بنا: از شروع دوباره مسابقات کشتی خوشحالم
۱۰۴۱۸۴۳
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
۶۳۶
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: از اینکه پس از یک وقفه طولانی مسابقات کشتی بار دیگر آغاز شد خوشحال هستم.

باشگاه خبرنگاران: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: از اینکه پس از یک وقفه طولانی مسابقات کشتی بار دیگر آغاز شد خوشحال هستم.

دور رفت رقابت‌های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران آغاز شد و محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره این مسابقات اظهار داشت: بعد از یک وقفه ی ۷-۸ ماهه باعث خوشحالی است که کشتی دوباره شروع شد، نه بصورت اردویی، بلکه به صورت مسابقه‌ای با رعایت موارد خاصی که در نطر گرفتند. مهم این است که کشتی شروع شد و امیدوارم به سلامتی و بدون هیچگونه مشکلی هم به پایان برسد.

وی تصریح کرد: گروه الف گروه آسان‌تری برای مدعیان قهرمانی است، گروه دوم گروه فشرده‌تری است. فکر می‌کنم مردم هم خوشحال هستند و دوباره با کشتی آشتی خواهند کرد. آمادگی بدنی کشتی‌گیران هم با توجه به محدودیت‌هایی که وجود داشته خوب نبوده، اما خوشحالم که خیلی از کشتی‌گیران از جمله طاهری، ناصرپور، کاویانی‌نژاد و... را روی تشک دیدم.

بنا خاطرنشان کرد: در مجموع شرایط کشتی‌گیران مناسب است و با توجه به زمانی که در اختیار داریم اگر جهانی برگزار شود به یک صورت و برای گزینشی به صورت دیگر برنامه‌ریزی خواهیم کرد. تا المپیک هم حدود ۲۹۰ روز فرصت داریم و زمان کافی برای اینکه کشتی‌گیران به نقطه ایده‌آلی که مد نظر داریم برسند، وجود دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج