هشدار طالبان به شرکت‌های هواپیمایی افغانستان
۱۰۴۰۹۶۱
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
۱۰۳۳
پایگاه خبری آریانا نیوز افغانستان اعلام کرد، گروه طالبان به شرکت‌های هواپیمایی افغانستان هشدار داده است در صورت بی توجهی مهمانداران هواپیما‌ها به موازین اسلامی در پوشش و آرایش، به آن‌ها حمله خواهد کرد. طالبان همچنین گفته‌اند که مهمانداران زن حق ندارند بدون محرم شرعی وارد هواپیما شوند. در اعلامیه طالبان آمده است که تمام شرکت‌های هوایی مکلف به پیروی این احکام هستند.

انتخاب: پایگاه خبری آریانا نیوز افغانستان اعلام کرد، گروه طالبان به شرکت های هواپیمایی افغانستان هشدار داده است در صورت بی توجهی مهمانداران هواپیماها به موازین اسلامی در پوشش و آرایش، به آنها حمله خواهد کرد. طالبان همچنین گفته‌اند که مهمانداران زن حق ندارند بدون محرم شرعی وارد هواپیما شوند. در اعلامیه طالبان آمده است که تمام شرکت‌های هوایی مکلف به پیروی این احکام هستند.

پایگاه خبری آریانا نیوز افغانستان اعلام کرد، گروه طالبان به شرکت های هواپیمایی افغانستان هشدار داده است در صورت بی توجهی مهمانداران هواپیماها به موازین اسلامی در پوشش و آرایش، به آنها حمله خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، این رسانه افغان روز یکشنبه با اعلام این مطلب افزود: طالبان با انتشار اعلامیه ای به شرکت هوایی کام‌ایر اخطار داده که اگر تا یک هفته مهمانداران زن ملبس به حجاب اسلامی نشوند و دست از آرایش برندارند، هواپیماهای این شرکت از سوی طالبان آماج حملات قرار خواهد گرفت و مسؤولیت بعدی بدوش مدیریت کام‌ایر خواهد بود نه طالبان.

بر اساس این گزارش، طالبان همچنین گفته‌اند که مهمانداران زن حق ندارند بدون محرم شرعی وارد هواپیما شوند. در اعلامیه طالبان آمده است که تمام شرکت‌های هوایی مکلف به پیروی این احکام هستند.

آریانا نیوز افزود: طالبان در حالی این اعلامیه را صادر کرده اند که مذاکرات صلح در دوحه قطر در حال برگزاری است و طرفین تاکنون به توافقی دست نیافته اند.

هربرت مک‌مستر: صلح با طالبان محکوم به شکست است

این رسانه افغان در ادامه نوشت: مشاور پیشین امنیت ملی ترامپ می‌گوید که مذاکرات صلح افغانستان محکوم به شکست است و احتمال حمله دیگری مانند ۱۱ سپتامبر بسیار بالا است.

آریانا نیوز به نقل از USA Today افزود: هربرت مک‌مستر مشاور پیشین امنیت ملی ترامپ اظهار داشت که مذاکرات صلح افغانستان با حمایت آمریکا محکوم به شکست است و این، میزان آسیب‌پذیری آمریکا برابر القاعده، داعش و دیگر گروه‌های تروریستی مخالف را افزایش می‌دهد.

این ژنرال بازنشسته آمریکایی در گفت و گو با این نشریه اعلام کرده است که آمریکا در بسیاری جهات بیشتر از ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ در معرض خطر می باشد زیرا توانایی گروه‌های تروریستی افزایش یافته است.

وی با اشاره به توافقنامه ۲۹ فوریه بین آمریکا و طالبان خاطرنشان کرد که این توافقنامه، به طالبان اجازه می‌دهد تا مناطق تحت کنترل خود را افزایش دهد.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:16
United States
12:55 - 1399/07/06
نباید به طالبان رسمیت داد ومذاکره کرد
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1399/07/06
به این میگن طالبان!یاد بگیرید
پاسخ ها
masoodsep
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
چی یاد بگیریم؟
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1399/07/06
بعد ایران میره با طالبان مذاکره میکنه .
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1399/07/06
لطفا با دستورالعمل های داخلی مقایسه شود فرق زیادی نمیبینید
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1399/07/06
احسنت که به مسائل اسلامی اهمیت می دهید و ای کاش دولت ما این مسائل خصوصا مهمانداران هواپیما رعایت کنند
پاسخ ها
معمولی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
خب برو بین اونها زندگی کن، اگر ازنظرت اونها درست زندگی میکنن
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1399/07/06
باید نابودشون کنن طی یک جنگ تمام عیار باید ریشه طالبان رو دربیارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج