گرت‌بیل: خوشحالم، تاتنهام تیم خاصی است
۱۰۳۸۵۶۰
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
۵۷۳
گرت بیل ستاره ولزی که با امضای قراردادی قرضی یک ساله به تاتنهام پیوسته در اولین صحبتهای خود بعد از این قرارداد از بازگشتش به تاتنهام ابراز خوشحالی کرد.

ورزش سه: گرت بیل ستاره ولزی که با امضای قراردادی قرضی یک ساله به تاتنهام پیوسته در اولین صحبتهای خود بعد از این قرارداد از بازگشتش به تاتنهام ابراز خوشحالی کرد.

گرت بیل که در سال 2013 از تاتنهام با قراردادی که در آن زمان رکورد دنیا را شکست به رئال مادرید پیوست دیروز بعد از هفت سال به تیم سابقش تاتنهام بازگشت تا با این تیم یک قرارداد قرضی یک ساله امضا کند. بیل در اولین صحبتهای خود بعد از امضای قرارداد گفت از بازگشت به تاتنهام بسیار خوشحال است و این باشگاه برای او اهمیتی ویژه دارد.

بعد از آنکه باشگاه تاتنهام رسماً اعلام کرد قرارداد قرضی یک ساله اش با گرت بیل امضا شده او با پیراهن تاتنهام مقابل دوربینها ژست گرفت.

گرت بیل سپس در اولین صحبتهای خود به عنوان بازیکن تاتنهام گفت: " خوشحالم که برگشته ام. تاتنهام برای من باشگاه خاصی است. من در این باشگاه بود که شناخته شدم".

ستاره ولزی در ادامه گفت: " امیدوارم حالا بتوانم آمادگی بیشتری پیدا کنم و در شرایط مسابقه قرار بگیرم. امیدوارم بتوانم به تیم کمک کنم و با تاتنهام قهرمان شوم. وقتی از تاتنهام رفتم همیشه به این فکر می کردم که خیلی دوست دارم یک روز دوباره به اینجا برگردم. احساس می کنم زمان خوبی است و می توانم در این تیم جا بیفتم. من به موفقیت عطش دارم و انگیزه ام بالا است. می خواهم به تیم کمک کنم و بی صبرانه منتظر شروع بازی ها هستم".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج