شیوخ عرب مشتریان پر و پا قرص گوسفندان ایرانی!
۱۰۵۷۵۰۳
۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
۲۵۳۵
اختلاف فاحش قیمت هر رأس گوسفند در داخل و خارج از کشور سبب شده تا دلالان با خروج گله‌های گوسفند ایرانی از طریق مرزهای آبی هرمزگان سودهای هنگفتی را به جیب بزنند.

خبرگزاری تسینم: اختلاف فاحش قیمت هر رأس گوسفند در داخل و خارج از کشور سبب شده تا دلالان با خروج گله‌های گوسفند ایرانی از طریق مرزهای آبی هرمزگان سودهای هنگفتی را به جیب بزنند.

شیوخ عرب مشتریان پر و پا قرص گوسفندان ایرانی!

در این گزارش آمده: 

نوسان شدید قیمت‌ها و تورم افسار گسیخته در سال های اخیر تمام بخش‌های اقتصادی را تحت تاثیر قرار داده است به گونه‌ای که قدرت خرید مردم به دلیل کاهش ارزش پول ملی با گذشت زمان کمتر و کمتر می‌شود.

خروج گله‌های دام سبک از مرزهای آبی هرمز گان نسبت به گذشته شدت بیشتر شده تا جایی که هزاران رأس گوسفند راهی کشورهای حوزه خلیج فارس می‌شود.

قاچاقچیان، دام های سبک را از استان‌هایی نظیر کرمانشاه، لرستان، خوزستان، فارس و روستاهای مختلف هرمزگان با قیمتی حدود 2 میلیون تومان خریداری و به سواحل هرمزگان انتقال می‌دهند و این استان را به مرکز قاچاق دام زنده تبدیل کرده‌اند.

از آنجایی که شیوخ عرب از مشتریان پر و پا قرص دام‌های سفید ایرانی هستند لذا این دام‌ها شبانه در شناورهای هرمزگان بارگیری و به بندرگاه‌های مختلف از جمله بندر خصب منتقل می‌شوند، گوسفندان در خارج از مرزها به قیمت بیش از 8 میلیون تومان به فروش می‌رسند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:96
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1399/08/22
پس مرزبانی کجاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۳
خواب است وبیدارش کنین.مست است وهوشیارش کنین.......
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1399/08/22
مایحتاج مملکتو دارن میبرن دولت خم به ابرو بمیاره فقط میگن امنیت داریم
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1399/08/22
مردم ایران گرسنه میمانند وشیوخ عرب میخورند وبه ریش ایرانیها میخداند واسم خلیج فارس را نیز عوض میکنند چون به خایئن داخلی پول میدهند
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1399/08/22
آقاجان وقتی بازار خوبی در کشور های جنوبی برای دام سبک داریم برنامه ریزی برای تولید در اینده بکنیم که هرچه هم صادر کنیم در داخل کمبود ایجاد نشود به دامداران نهاده های غذایی وارداتی را بایارانه واز طریق اثبات داشتن دام بدهیم واز طریق رسمی به صدور دام بپردازیم البته گوش شنوا وابتکار لازمه تحقق است
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/08/22
چرا زورشان فقط به دامداران بدبخت رسیده خوراک دام ۲۰۰درصد بالا رفته ولی قیمت دام منفی ۱۱ درصد پایین آمده چرا عرضه نداران از قیمت سرسام آور خوراک دام گزارش تهیه کنند چون گنده ها مسیر غلط نشان میدهند
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1399/08/22
گوسفندی که اینجا دو تومن هست.اونجا بالای ۹ تومن خرید فروش میشه
Iran, Islamic Republic of
07:24 - 1399/09/03
اونم گوسفندمولدمیخرن تاریشه تولیددام روبزنندوتورم ایجادکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج