یزدانی: فقط طلای جهان را می‌خواهم
۱۰۵۴۸۰۵
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
۱۶۳۶
اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به برگزاری اردوی تیم ملی کشتی ایران پرداخت.

خبرگزاری ایسنا: اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به برگزاری اردوی تیم ملی کشتی ایران پرداخت.

اتحادیه جهانی کشتی در یادداشتی به برگزاری رقابت‌های دور رفت لیگ کشتی آزاد و فرنگی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران و با رعایت دستورالعمل بهداشتی اشاره کرد. در این مقاله آمده: فدراسیون کشتی ایران اولین فدراسیون در رشته‌های برخوردی در ایران بود که توانست مجوز شروع فعالیت ها را دریافت کند.

اتحادیه جهانی در این‌باره عنوان کرد: پس از تصویب برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان در صربستان، فدراسیون کشتی ایران اقدام به تعطیلی رقابت‌های لیگ کرد و بلافاصله اردوی تیم های ملی کشتی با انجام تست PCR و در فضای قرنطینه آغاز شد.

اتحادیه جهانی کشتی با اشاره به صحبت‌های حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک به نقل از او نوشت: به دلیل شیوع کرونا ۷ ماه دور از اردو بودیم و تمرینات را به صورت انفرادی دنبال می‌کردیم. رقابت‌های لیگ کمک کرد تا پس از مدت‌ها به آمادگی بیشتری برسیم. فدراسیون نیز اردو را در فضای قرنطینه برگزار کرد و هیچ کس حق خروج از اردو را نداشت. فقط یک هدف دارم و آن کسب عنوان قهرمانی جهان ۲۰۲۰ در صربستان است.

همچنین علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی نیز گفت: ما تلاش زیادی برای گرفتن مجوز برگزاری لیگ و اردوی تیم‌های ملی داشتیم و در نهایت موفق شدیم این دو مورد را تحت پروتکل‌های سخت بهداشتی برگزار کنیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج