آیین رونمایی از «آنسو» به وقت دیگری موکول شد
۱۰۴۸۳۸۴
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
۶۱۰
آیین رونمایی از مجموعه دوم تئاتر «آنسو» در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر با اعلام تمدید تعطیلی مراکز فرهنگی تا دوم آبان ماه به وقت دیگری موکول شد.
خبرگزاری مهر: آیین رونمایی از مجموعه دوم تئاتر «آنسو» در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر با اعلام تمدید تعطیلی مراکز فرهنگی تا دوم آبان ماه به وقت دیگری موکول شد.
 
آیین رونمایی از «آنسو» به وقت دیگری موکول شد
 
به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، آیین رونمایی از مجموعه دوم تئاتر «آنسو» که قرار بود روز یکشنبه ۲۷ مهر در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شود با اعلام تمدید تعطیلی مراکز فرهنگی هنری شهر تهران تا پایان هفته جاری به وقت دیگری موکول شد.
 
با توجه به تصمیم جدید ستاد مقابله با کرونای تهران، تعطیلی مراکز محل تجمع همچون سینماها، کتابخانه‌ها، سالن‌های نمایش، آموزشگاه‌های هنری برای یک هفته دیگر تمدید شده است.
 
مجموعه دوم تئاتر «آنسو» از نشر «نیماژ» متشکل از چند نمایشنامه خارجی، قرار بود ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۲۷ مهر در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر رونمایی شود.
 
«کاسپار» نوشته پیتر هانتکه با ترجمه سودابه فضائلی، «پیرمرد کوتوله مضحک» اثر تادئوش کانتور با ترجمه صدرالدین زاهد، «عچق» به نویسندگی موری شیسکال با ترجمه شهرام زرگر، «حمام» اثر مایاکوفسکی با ترجمه مرضیه موسوی، «آزادی تازه و دو نمایشنامه دیگر» نوشته ویتکیه ویچ با ترجمه علی شمس عنوان نمایشنامه هایی هستند که در مجموعه دوم تئاتر «آنسو» منتشر شده اند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج