تماشاگران فوتبال انگلیس به ورزشگاه‌ها بازمی‌گردند
۱۰۵۹۲۷۸
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
۶۹۶
رسانه‌های انگلیسی از تلاش مقامات دولت انگلیس برای بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها قبل از آغاز کریسمس خبر دادند.

خبرگزاری فارس: رسانه‌های انگلیسی از تلاش مقامات دولت انگلیس برای بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها قبل از آغاز کریسمس خبر دادند.

رسانه‌ها انگلیس در خبری عنوان کردند که تلاش برای بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها برای تماشای رقابت‌های فوتبال در لیگ برتر و مسابقات EFL قبل از کریسمس ادامه دارد.

بر این اساس مذاکرات در این باره در حال برگزاری است که شامل مقاماتی از وزارت فرهنگ، رسانه و ورزش بریتانیا است تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، پیشنهاداتی برای حضور تماشاگران در مناطقی که میزان آلودگی به ویروس کرونا در آنجا کمتر است به هیات دولت بریتانیا ارائه شود.

دولت بریتانیا در این باره موافقت خود را با بخشی از این پیشنهادات اعلام نکرده است، اما مسئولان ورزشی بسیار امیدوار هستند که در نهایت پس از ماه‌ها عطیلی مجوز حضور تماشاگران در ورزشگاه داده شود.

پیش از این هم بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا ابراز امیدواری کرده بود که بار دیگر جمعیت به ورزشگاه‌ها باز گردد.

در این باره تناقضاتی در انگلیس وجود دارد، به طوری که هواداران می‌توانند در سینما‌ها بنشینند و در حتی رقابت‌ها را از طریق برخی مراکز تجمع مشاهده کنند اما حضور آن‌ها در ورزشگاه وجود ندارد.

این خبر می‌تواند برای باشگاه‌های انگلیس امیدوار کننده باشد. باشگاه‌هایی که از ماه مارس به دلیل شیوع ویروس کرونا با کاهش تماشاگر مواجه شده‌اند و عملا به خاطر کاهش منابع درآمدی با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند.

با این حال، احتمال بازگشت هواداران به استادیوم ها نگرانی‌هایی وجود خواهد داشت.

تعداد افرادی که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند در هفته اول نوامبر 40 درصد افزایش داشته است.

بر اساس گزارش هفتگی که اداره آمار بریتانیا منتشر کرده است، در مجموع 1937 نفر در فاصله 31 اکتبر تا 6 نوامبر جان خود را از دست داده‌اند. این در حالی است که هفته قبل از آن 1،379 جان خود را از دست داده‌ بودند که افزایش بیش از 40 درصدی را نشان می‌دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج