آقای نماینده! رشته‌ها را پنبه کردن هنر نیست!
۱۰۳۹۲۲۴
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۹
۱۱۷۳
همچنان «هدف وسیله را توجیه می‌کند» یعنی وقتی آقای نماینده می‌خواهد با تمسک به تبلیغات «چیپس و پفک» رئیس قوه ی مجریه را به سخره بگیرد دیگر فراموش می‌کند که برای انتقاد از روحانی و حمله به رئیس جمهوری و مخالفت با سیاست‌های دولت باید برخی بایدها و نبایدها رعایت شود یعنی حتی در نقد نیز اگرنخواسته باشیم منصف باشیم هم باید برخی خطوط قرمز و حتی زرد را رعایت کنیم.

روزنامه آفتاب یزد: همچنان «هدف وسیله را توجیه می‌کند» یعنی وقتی آقای نماینده می‌خواهد با تمسک به تبلیغات «چیپس و پفک» رئیس قوه ی مجریه را به سخره بگیرد دیگر فراموش می‌کند که برای انتقاد از روحانی و حمله به رئیس جمهوری و مخالفت با سیاست‌های دولت باید برخی بایدها و نبایدها رعایت شود یعنی حتی در نقد نیز اگرنخواسته باشیم منصف باشیم هم باید برخی خطوط قرمز و حتی زرد را رعایت کنیم.

ماه‌ها تلاش پمپئو برای همراه کردن کشورها علیه جمهوری اسلامی به در بسته خورد و ایالات متحده ی آمریکا چاره را در پناه آوردن به رسانه و ایجاد جو روانی دید یعنی وسط شب بگوید روز است و در میانه روز ادعا کند حالا شب است و این هم آسمان پر ستاره!

اگر می‌بینیم جهان همراهی نکرد، خندید، انتقاد کرد و حتی پاسخ ترامپ و پمپئو را نداد بدان دلیل بود که سیاست‌های دیپلماتیک جمهوری اسلامی در جهان مقبول واقع شد پس تنها راهی که برای ترامپ و پمپئو باقی ماند همان تبلیغات وسیع و دروغ پراکنی علیه جمهوری اسلامی ایران بود که از فلان تاریخ ماشه را فعال می‌کنیم، تحریم‌ها را بازمی‌گردانیم و... سه کشور اروپایی بیانیه دادند که عملیاتی کردن ماشه از ید قدرت آمریکا خارج است چون از برجام خارج شده‌اند و در کنار این سه کشور، چین و روسیه نیز به شدت واکنش نشان دادند.

به گونه‌ای که حتی نزدیک‌ترین همپیمانان آمریکا نیز متقاعد نشدند تا در مقام حرف نیز مواضع پمپئو را تایید کنند و اما کلیپی چند دقیقه‌ای از صحن علنی مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی پخش می‌شود که شوک‌آور و دلهره آفرین است که وقتی هدف کوباندن رئیس جمهور است از ابزار و کلمات نقد در سیاست‌های داخلی، از اقتصاد، از مدیریت، از تدبیر و درایت بهره ببرید نه این که برای حمله به رئیس قوه ی مجریه در کنار ترامپ و پمپئو بایستیم و هم داستان و همراه با آمریکای جنایت کار همان حرفی را بزنیم که آن‌ها می‌گویند یعنی هرچه رشته‌ایم را پنیه کنیم؛ چرا؟ چون از حسن روحانی خوش مان نمی‌آید؟!

من نمی‌دانم چرا رئیس مجلس یا یکی از نمایندگان به این آقای نماینده تذکر نداد که برادر این ره که تو می‌روی به همراهی با دشمنان ایران ختم می‌شود، اسم این کار نقد و اعتراض حتی مخالفت نیست این آب به آسیاب خالی دشمن ریختن است اما دریغ! از عقلای قوم می‌پرسم از نمایندگان دلسوز مردم، از آگاهان به مسائل داخلی یا بین‌المللی، بینی بین الله اگر روزنامه آفتاب یزد تیتر زده بود: «آقای روحانی دروغ چرا دیدی....» با ما چه رفتاری می‌شد؟ ما ساحت مجلس را ارج می‌نهیم، مصونیت نمایندگان را می‌شناسیم اما این اسمش چیست؟

این روزها همه شده‌اند منتقد روحانی، درست! خوب عمل نکرده، نصیحت ناصحان و پند خردمندان را آویزه ی گوشش نساخته قبول! بالا غیرتاً برای انتقاد از رئیس جمهوری این کشور همان حرفی را نزنید که ترامپ گفت که پمپئو گفت که رژیم صهیونیستی سال‌ها است می‌گوید این رفتارها خطرناک است اگر باب شود سنگ روی سنگ روی سنگ بند نمی‌شود!

آقای نماینده! نمایندگان معزز و محترم!

از دوران 8 ساله ی حضور حسن روحانی در پاستور کمتر از 11 ماه مانده است، روش و منش او را نمی‌پسندید، او را نالایق و بی‌کفایت می‌دانید، حتم دارید بدون او مملکت بهتر اداره خواهد شد، اصلا فرض مسلم که روحانی برود دلار می‌شود 3000تومان، تخم مرغ شانه‌ای 1000 تومان، خب دست به کار شوید، قانون اساسی دست تان را باز گذاشته، سوال کنید، قانع نشدید استیضاحش کنید، برکنارش کنید اما به اسم انتقاد منافع ملی را بر باد ندهید! این صحبت‌ها در جهان دست به دست می‌چرخد اسمش را می‌گذارند تناقض درون حاکمیت، می‌گویند مردم یک چیزی می‌گویند، مطبوعات چیزی دیگر، نمایندگان همانی که پمپئو گفت والله اگر از این برداشت‌ها اگر دق کنید ایرادی بر شما وارد نیست !

آقای نماینده!

خوش به حال تان، ما که نمی‌خواهیم بخشی از سخنان تان را منتشر کنیم و نه حتی به خود اجازه نمی‌دهیم نامی از شما بیاوریم اما خوشا به حال تان که چشم تان را می‌بندید به روی همه چیز و هرچه می‌خواهید می‌گویید...!

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:9
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1399/07/01
نمونه اش درتاریخ هم زیادداریم
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1399/07/01
آفتاب یزد چیزی بفرمایید که اون نماینده درک کند آخه مگه نمیدونی برای آن جناح منافع ملی در مقابل منافع جناحی پشیزی نمی ارزد آنها ریس جمهور را میخواهند مثل سپر خودشان باشد تصمیمات مهم را پشت پرده اونها بگیرند هزینه وجواب پس دادن راگردن او بیندازند.
پاسخ ها
اصل واصیل.
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
مجلس عجیب ونمایندگان منتخب میانگین 5%مردم.اون شخص وامثالش که سوادسیاسی واقتصادی زیرصفردارنو نماینده گان همه مردم ندونیدهرچنداون فردنماینده شهرکی است باجمعیت یک محله شهرهای متوسط.
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1399/07/01
معلومه این آفتاب یزد هم از کیسه دولت میخوره
پاسخ ها
صیادی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
جواب بده سفسطه نکن، بعضیا فقط لب هستن و زبان ، جز حرف زدن کاری بلد نیستن ، نماینده های مجلس الان همین هستن، الان که در مسند قدرتین دستتون به همه جا میرسه، شما که الان فقط به دنبال پول ۲۳۱ میلیونی و دو حقوق در ماه و بالاترین مدل ماشین ایرانی به نرخ کارخانه و بصورت اقساط هستین زمانی برای حل مشکلات مردم ندارید
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1399/07/01
اکثر اینها نماینده 5 درصدی هستن ، اگر مردم در انتخابات شرکت میکردن واقعا ۸۰ درصد اونها رای نمی آوردن
Iran, Islamic Republic of
07:36 - 1399/07/01
وقتی نماینده ی شانسی انتخاب بشه یعنی در غیاب چهار پنجم مردم !!!!و در رد کاندیداهای شایسته و...چنین افراد بزن مجلس چه انتظاری می توان داشت ؟،،!!!
Iran, Islamic Republic of
07:40 - 1399/07/01
عجالتاً ملت از دست روحانی و اون کلیدش دق کرده‌اند،. ولی چشم اگر کسی زنده موند فیلم سخنان نماینده مجلس را بهش میدیم تا اونم دق کنه.
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
با این که من خودم به روحانی رای ندادم ولی حرفها و سخنان این نماینده را گوش دادم تمام سخننان آفتاب یزد منطقی ودرست است همان حرفهایی که ترامپ جنایتکار و پمپمئو جلاد می رنند این نماینده مثل آنها همان حرفها و سخننان را بازگو می کنند این نماینده دلسوز مردم و کشور نیست باید جوابگو باشد و به آن برخورد
میثم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
نماینده که خودش را انقلابی میداند باید الگو برای همه مردم باشد واقعا یک انقلابی به تمام معنا باشد در همه موقع و همه وقت از انقلاب دفاع کند نه حرفی که پمپئو و رسانه های بی گانه می رنند این نماینده تکرار کند چرا رئیس مجلس که دلسوز مردم و نظام است به این نماینده تذکر نداده است باید این نماینده جوابگو و پاسخگو باشد
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
این نماینده نمی داند خط قرمز زرد چیست این می فهمید همان حرفهای رسانهای آن ور آبی و پمپئو را تکرار نمی کردند وقتی یک نماینده که خودش را انقلابی می داند و باید الگو باشد این حرف را می زند چه موقعی از دیگران داریم واقعا برای این اشخاصی که حرفها می رنند متاسفم متاسفم
ماوشما
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
جناب داریوش یعنی فقط تنهاشمازنده می مانی؟؟؟؟ بهترنیست بابقیه همراهی کنی؟
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1399/07/01
رزونامه آفتاب یزد، با این نوشته ها دست پبش میگیرید که پس نیفتید . این شما و دوستان اصلاح طلبتان بودید که با وعده های پوچ وتوخالی، این لکه ننگ را به ملت تحمیل کردید.... حالا دوقرت ونیمتان هم باقی است، شما باید پاسخگو باشید نه مدعی.
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1399/07/01
کدام رشته؟؟؟؟
کدام پنبه؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1399/07/01
خوب از نماینده ای که آقازاده اش اون وره و هم نون این ور رو می خوره، نباید توقع داشت با غربی ها هم صدا نباشد. شاید هم نون اون ور رو هم می خوره
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1399/07/01
آقای آفتاب یزد پس چرا خودت زمان احمدی نژاد بدتر از این نماینده مجلس بودی،اون موقع منافع ملی ارزش نداشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج