مهدوی: بعد از کی‌روش تیم ملی بی‌نظم شد
۱۰۵۳۰۲۸
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
۷۱۲
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال گفت: اسکوچیچ با توجه به فرصت کمی که دارد کار بسیار سختی در تیم ملی خواهد داشت.

خبرگزاری میزان: بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال گفت: اسکوچیچ با توجه به فرصت کمی که دارد کار بسیار سختی در تیم ملی خواهد داشت.
محمدرضا مهدوی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: ما کی‌روش را از دست دادیم و ویلموتس را با آن شرایط به تیم ملی آوردیم که آن اتفاقات بد برای فوتبال کشورمان افتاد. سپس سراغ اسکوچیچ رفتیم، به نظرم بی‌نظمی زیادی بعد از رفتن کی‌روش به وجود آمد، اما همه ما امیدواریم تیم ملی با اسکوچیچ به جام جهانی صعود کند.

وی ادامه داد: اسکوچیچ با توجه به فرصت کمی که دارد کار بسیار سختی در تیم ملی خواهد داشت، سرمربیان قبلی مانند کی‌روش هشت سال در ایران بودند و حتی ویلموتس هشت ماه در ایران کار کرد و به آشنایی کامل با فوتبال کشورمان رسیده بود، اما اسکوچیچ فرصت کمی دارد و فکر کنم نهایتاً دو فیفا دی در پیش‌رو داشته باشیم که تیم ملی را با اسکوچیچ محک بزنیم.

بازیکن پیشین تیم ملی در خصوص دیدار‌های تدارکاتی تیم ملی بیان کرد: تمام نقاط ضعف تیم ملی در دیدار‌های تدارکاتی به چشم می‌آید، مخصوصاً دیدار با تیم‌های بزرگ مانند بوسنی می‌تواند به هماهنگی بیشتر تیم ملی کمک کند، چون اسکوچیچ زمان زیادی برای هماهنگی لژیونر‌ها و بازیکنان ندارد و این دیدار‌ها قطعاً برای تیم ملی مفید خواهد بود.

مهدوی در خصوص جدایی‌اش از تیم ملی نوجوانان و پیوستنش به تیم بادران افزود: شرایطی پیش آمد تا از تیم ملی نوجوانان جدا شوم و دستیار فرهاد کاظمی در تیم بادران شوم. امیدوارم بتوانیم با این تیم به موفقیت برسیم. جدایی‌ام از تیم ملی دلیل خاصی نداشت و فعلاً تمرکزم روی تیم بادران است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج