اقدامات بهداشتی جدید دیزنی لند
۱۰۴۵۸۸۹
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
۹۰۱
کمپانی والت دیزنی در تلاش است که با اجرای توصیه‌های بهداشتی و افزایش امنیت سلامت، هرچه زودتر دیزنی لند را بازگشایی کند.
باشگاه خبرنگاران جوان: کمپانی والت دیزنی در تلاش است که با اجرای توصیه‌های بهداشتی و افزایش امنیت سلامت، هرچه زودتر دیزنی لند را بازگشایی کند.
 
اقدامات بهداشتی جدید دیزنی لند
 
به نقل از ددلاین، کمپانی دیزنی امیدوار است که گوین نیوسام فرماندار کالیفرنیا را متقاعد کند که دیزنی لند علاوه بر اینکه یکی از شادترین مکان هاست، در مقابل کرونا هم مکان امنی محسوب می‌شود.
 
این پارک تفریحی جهت متقاعد کردن مقامات رسمی برای بازگشایی، سیاست‌های جدیدی را طبق شیوه نامه‌های جدید بهداشتی و امنیتی اتخاذ کرده است. این در حالی است که نیوسام در این هفته اعلام کرده بود که این ایالت عجله‌ای برای بازگشایی ندارد.  شیوه نامه‌های جدید توسط آژانس بهداشتی اورنج کانتی و آناهایم کالیفرنیا، بعد از گشت و گذار در دیزنی لند و برای بازدید از اقدامات این پارک جهت جلوگیری از شیوع کرونا پیشنهاد شده است. این اقدامات شامل رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از محافظ‌های پلاستیکی می‌شود.
 
دیگر اقداماتی که توسط این پارک انجام شده، اضافه کردن چند مکان برای ضد عفونی کردن دست‌ها و همچنین علامت گذاری روی زمین برای رعایت کاملا فاصله می‌باشد. این پارک در گذشته اعلام کرده بود که مهمانان خود را ملزم به استفاده از ماسک و همینطور چک کردن دمای بدن آن‌ها خواهد کرد.
 
با این حال، به نظر می‌رسد مقامات رسمی کالیفرنیا عجله‌ای برای اعلام پروتکل‌های مربوط به بازگشایی و همینطور تعیین تاریخ بازگشایی ندارند. در این هفته بود که نیوسام اعلام کرد قوانین بازگشایی به این زودی‌ها اعلام نخواهد شد.
 
با این حال شهر آناهایم (که دیزنی لند در آن واقع شده) با کمبود بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری روبرو شده که قسمت اعظم آن از طریق مالیات‌ها تامین می‌شده است. همچنین اقتصاد این منطقه با کمبود توریست دست و پنجه نرم می‌کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج