کنایه کی‌روش به بازیکنان شیلی
۱۰۴۷۱۱۲
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
۱۹۱۶
سرمربی تیم ملی کلمبیا نسبت به رفتار بازیکنان شیلی در رابطه با داوری واکنش نشان داد و به آن‌ها کنایه زد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی کلمبیا نسبت به رفتار بازیکنان شیلی در رابطه با داوری واکنش نشان داد و به آن ها کنایه زد.

تیم ملی فوتبال کلمبیا بامداد چهارشنبه در هفته دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تساوی ارزشمند ۲ بر ۲ را برابر شیلی به دست آورد. رادامل فالکائو در لحظات پایانی بازی گل مساوی را وارد دروازه میزبان کرد تا کلمبیا در جدول چهار امتیازی شود. کارلوس کی‌روش پس از این دیدار از رفتار بازیکنان شیلی انتقاد کرد که داور را برای بازبینی هر صحنه تحت فشار قرار می دادند.

سرمربی پرتغالی گفت: گل دوم شیلی از هیچ به دست آمد و VAR موجبش شد. باید آن را پذیرفت اما باید برخی چیزها عوض شوند چون که افراد زیادی بودند که گریه می کردند. در کشورم در این رابطه می گویند "تا کودک گریه نکند مادر به سراغش نمی رود" (یعنی فردی که مشکل دارد تا آن را به اطلاع کسی که می تواند مساله را حل کند نرساند کاری از پیش نخواهد برد). در بازی برخی تصمیمات گرفته شد که به کلمبیا کمکی نکرد.

کی‌روش در ادامه اظهار کرد: زمانی که به خاطر آسیب دیدگی مجبور به تعویض می شوید روی تیم تاثیر می گذارد. تا پنالتی خوب بودیم، سپس بازی را از دست دادیم اما پس از آن کلمبیا فوق العاده بود و مالکیت را در اختیار داشت. نیمه دوم کاملا بر بازی تسلط داشتیم. تساوی نتیجه عادلانه ای بود چون شیلی خوب بازی کرد و توانایی هایش را نشان داد.

سرمربی تیم ملی کلمبیا در پایان گفت: با خروج ویلمار باریوس ریسک کردیم و یک مهاجم را وارد زمین کردم. بازی را با فالکائو، دووان و مورلوس به پایان رساندیم. می خواستیم در خط حمله قدرتمندتر شویم که نتیجه داد. الساته و لرما فوق العاده بودند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج