ویسی: از پیکان نه اخراج شدم نه استعفا دادم
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۵۳۷۰۲
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
۱۱۸۳
سرمربی سابق پیکان گفت: من نه استعفا داده ام و نه اخراج شده ام، مردم باهوش هستند و همه می دانند چه اتفاقاتی می افتد.

خبرگزاری فارس: طی روزهای گذشته اتفاقاتی زیادی در باشگاه پیکان رخ داد و عبدالله ویسی سرمربی این تیم از شرایط حاکم بر این باشگاه گلایه کرده بود و خواهان تغییر شرایط شد ولی این تغییرات با موافقت مدیران پیکان همراه نشد تا ویسی از این تیم جدا شود.

ویسی در مورد جدایی از پیکان اظهار داشت: از مدت‌ها قبل اتفاقاتی میان من و باشگاه رخ داد و فکر می کردیم وضعیت بهتر می شود ولی شرایط آنگونه که می خواستیم پیش نرفت و منجر به جدایی من از پیکان شد و باشگاه این حق را دارد که به فکر سرمربی بعدی باشد.

وی در مورد اختلافات با اکبر محمدی مدیرعامل پیکان گفت: اختلاف نظر در تمام جاهایی که به صورت گروهی با یکدیگر کار می کنند وجود دارد. من یک سری خواسته ها از باشگاه داشتم ولی آنها توانایی انجام این خواسته ها را نداشتند. اتفاقاتی افتاد که با فلسفه و اصول مربی گری من در تناقض بود شاید مربی دیگری بتواند با این شرایط کار کند.

سرمربی سابق پیکان در مورد علت و ریشه مشکلاتش با مدیران این تیم گفت: نگفتن این مسئله بهتر است. همه خبر دارند در فوتبال مملکت چه خبر است. در خصوص تحمیل بازیکن صحبتی نمیکنم و مردم باهوش هستند و همه میدانند چه اتفاقاتی می افتد. من 6 ماه برای پیکان زحمت کشیدم و با همکارانم شبانه روز زحمت کشیدم و توانستیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. این رفتار درست نیست که یک هفته قبل از آغاز لیگ برتر با به وجود آوردن بهانه هایی منجر به جدایی من شوند.

وی ادامه داد: من نه استعفا داده ام و نه اخراج شده ام. من 40 روز بدون قرارداد برای این تیم کار کردم. بازیکنانی که مدنظر ما بود، بازیکنان طراز اول تیم های دیگری بودند که قیمتشان بالا بود. من در این زمینه می گویم که حق با باشگاه است چرا که تیم بودجه ای نداشت و گله مند نیستم. سقف قرارداد ما یک میلیارد و 500 میلیون بود و مهران موسوی بازیکن خودمان بود و به ما پیشنهاد 3 میلیاردی داد.
وی گفت: به همین دلیل من به سراغ بازیکنان گمنام و جوان از لیگ های پایین تر رفتیم. باشگاه در این زمینه درست می گوید و لیست دوم و سوم ما را جذب کردند ولی اینکه باشگاه بگوید تمام درخواست های ما را انجام داد، دروغ محض است.

ویسی افزود: من نه اخراج شده ام و نه استعفا داده ام. چند روزی در تمرینات حضور پیدا نکردم. آقای مدیرروستا به عنوان سرپرست تیم با من صحبت کردند و گفتم چنانچه این 2 مشکل حل شود، در تمرینات حاضر می شوم ولی این مشکلات حل نشد.

وی در مورد اینکه عمر مفید مربیان در تیم های لیگ برتری کوتاه بوده است، آیا لیگ بیستم نیز نیمکت لرزانی خواهد بود گفت: قطعا این اتفاقات رخ خواهد داد که یک بخش آن به مسائل دلالی برمیگردد. ما باید ببینیم مربی مانند عبدالله ویسی چه برنامه ای داشته و آن را دنبال کنیم نه اینکه یک هفته قبل از شروع لیگ برتر اتفاقاتی بیفتد که در شأن تیم قدیمی مانند پیکان باشد.

او ادامه داد: من به عینه دیدم که یکی از مدیربرنامه ها با یکی از مدیرعاملان از من درخواست کردند که با فلان تیم قرارداد نبندم تا هفته پنجم به آن باشگاه بروم. من برای همچین فوتبالی متاسفم که یک ایجنت در مقابل مدیرعامل باشگاه می گوید هفته پنجم فلان مربی را اخراج می کنیم تا من به جای او سرمربی شوم و من این پیشنهاد را قبول نکردم.

ویسی در گفت و گو با رادیو ایران در مورد اینکه آیا پیشنهادی از سایر تیم ها دارد یا خیر گفت: من قبلا چند پیشنهاد خوب از تیم های لیگ برتری داشتم ولی از آنجاییکه با پیکان صحبت کرده بودم، آنها را رد کردم ولی در حال حاضر فقط از رایکا بابل پیشنهاد دارم ولی با توجه به امکانات آنجا ممکن است به این تیم نروم ولی باز هم صبر خواهم کرد تا ببینم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر