجی‌ها مطرح شد به خصوص بازگشت استراماچونی که هواداران استقلال منتظر بازگشتش بودند ولی این اتفاق نیفتاد. نظرت در این خصوص چیست؟

خیلی درست نیست که من در مورد استقلال حرف بزنم، چون این تیم پیشکسوتان بزرگی دارد ولی به نظرم قانون منع ورود خارجی‌ها واقعاً مسخره است. بازیکنان یا مربیان باکیفیت خارجی باعث پیشرفت فوتبال ما خواهند شد. شما ببینید ژاپن بازیکنی مثل اینیستا را می‌آورد که بازیکنانش پیشرفت کنند ولی اینجا بدون کارشناسی قانون تصویب می‌کنند. به جای این کار باید قانونی بگذارند که مثل فوتبال انگلیس فقط بازیکنانی بیایند که حداقل در ٧٠درصد در بازی‌های ملی حضور داشته باشند. استراماچونی و برانکو مربیان بسیار خوب و باکیفیتی بودند و تأثیر خود را روی فوتبال ما گذاشتند. قطعاً حضور این آدم‌ها به فوتبال کمک می‌کند. امام علی (ع) می‌فرماید: «امروز و فردای یک مسلمان نباید مثل هم باشد» ولی متأسفانه در فوتبال ما فقط درجا می‌زنیم و پیشرفتی نداریم. اگر علی‌وار هم نگاه کنیم، نباید مدیران فوتبال تصمیمی بگیرند که به ضرر فوتبال ما باشد و جلوی پیشرفت ما را بگیرد.

حیدری: استقلالی‌ها مثل پرسپولیس در زمین حرف بزنند

پرسپولیس با این تیم پتانسیل قهرمانی در فصل آینده را دارد؟

قطعاً دارد. هم کادر فنی خوبی داریم و هم بازیکنان باکیفیتی در پرسپولیس حضور دارند. به امید خدا و تلاش آن‌ها فصل آینده هم قهرمان خواهیم شد و گلات قهرمانی خواهیم کرد.

تو خودت مدافع وسط بودی. نظرت درخصوص شجاع، کنعانی‌زادگان و سیدجلال چیست؟

هر سه این مدافعان کیفیت بالایی دارند و در این سال‌ها خیلی به پرسپولیس کمک کردند. آن‌ها خیلی با هم هماهنگ هستند و قدرت رهبری بالایی دارند ولی در کنار این سه بازیکن به نظرم با توجه به مصدومیت انصاری پرسپولیس نیاز به یک مدافع میانی جدید دارد.

بعد از دربی اخیر که با برد استقلال همراه شد، یکی از پیشکسوتان این باشگاه در اظهار نظری عجیب گفت پرسپولیس را ٦ تایی کردیم. نظرت در این خصوص چیست؟

این حرف‌ها غیر‌حرفه‌ای و بچگانه است. شما در سایت AFC هم نگاه کنید نتیجه بازی ۲-۲ ثبت شده است. خود استقلال بار‌ها در پنالتی‌ها ٦ تایی شده ولی شمردن پنالتی‌ها خیلی خنده‌دار است. آن‌ها سال هاست سنگینی خوردن ٦ گل در نود دقیقه را روی سرشان حس می‌کنند. به قول معروف این کجا و آن کجا؟ فکر می‌کنم استقلالی‌ها گل‌های تمرینات و قبل از بازی را هم حساب می‌کنند. باید بگویم آن‌ها هر کاری بکنند سرقفلی ٤، ٦ و ١٠ به نام پرسپولیس است و حالاحالا‌ها به این اعداد نمی‌رسند.

درخصوص استعفای یحیی چه نظری داری؟ هرچند بعدش تکذیب شد و اعلام کرد در پرسپولیس می‌ماند.

ببینید یحیی سرمایه پرسپولیس است و نباید او را از دست داد. او حق داشت بابت یکسری مشکلات ناراحت باشد ولی خوشبختانه این مسائل در خود تیم و در خود خانواده پرسپولیس حل شد و کادر فنی و بازیکنان فقط به موفقیت تیم فکر می‌کنند.

حیدری: استقلالی‌ها مثل پرسپولیس در زمین حرف بزنند

١٣ سال از گل معروفت به سپاهان در دقیقه ۶+۹۰ می‌گذرد. می‌خواهم بدانم هنوز هم هواداران پرسپولیس وقتی تو را می‌بینند، در مورد این گل حرف می‌زنند؟

بله و شاید باور نکنید حتی ذره‌ای از حس مردم به آن گل کم نشده است. به نظرم گل دقیقه ۶+۹۰ به سپاهان مهمترین گل تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر بود و فکر می‌کنم هر پرسپولیسی متعصبی کلیپ آن گل را در موبایلش دارد. همین موضوع باعث افتخار من است و فکر می‌کنم بزرگترین نعمت خدا به من همان گل بود که تا آخر عمرم آن را فراموش نمی‌کنم.

در فضای مجازی بار‌ها فیلمی از پسرت دیاکو منتشر کردی که مشغول فوتبال کردن بود. به نظر می‌رسد خیلی دوست داری او فوتبالیست شود.

بله من به شخصه خیلی علاقه دارم دیاکو فوتبالیست شود ولی خب قطعاً به سلیقه او در آینده احترام می‌گذارم. هرچند در حال حاضر شدیداً فوتبال را دوست دارد و شاید باورتان نشود هر روز ٧ صبح مرا از خواب بیدار می‌کند تا با او بازی کنم. دیاکو عاشق گلزنی و شادی پس از گل است و به نظرم استعداد خوبی دارد. من خیلی امیدوارم او یک روز پیراهن پرسپولیس را بپوشد و گل قهرمانی این تیم را بزند و مطمئنم این اتفاق خواهد افتاد. جالب است بدانید در همین سن کم با هر دو پا به توپ ضربه می‌زند که مرا هیجان‌زده می‌کند.

تو یکی از برترین مدافعان گلزن در فوتبال ما بودی ولی هیچ‌وقت در دربی گل نزدی.

بله یکی از بزرگترین حسرت‌های من در طول دوران فوتبالم است و بعضی اوقات به آن فکر می‌کنم. البته من با پیراهن ذوب‌آهن به استقلال گل زدم. من زمان علی دایی که در دربی دو بر یک پیروز شدیم، تا آستانه گلزنی پیش رفتم ولی هوار محمد نگذاشت گل بزنم. من همیشه در تیر دو جایگیری می‌کردم، وقتی عادل کلاه‌کج کرنر را زد، توپ داشت به من می‌رسید تا کار را تمام کنم ولی ناگهان هوار آمد و توپ را به بیرون زد. نمی‌دانم اصلاً او آنجا چه می‌کرد. جالب اینجاست که زیر پیراهنم عکس خدابیامرز ناصر حجازی را حک کرده بودم تا بعد از گلزنی نشان دهم و بگویم ما پرسپولیسی‌ها هم حجازی را دوست داریم ولی با بدشانسی این اتفاق نیفتاد. به هر حال این هم از اتفاقات فوتبال است که پیش می‌آید. در مجموع خیلی حیف شد که نتوانستم در دربی گل بزنم.

قبول داری خیلی زود از پرسپولیس جدا شدی؟

جدایی من واقعاً ناخواسته بود و دوست داشتم در تیم بمانم. کاپیتان پرسپولیس بودم و شرایط خوبی داشتم ولی یک عده از جمله مدیران وقت باشگاه اصلاً دل‌شان نمی‌خواست در پرسپولیس باشم. من هم خودم رفتم و بدون کوچکترین بحثی از تیم محبوبم جدا شدم. اصلاً دلم نمی‌خواست برای پرسپولیس حاشیه‌ای درست شود به همین دلیل بدون سروصدا رفتم. البته فکر می‌کنم بستن بازوبند دلیل اصلی رفتنم بود. همان موقع بعضی‌ها گفتند بازوبند را نبند ولی من گوش نکردم، بعد‌ها فهمیدم بستن بازوبند کاپیتانی باعث جدایی‌ام از پرسپولیس شد.

نظرت در مورد جمله «وزیر پرسپولیسی است» و «قهرمانی‌های مهندسی شده» چیست؟

این صحبت‌ها برای افراد ناکام است که می‌خواهند پشت این جملات پنهان شوند و ضعف خود را بپوشانند. استقلالی‌ها به وزیر ورزش گیر دادند که پرسپولیسی است و عامل اصلی قهرمانی پرسپولیس به حساب می‌آید. می‌خواهم بپرسم موقعی که استقلال قهرمان می‌شد هم وزیر ورزش دخیل بود؟ آیا آن موقع پرسپولیسی‌ها چنین حرفی می‌زدند؟ وزیر چه کاری برای پرسپولیس انجام داد؟ وقتی خودتان نمی‌توانید بازی‌های‌تان را ببرید و نتیجه بگیرید، به وزیر چه ربطی دارد؟ وقتی رفت و برگشت به یک تیم معمولی می‌بازید، وزیر ورزش مقصر نیست؛ دنبال مقصر بین خودتان بگردید. پرسپولیس شایسته پوکر قهرمانی بود و با اقتدار آن را به دست آورد.

این دوستان باید یاد بگیرند مثل پرسپولیس حرف‌شان را در زمین بزنند وگرنه در فضای مجازی یا رسانه‌ها صحبت کردن که خیلی راحت است. آن‌ها باید بدانند جام را به مصاحبه نمی‌دهند و باید در زمین فوتبال امتیاز بگیری تا قهرمان شوی. آن‌هایی که می‌گویند لیگ مهندسی می‌شود، بدانند با این حرف‌های خنده‌دار و مسخره نمی‌توانند قهرمانی‌های پرسپولیس را زیر سؤال ببرند پس به جای این کار‌ها کیفیت فنی‌شان را بالا ببرند.

حرف پایانی؟

ممنون از شما و همکاران پرتلاش‌تان که مرا دعوت کردید. امیدوارم پرسپولیس با کسب نتایج خوب در آسیا دل ٤٠ میلیون هوادار را شاد کند. ضمن اینکه یک خواهش از هواداران داشتم؛ حمایت از کادر فنی و بازیکنان فراموش نشود. به نظرم یکی از مهمترین عوامل در موفقیت‌های اخیر پرسپولیس همین اتحاد و همدلی بود. امیدوارم در فصل آینده هم دوباره شاهد قهرمانی پرسپولیس باشیم.

انتشار یافته: 89
در انتظار بررسی:33
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1399/06/29
میسوزی،یه ماه و پیش بود ۶ تا خوردین،هههههههه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
میشه دقایق گلارو بگی استقلالی
بیل
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
معلومه شما خیلی سوختی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
خخخخ قانون کیسه کشا میتونین گلهای بازی بعدی هم حساب کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
پنالتی گل حساب میکنید عقده ای ها شیش تایی فقط لقب اسدقلال است وبس تواسیا هم شیییییش تایی شدین توسط عربا
ل مثل لنگ ق مثل قشقایی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
میگن پنالتی اوساگونا همین الان وارد دروازه شاهین بوشهر شد
حمید پرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
از کوزه همان برون تراود که در اوست
یا هر کس به قدر درکش فهمید مدعا را
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
این بنده خدا میخواد استوره لنگ بشه
حمید پرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
بازو ؟؟؟؟!!!! استقلالی نون بازشو بخوره ؟؟؟؟!!!! حرف عجیبی زدی عزیز ،
حمید پرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
استقلال مربی نداره خودش مقصره چه ربطی به تیمهای دیگه داره ، کیسه و هواداراش فقط دنبال بهونه هستن
لن گی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
اینو مرتضی فنونی زاده نوچه های افشین فرشچی هستن تقصیرشون نیست یه تیکه میندازه جلوشون که این چیزا را بگن
موسوی( پرسپولیس کبیر را عشق است)
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
عدد ۶ عقده ایی شده برا شما کیسه ها !!!! شماها که استاد جعل و هوچی گری و اتهام زنی هستین،اینمورد را دیگه نمیتونید جعل کنید. همانطور که اقا سپهر گفتن، سرقفلی ۶ و ۴ و ۱۰ برا پرسپولیس هستش. شماها مشغول جعل و هوچی گری باشید.
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
آخه چی میشه گفت کیسه واقعا معلومه چقدر اونجات میسوزههههههههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1399/06/29
لنگی اخه توپ تو زمین وزادت ورزشه از زمین وزارت ورزش شوت به دروازه همه تیم ها بدون مربی واسطوره وبزرگتر تو هم یه حرفای زده بود ولی زمستان رفت وروسیاهی ماند برای زغالها ماست نیست که دور دهنتون معلوم شه مثلا ضرر می زنه که تیمت تعاون رابرده خودت دیدی چه فوتبالی بود اسطح محلات هم پایینتر بود
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1399/06/29
زمینی که داور گل درست تو رو آفساید میگیره، پنالتی تو رو نمیگیره، بازیکن تو رو بی دلیل کارت میده و برای طرف پنالتی بی دلیل میگیره، آفساید شو نمیگیره و....، چه زمینیه، چه داوری؟! همه چی خارج از زمین تعیین میشه! آقای وزیر که قرمز بودنشو فریاد زده و در عمل همه کاری براتون انجام داده، بر علیه استقلال هرکاری تونسته انجام داده، دیگه میخواستی چیکار کنه که طرفداری شو بهتون ثابت کنه!!!
United Arab Emirates
14:40 - 1399/06/29
بتو چه ربطی دارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
پنالتی گل حساب نمیشه ولی لنگ با ۸تا پنالتی بازیهای تک گل برنده تولیگ میشد باهمون پنالتیها قهرمان لیگ میشده پنالتی گل حساب نمیشه خخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
الهلال فکرکنم اروپایی باشه که ۶تا زد لنگ ۵تاش به تنهایی لالاعمرخربین زد خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1399/06/29
مسخره همه فهمیدن جز شما لنگی ها با تیم ۱۲ هم بازی کردن با پنالتی دروغین ادعا تون میشه
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1399/06/29
سپهرجان هنوزچهلم ۶بر۳ راندادید زبون بازکردی؟
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1399/06/29
کیسه کش جماعت نمیتونه تو زمین حرفش بزنه عادت کردن به هزیون گفتنو چرت و پرت گفتن
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1399/06/29
اخه بدبخت تو خودتو زدی به خری همه فهمیدن ولی توی کودن هنوز داری ادعا میکنی اون گلی را که زدی به لطف داور بود که انقدر وقت اضافه گرفت که ل بزنید بعد از اون بازی بود که تو را هم سوت کردن درب خروج
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1399/06/29
بچه قرتی توزمین که شش تاییتون کردیم
قهرمانی آسیا استقلال خار چشم لنگیا
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1399/06/29
پیشکوست ذوب آهن شش تا بازی اخر انگار یادت رفته سپهر آلزایمر ی
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1399/06/29
کلن چند بازی برای لنگییا کردی که این همه زبون می ریزی
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1399/06/29
ازرده خارجی دیگه تاکی میخواهی خودتونشون بدی یروزعکس خانوادگی در.روزنامه های این روزاهم مزه پرونی میکنی
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1399/06/29
وای ترکیدم از خنده دو تا بازی با تعاونی مسکن بازی کردین تیمی که ته جدول عربستانه زبون باز کردین دوباره از غار زدین بیرون اخه لنگی تو زمین تو دربی آخر چی داشتین بگین یه بچه مدرسه ای مهدی قائدی برا همتون کافی بود چطور روت شده بیایی مصاحبه کنی تو آسیا افتخاراتتون چیه جز عروس آسیا بودن
Germany
14:51 - 1399/06/29
اگه حرف نزنی میگن لالی فعلا که باختین تودربی معلومه بد میسوزی
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1399/06/29
اقا اصلاAFC هم پرسپولیسیه
چون پرسپولیس التعاون رو برده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
لنگی بی منطق یعنی اینهههههه
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1399/06/29
چقد از این‌ بدم میاد...
پاسخ ها
قاسمی
France
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
دل به دل راه داره
سعیدقاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
ای گفتی پیشکسوت ذوب آهن شده اسطوره پیروزی.تیمی که بادوسال بازی میشی کاپیتان خخخ
United Kingdom
15:04 - 1399/06/29
اره تو زمین با داور حرفاتون رو میزنین بیرون زمین با ثبات و تقویت اون آقا رئیسه هم نقشی نداره!!!
ببین فوتبال ایران چه بدبخت شده که این شده توش کارشناس و نظر میده !!!
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
ساکت وگرنه قائدی میادلایی میزنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
کارشناس فقط ارش بهرانی و اون صادقی خدابیامرز
اس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
هراز گاهی باید دهنشو باز کنه تا از یادها نره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
دقیقا همان بازی معروف (۹۰ +۶)اقای داور مسعود مرادی به جای ۴ دقیقه ۶ دقیقه وقت اضافه گرفت تا تیم محبوبش نتیجه بگیره ودقیقا بعد از گل ایشون سوت پایان بازی روبه صدا دراورد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
گودزیلا هم زبون درآورد
تاجی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
اقای حیدری اگه شما اون گل رو نمیزدید داور آنقدر وقت تلف شده میگرفت تا یکی دیگه بزنه و بازی مساوی شه
کیسه زباله آبی
Netherlands
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
دم سپهر حیدری گرم که او هم در سوختن کیسه چی ها نقش بزرگی داشته و دارد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
هیس کیسه ها فریاد نمیزنند صداتون دربیاد ایمون زاید میاد با یه بازیکن کمتر تو ده دقیقه هتریک میکنه خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1399/06/29
با یه تیم بحران زده ورده ی آخر لیگ عربستان بازی کردین وبازور یک هیچ بردین...حالا دور برداشتین..امان از بی شخصیتی...بابا مسعود کجایی
پاسخ ها
کیسه زباله آبی
Netherlands
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
چشمتون کور. سوزشتان مستدام. کیسه چی های بیمرام.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
چی سرت میشه تو از فوتبال التعاون بحران زدست برو نگاه کن ببین چندم
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1399/06/29
بیرون زمین یا توی زمین ؟!
به سپر لونگی بگید بابا مسعود استقلال بدون سرمربی راهی رقابتها ی مهم کرده
آیا سر لونگ هم از این بلاها سرش میاره تا تو زمین حرف برا گفتن داشته باشه!؟
پاسخ ها
کیسه زباله آبی
Netherlands
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
کیسه چی های حقیر بیچاره! کارتون به کجاها که نرسیده.
ههههههههههههه.
قاسمی
France
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
چرا بی سرمربی ؟
نامجو که سابقش بیشتراز فرنازجونه
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1399/06/29
خاله زنک سپهر. میخواد با این مصاحبه ها بگه که منم عددی هستم. اون موقع که بازی هم میکردی عددی نبودی سمندون
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1399/06/29
معلومه مهندسی شده حالا یه التعاون با یه گل بردی انگار چیکار کردی خودت با استقلال بدون مربی مقایسه میکنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
یه جوری از برد مقابل التعاون حماسه سازی کردن انگار بارسا رو بردن
Germany
15:43 - 1399/06/29
عزیزم تازه شش تا خوردید شماها فراموشکاری عادتون دنبه
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1399/06/29
این میمون چی میگه/انگار گل قهرمانی جهان رو زده/تو اگه فوتبال سرت میشد حداقل یه پیشنهاد دستیاری از لیگ 2 داشتی
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1399/06/29
شما بدونه # بابا مسعود بیایید باشه
پاسخ ها
اس اس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
مقابل دو تا تیم دیگه آیا میتونه ببره تیم 12 لیگ عربستانی رو برده خیال میکنه آشکار کرده اون موقه که این تیم جز 3 تیم عربستان بود سروتون اس اس بردشان حالا که داره می ره دسته پایین شما بردید خیال میکنید شاهکار کردید خودتون هم میدانید از گروه بالا نمیرید؟پس نشینید حرف مفت بزنید؟ما که بلخره دو تا ستاره داریم توی آسیا شما چی دارید؟؟
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
قشنگیش این بود با بابامسعودشون ششیییششش تتتاااییی شدن ...خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1399/06/29
کیسه هافقط ادعای خالی هستن.ایول باغیرت
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1399/06/29
وقتی ششششییییشش تا خوردین تو زمین حححرررففف زدیم ...خخخخخخخخخخخخخخخ
بذارید چند وقتی بگذره حداقل مسخره تون نکنن احمقا
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1399/06/29
متخصص بردن ابروی ایران تواسیا وخوردن شش ششس تایی ازعربا کیسه شیش تاخور
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/06/29
درودبرسپهرباتعصب .خیلی اقایی سالارخوش تیپ .
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1399/06/29
حداقل هوادار هرتیمی هستی باش ولی توی جام ملتها برای هم کری نخوانید هرتیمی که ببره یا قهرمان بشه مایه افتخار کشوره اینجا آبی و قرمز هردو به اسم ایرانه
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1399/06/29
شما که با یک پنالتی که اصلا پنالتی نبود بردین

هم لنگی هم کیسه نماد پرسپولیس خخخخ
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1399/06/29
خدمت آقای حیدری 1 )چهار نماد چهار برد متوالی در دربی است که متعلق به سرورتون استقلال است. ۲) شش گل در نیمه نهایی خوردید که نوش جانتان.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
شیش تایی فقط به اسدقلال می برازد وبس هم درایران وهم دراسیا
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1399/06/29
کیسه کشای بیچاره از همین الان دارن بهانه تراشی میکنن و در مقایسه با سرورشون،پرسپولیس کبیر،میگن ما مربی نداریم.میخوام مرد باشید و محکم جواب منو بدید.اگر مربی ندارید،پس نامجو مطلق ،سر خره یا مترسک!؟حتمأ باید خارجی باید خارجی باشه؟متأسفم براتون.آخه عروس خانم بلد نیست برقصه،میگه زمین کجه.خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1399/06/29
جوری درباره تاج صحبت میکنند انگار مدیر و مربی را مردم و طرفدارا انتخاب میکنند یا حداقل یک وزیر و دولت بیطرف واقعن متوجه اینهمه فساد و بی لیاقتی این مدیران منتخب وزیر لنگی نیستید یا کوچه علی چپ مرام شماست
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1399/06/29
خوشم میاد وقتی سپهر حیدری یا میناوند حرفی میزنن کیسه کشا چندبرابر آتیش میگیرن
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1399/06/29
شما لنگیا آلزایمر دارین مگه 5شهریور تو دربی 6گل نخوردیم
خجالت هم حدی داره
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1399/06/29
وقتی میگیم لیگ مهندسی شدس پرسپولیس با فساد وزیرو پسرش قهرمان میشه اینقدر این جمله واسه شما درد آوره که نمیدونین چی جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1399/06/29
اقای سپر حیدری اون موقع که استقلال قهرمان میشد رقابت بین دو تیم عادلانه بود نه الان که استقلالو به خاک سیاه میشونن تا تیمتون قهرمان بشه
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1399/06/29
یکی به این یارو بگه در مورد استقلال زر نزن
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1399/06/29
از اون پیر فتل ک رویا پرداز ی میکنه حرف ار شیش میزنه دیگه از این حقیر چه گله
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1399/06/29
کیسه حقیر به بچه میگی پنالتی حساب میکنن میخنده دوتا دیگه میزدید مثل بایرن عشقپولیس هشت تایی میکردین حتما چقد شما حقیر بیچاره شدین الله اکبر.برترینها لطفا بزار
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1399/06/29
ای کیسه کش نادان چرا قدرت ما رو باور نمی کنید ما خوشحال میشیم شماها در نادانی بسر ببرید وما هم جام ها رو یکی پس از دیگری درو کنیم اهلی فوتبال وحتی بچه ها وپیر و جوان شش تای که از العین خوردین و له شدین وآبروی فوتبال ایران رو بردین .آیا می فهمید یا خودتون رو زدید به نفهمی
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1399/06/29
این چی میگه
پاسخ ها
لهراس بیکدلی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
بابا این هنوز زنده است لنگی
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/06/29
بروناخوناتوبگیربدبخت چطوربااین ناخونامیری دست شوی
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1399/06/29
چیزای که دوچرخه سوران کیسه تن میگن رو لب مرز هر کشوری بگی پناهندگی بهت میدن
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1399/06/29
یکی نیست به این ذوب آهنی اشغال که خودش را پرسپولیسی جا زده بگوید تو سپهر حیدری اصلا پرسپولیسی نیستی بزرگان پرسپولیس هم به خودشان اجازه نمیدهند به استقلال توهین کنند تو در ذوب آهن که بودی اصلا فوتبال نمیفهمیدی به تهران که رسیدی ادای آدمها را درآوردی پس سریع حرفها ی نفهمیده ات را پس بگیر و با ابروی پرسپولیس بازی نکن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج