محمدی: استاندارد‌های ما با ویسی متفاوت بود
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۵۵۰۸۷
۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
۱۲۸۸
مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرد دلیل قطع همکاری این باشگاه با عبدالله ویسی، اختلاف نظر در برخی موارد بوده است.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرد دلیل قطع همکاری این باشگاه با عبدالله ویسی، اختلاف نظر در برخی موارد بوده است.

اکبر محمدی در مراسم معارفه مهدی تارتار به‌ عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: مشخصات مهدی تارتار بر هیچکس پوشیده نیست. او سال‌هاست در سطح اول کشور کار مربیگری می‌کند. به او به خاطر استمرار در سطح اول کشور تبریک می‌گویم، چون استمرار در این حوزه نیازمند توانایی زیادی است. به هر حال با ارزیابی که در کمیته فنی صورت گرفت، به این نتیجه رسیدیم که بعد از قطع همکاری با سرمربی قبلی که خیلی برای ما ارزشمند و قابل احترام بود، به سرمربی بعدی رسیدیم و با توجه به هدف‌گذاری که داشتیم بهترین نفر را تارتار دانستیم. مأموریت مذاکره با او بر عهده من بود و در نهایت با افتخار ما خدمت تارتار هستیم و خواهیم بود.

وی افزود: مهم‌ترین نکته برای ما آینده است و باید به شایسته‌ترین شکل فصل را به پایان برسانیم. با مخالفت هم اصلا نمی‌هراسیم و سعی می‌کنیم منتقدان را با خودمان همراه کنیم. تیم فوتبال ما از 4 مهرماه استارت آمادگی خودش را زده و تا الان بیش از هشت بازی دوستانه انجام دادیم. بازیکنان خوبی هم در تیم حضور دارند و با نظر کمیته فنی با جرأت می‌توانیم بگوییم تیم‌مان یکی از با استعدادترین تیم‌های جوان این فصل است. با توجه به هنر مربیگری تارتار و استفاده از بازیکنان و حضورشان در شرایط سخت،‌ امیدواریم ما را بتوانند به اهداف از پیش تعیین شده برساند. پیکان تاریخچه نیم قرنی دارد و برند والیبالش از پیکان جلوتر است. همه تلاش ما هم این است که در فوتبال هم همین برندسازی هم انجام شود. امسال خوشبختانه این استارت زده شده است و با حضور مغانلو در اروپا به‌عنوان اولین لژیونر تاریخ فوتبال ایران این اتفاق شروع شده است. همچنان پتانسیل زیادی در تیم پیکان وجود دارد و من کوچکترین تلاشم را می‌کنم تا با حمایت هیئت مدیره و مدیران پیکان بتوانیم هر چیزی که باید برای ارتقا برند پیکان انجام شود را فراهم کنیم. آرزو می‌کنم خداوند ما را در این مسیر سخت کمک کند. هیچکس در تصمیماتش خالی از اشتباه نیست. برای تارتار و همکارانش و همه بازیکنان پیکان آرزوی موفقیت می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره اینکه آیا به نظرش رفتاری که با عبدالله ویسی شد، در شأن این مربی نبود،‌ گفت: من بیشتر علاقه‌مند هستم در مورد اتفاقات آینده صحبت کنم. به هر حال باشگاه پیکان استانداردی دارد که بخشی از آن توسط مدیران قبل انجام شده و بخشی هم توسط رویکرد مدیران جدید هدف‌گذاری شده است. در این استاندارد هم هیچ شوخی وجود ندارد،‌ من با استانداردها به هیچ وجه شوخی نمی‌کنم. رویکرد من مبتنی بر دانش آکادمیک و تجربه عملی بوده است. ما از 4 مهرماه تمرینات را شروع کردیم و تا همین الان یکی از تیم‌هایی که به لحاظ برگزاری اردوها بدون وقفه کارش را انجام داده، تیم ما بوده است. با توجه به اینکه استانداردهای ما با استانداردهای کادرفنی قبلی متفاوت بود، با حفظ احترام متقابل و اینکه این احترام ادامه پیدا کند، بهتر است خیلی از مسائل باز نشود.

در این مدتی هم که ما به دنبال تعامل بودیم، دائماً این موضوع در تیم بود که ممکن است سرمربی قبلی ما به هر دلیلی نتواند به کارش ادامه داد. ایشان (ویسی) چهار بار با ما قطع همکاری کرد و به ما پیغام داد و علاقه‌مند نبود که این همکاری ادامه پیدا کند. ما هم بر اساس خواست کمیته فنی و مأموریت‌مان جلسات زیادی برگزار کردیم. اگر تعصبی باشد، بیشتر باید قبلی باشد و در کار خودش را نشان دهد. اگر من در مورد جایی با تعصب حرف می‌زنم، مهم‌ترین اصل رعایت امانت است. مهم‌ترین اصل کاری هم حضور سر تمرین و داشتن انرژی و برنامه است. همانطور که گفتم وقتی استانداردهای ما با مربی متفاوت بود، هر دو به این نتیجه رسیدیم که همکاری ادامه پیدا نکند. اگر هم طول کشید به خاطر این بود که انرژی زیادی صرف شد تا این همکاری ادامه پیدا کند. همین‌جا هم برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. همیشه هم به این فکر می‌کنم دوستی یک اتفاق است، جدایی یک قانون است. بهتر است هر چیزی در چارچوب خودش جلو برود.

محمدی درباره اینکه عبدالله ویسی در یک برنامه تلویزیونی به مدیریت باشگاه اتهام زده است که قصد داشتن به او بازیکنی را تحمیل کنند، تصریح کرد: برای آقای ویسی آرزوی موفقیت می‌کنم. همه اقداماتی که در باشگاه برای جذب بازیکن صورت گرفته با نظر کمیته فنی بوده است. طبیعتاً در تیمی که 40 نفر اسامی دارد، می‌تواند بازیکنانی مد نظر سرمربی باشند و نباشند. ما درخواست داشتیم با چند بازیکن قرارداد بسته شود این حق سرمربی است. البته بعد از مدتی نظر عوض می‌شود که این مورد هم نظر سرمربی است که بازیکنانی نباید در تیم باشند.

وی افزود: خیلی مساله قابل ذکری نیست. این موارد در همه دنیای فوتبال هست و ما بر اساس رسالت‌مان که تیم‌سازی و نتیجه‌گیری و آینده‌نگری است باید کار کنیم. سال گذشته که ایشان در پیکان نبودند استعداد‌های جوان خوبی مثل قادری و کوشکی با مبالغ اندک به اینجا آمدند و حالا مبالغ آنها بالای یک میلیارد است. این موضوع برای کار فنی و استعدادیابی نفراتی است که قبلاً در باشگاه بوده‌اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
شفا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تنورستان_فوتر