خانه میلیاردی؛ دستمزد مربی والیبال
۱۰۴۳۴۱۶
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
۱۶۴۶
فصل جدید لیگ برتر والیبال در شرایطی در حال برگزاری است که تعداد تیم‌هایی که هزینه‌های میلیاردی انجام داده‌اند نسبت به فصول گذشته بیشتر شده است؛ هر چند باز هم تیم‌هایی هستند که به لحاظ مالی اصلاً شرایط خوبی ندارند و حتی در تامین هزینه‌های جاری خود هم با مشکل مواجه شده‌اند.

خبرگزاری میزان: فصل جدید لیگ برتر والیبال در شرایطی در حال برگزاری است که تعداد تیم‌هایی که هزینه‌های میلیاردی انجام داده‌اند نسبت به فصول گذشته بیشتر شده است؛ هر چند باز هم تیم‌هایی هستند که به لحاظ مالی اصلاً شرایط خوبی ندارند و حتی در تامین هزینه‌های جاری خود هم با مشکل مواجه شده‌اند.

در این بین تیم‌هایی که هزینه‌های میلیاردی انجام داده‌اند برای جذب مربی و بازیکن هم اقداماتی انجام داده‌اند که نمی‌تواند هیچ منطقی داشته باشد. یکی از این تیم‌ها که البته مربوط به بخش خصوصی هم نیست برای دستمزد مربی خود خانه‌ای به او واگذار کرده است. دستمزد این مربی برای فصل جدید حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است و در زمان عقد قرارداد خانه‌ای معادل این دستمزد از تیمش تحویل گرفته است؛ اما در همین چند ماه ارزش این خانه بسیار بیشتر شده است و این موضوع بیشتر از همه به سود مربی مورد نظر شد.

اینکه این خانه بر چه اصولی به مربی مورد نظر واگذار شده خود جای بحث‌های زیادی دارد؛ اما قطعاً ابهامات زیادی را به دنبال دارد و تیم‌هایی که از بودجه بیت‌المال استفاده می‌کنند نباید به چنین کارهایی روی بیاروند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
United Arab Emirates
09:07 - 1399/07/13
فقط اسمش بیت المال هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج