آصفری: دخالتی در روند انتخابات آمریکا نداریم
۱۰۵۰۷۱۰
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴
۱۴۷۵
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب به اظهارات پمپئو مبنی بر اینکه «ایران به دنبال تضعیف انتخابات آمریکا است» اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد و البته هیچگونه سندی نیز دال بر دخالت کشورمان در انتخابات ایالات‌ متحده وجود ندارد.

خانه ملت: نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد و مطرح شدن چنین مسائلی از اساس دروغین و غیرمنطقی است.

محمدحسن آصفری به اظهارات پمپئو مبنی بر اینکه «ایران به دنبال تضعیف انتخابات آمریکا است» اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد و البته هیچگونه سندی نیز دال بر دخالت کشورمان در انتخابات ایالات‌ متحده وجود ندارد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: مطرح کردن چنین اظهارنظرهایی نشان ازیک سناریوی از پیش تعیین شده دارد و بیشتر به دنبال این هستند که با چنین صحبت‌هایی فشار حداکثری را علیه کشورمان بیشتر کنند و همچنین به واسطه اینچنین مسائلی مجددا در مجامع بین‌المللی علیه جمهوری اسلامی ایران قطعنامه صادر کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات پمپئو مبنی بر دخالت جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد: ایران هیچ دخالتی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نداشته و برنامه‌ای هم برای دخالت در انتخابات ایالات متحده ندارد هرچند که آمریکایی‌ها همیشه در تلاش بوده‌اند در انتخابات ایران اقدامات مداخله جویانه ای داشته باشند و به شکلی انتخابات‌های کشورمان را تحت شعاع مسائل سیاسی خودشان قرار بدهند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: آمریکایی‌ها در انتخابات سال ۸۸ جمهوری اسلامی ایران دخالت کردند و منجر به فتنه شد و البته می‌خواستند در انتخابات‌های دیگر نیز دخالت کنند تا اهداف خود را پیاده کنند و نهایتا حضور مردم را پای صندوق‌های رای کمرنگ کنند؛ لذا موضوع مطرح شده از سوی وزیر امور خارجه آمریکا از اساس و پایه غیرمنطقی و دروغین است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1399/08/03
مگه اصلا چنین چیزی ممکنه؟
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1399/08/03
نداریم به معنای داریم در دستور زبان جدید ترجمه میشه
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1399/08/03
یه طرح سه فوریتی بدید برای بررسی که هر کی خواست تخطی کنه ودخالت کنه باید سه ماه کل مجلسو تی بکشه
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1399/08/03
اینم رفته تو سیاست .من چندروز پیش ازش گوجه خریدم نصف گندیده
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1399/08/03
نه،تورو خدا دخالت کنید البته
اگه میتونستید میکردید
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1399/08/03
یه خورده افرادشونو بیشتر تحریم کنید خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1399/08/03
درسته . عرضه داشتین اقتصاد فلج شده کشور رو درست میکردین
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1399/08/03
چقدر دلتون میخواد بایدن برنده بشه ،حیف که میبازه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج