شاید بعد از المپیک با تیم ملی خداحافظی کنم
۱۰۵۲۴۰۰
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
۱۱۱۰
محمد موسوی و احتمالا یک بار دیگر تجربه بازی در اروپا. کرونا که آمد موسوی هم به ایران برگشت و دیگر نتوانست به رغم میل باطنی‌اش در آنجا بازی کند.

روزنامه جام‌‌جم: محمد موسوی و احتمالا یک بار دیگر تجربه بازی در اروپا. کرونا که آمد موسوی هم به ایران برگشت و دیگر نتوانست به رغم میل باطنی‌اش در آنجا بازی کند. به همین دلیل بود که تیم سایپا را انتخاب کرد و با این تیم خودرو‌ساز قرارداد امضا کرد. با این حال ظاهرا دوباره پیشنهاد جدیدی رسیده، آن هم از پیاچنزای ایتالیا. سید البته در گیر و دار رفتن است و امید زیادی دارد تا باشگاه سایپا رضایت‌نامه‌اش را صادر کند.

او درباره این پیشنهاد می‌گوید:«یک روز مدیر برنامه‌هایم زنگ زد و گفت لورنزو برناردی، سرمربی پیاچنزا تو را می‌خواهد. اگر می‌توانی با سایپا صحبت کن تا به ایتالیا بروی. من خیلی خوشحال شدم؛ اما به خاطر قراردادم با سایپا، گرفتن رضایت‌نامه سخت بود، به خاطر آقا‌مصطفی. باشگاه هم تا حالا همه جوره به تعهداتش عمل کرده‌است. من با آقا مصطفی صحبت کردم اول خیلی ناراحت شد، اما بعد رضایتش را گرفتم. از طرف دیگر بحث ملی و سال المپیک هم هست و بازی در لیگ سریA ایتالیا خیلی متفاوت است. سایپا تا اینجا همه جوره همکاری کرده‌است و به احتمال زیاد رضایت‌نامه‌ام را صادر می‌کند.»

او در پاسخ به این سوال که بازی‌کردن در سطح یک ایتالیا سخت نیست، گفت:«اتفاقا برای من راحت‌تر است؛ چراکه معمولا هرچه کار سخت‌تر باشد من بازی‌های بهتری انجام می‌دهم. از وقتی این پیشنهاد رسیده احساس بهتری دارم. بی‌شک لیگ ایتالیا بالاترین سطح لیگ دنیای والیبال را دارد. با فاصله از بقیه لیگ‌ها. آرزوی هر والیبالیستی بازی در ایتالیاست‌، آن هم یکی از تیم‌های خوب لیگ سریA. امیر غفور هم فصل قبل در لوبه بازی کرد و متاسفانه به دلیل مصدومیت بدبیاری آورد. برای من هم بازی در لیگ ایتالیا خیلی لذتبخش است.»

از سید سوال کردیم ممکن است بعد از المپیک هم بخواهی در اروپا بازی کنی، که او این واکنش را نشان داد:«شاید. می‌خواهم امسال با بازی در ایتالیا زمینه را برای فصل‌های بعد آماده کنم. اگر در ایتالیا باشم، شرایط برای بازی در سال‌های آینده هم فراهم می‌شود؛ ولی خب شاید المپیک آخرین سال حضورم در تیم‌ملی باشد.»
موسوی یکی از کسانی بود که درگیر ویروس کرونا بود و هنوز هم برای این موضوع نگران است. او ادامه می‌دهد:« آزمایش کرونایم بازهم مثبت بود، اگر مثبت نبود سر تمرین حاضر می‌شدم.

اما متاسفانه فعلا نمی‌توانم تمرین بروم و در خانه قرنطینه‌ام. بنابراین تا روزی که رضایت‌نامه‌ام صادر شود، من بازیکن سایپا هستم و البته هنوز هم قراردادی امضا نکرده‌ام و شاید اصلا توافق قطعی نشود. به هر حال باشگاه و هیات مدیره و مدیرعامل باید تصمیم نهایی را بگیرند. تا حالا که صحبت اولیه مثبت بوده و با رحیمی، مدیرعامل باشگاه توافق کرده‌ایم، اما به هر حال صدور رضایت‌نامه هم پروسه‌ای دارد.»

سید در پایان می‌گوید:«از مثبت شدن تست کرونایم نمی‌ترسم، چون خدا را شکر سیستم ایمنی بدنم قوی است و من حتی سرما هم نمی‌خورم و تنها شاید صبح چند ساعتی گلودرد داشته‌باشم. همه ترسم بابت خانواده‌ام بود که ناخواسته درگیرشان کنم که البته آنها هم مبتلا شدند.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج