داورزنی: کار جذب آلکنو را تمام‌شده می‌دانیم
۱۰۵۹۱۰۲
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
۷۳۴
رییس فدراسیون والیبال گفت: ما جذب آلکنو را تمام شده می‌دانیم، اما باید قرارداد بین دو طرف امضا شود تا رسمی شود.

خبرگزاری میزان: رییس فدراسیون والیبال گفت: ما جذب آلکنو را تمام شده می‌دانیم، اما باید قرارداد بین دو طرف امضا شود تا رسمی شود.

محمدرضا داورزنی در خصوص توافق با ولادیمیر آلکنو برای هدایت تیم ملی والیبال، اظهار داشت: کار جذب آلکنو تا حدود بسیار زیادی انجام شده و قرارداد این مربی را روز گذشته برای او ارسال کردیم تا قراردادش امضا و رسمی شود.

وی افزود: در قرارداد آلکنو همه جوانب و مقررات حقوقی رعایت شده است و نهایتا تا پایان هفته این قرارداد رسمی خواهد شد. البته ما جذب آلکنو را تمام شده می‌دانیم، اما باید قرارداد بین دو طرف امضا شود تا رسمی شود.

رییس فدراسیون والیبال درباره اینکه آلکنو چه زمانی به ایران می‌آید، گفت: قرار است او نوروز سال آینده به ایران بیاید. البته آلکنو کارش را به محض امضای قراردادش آغاز خواهد کرد و به بررسی و ارزیابی حریفان ایران در المپیک توکیو خواهد پرداخت.

وی در مورد اینکه سرمربی تیم نوجوانان چه زمانی مشخص خواهد شد، اظهار داشت: فردا (چهارشنبه) جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد و در این جلسه سرمربی تیم نوجوانان هم مشخص خواهد شد.

داورزنی در خصوص اینکه گفته می‌شود برخی افراد غیرمرتبط از یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم نوجوانان حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: تصمیماتی که ما در فدراسیون والیبال اتخاذ می‌کنیم تصمیمات سلیقه‌ای و شخصی نیست. ان‌شاءلله فردا تکلیف سرمربیان تیم‌های جوانان و نوجوانان را در جلسه هیئت رئیسه مشخص خواهیم کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج