کل کل با کی‌روش به خاطر رئال و بارسا
۱۰۴۹۸۶۰
۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
۸۹۱
هاشم بیک زاده عاشق مسی و بارسلوناست. او هم جزو طرفداران دو آتیشه این تیم است.

خبرآنلاین: هاشم بیک زاده عاشق مسی و بارسلوناست. او هم جزو طرفداران دو آتیشه این تیم است.

در آستانه بازی شنبه شب، هاشم ابتدا درباره مسی حرف می‌زند: «خدا را شکر از تیم جدا نشد. مسی یک ابرستاره است و حیف بود که بارسا این بازیکن را از دست دهد. البته به نظرم مسی امسال تحت تاثیر اتفاقاتی بوده که پیش از فصل رخ داد. او می خواست از باشگاه جدا شود. مدیریت بارسا باید بهتر عمل می‌کرد. مسی کم بازیکنی نیست که با او وارد چالش و دعوا شوند. به نظرم بارسا باید همیشه بهترین شرایط را برای این بازیکن مهیا کند. این اختلافات باعث شده تا مسی یک مقدار از آن اوجش فاصله بگیرد ولی ما بارسایی‌ها امیدوار هستیم تا دوباره این بازیکن را کاملا آماده ببینم. آنوقت است که دیگر بارسا قابل مهار نخواهد بود.»

او درباره بازی شنبه چنین نظری می‌دهد: «دوست دارم بارسلونا ببرد. نمی‌خواهم قبل از بازی کری خوانی کنم. دو تیم باخت بد در لالیگا داشتند و این اصلا خوب نبود ولی بارسا که با برد خوب لیگ قهرمانان دوباره خیلی روحیه گرفته. من که خیلی امیدوارم ما برنده الکاسیکو باشیم. البته این را بگویم مسابقه‌ای که بارسا در لیگ به ختافه باخت، اتفاقی بود. در آن بازی باید تیم سه گل می زد.»

هاشم در پاسخ به این سوال که با چه کسی بیشتر سر این بازی کری داشت، می گوید: «با کارلوس کی‌روش. او رئالی است دیگر. یادم هست با تیم ملی در اردوی اتریش بودیم. دو تیم همان زمان بازی کردند. کلی برای کی روش کری خواندم ولی آخرش باختیم! کی روش بعد از بازی کلی اذیتم کرد.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج