جواد و غول مرحله آخر
۱۰۶۲۰۳۱
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
۸۳۸
نکونام بعد از بردن محمود فکری، امشب با استاد او یعنی امیر قلعه‌نویی روبه‌رو می‌شود.

روزنامه همشهری: نکونام بعد از بردن محمود فکری، امشب با استاد او یعنی امیر قلعه‌نویی روبه‌رو می‌شود

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران امروز با انجام 4بازی در شهرهای مختلف آغاز می‌شود. از لیگ بیستم ایران، 2هفته سپری شده که به‌دلیل بازی‌های ملی این 2هفته با 13، 14روز فاصله برگزار شدند. اما از این هفته مسابقات با فشردگی و سرعت بیشتری برگزار خواهد شد و این موضوع به گرم‌تر شدن تنور لیگ کمک خواهد کرد. امروز این 4بازی در تهران، سیرجان و اراک برگزار می‌شود و 4بازی دیگر هم فردا (پنجشنبه) انجام خواهد شد.

استقلال – ماشین‌سازی ساعت 16:15

بعد از یک بازی سراسر حاشیه در اهواز که با نخستین شکست فصل برای آبی‌پوشان همراه بود، تیم محمود فکری امروز برای بازگشت به مسیر پیروزی و امتیازگیری با حریف نسبتا مناسبی روبه‌رو‌ می‌شود. ماشین‌سازی با بازیکنان گمنام و مربی جوانش در ظاهر حریف ساده‌ای برای استقلال خواهد بود و میزبان‌بودن آبی‌پوشان هم شانس برد این تیم را افزایش می‌دهد. اما از پتانسیل سبزپوشان برای شگفتی‌سازی هم نباید گذشت. ماشین‌سازی فصل گذشته هم در جمع گزینه‌های سقوط قرار داشت اما در هر دو بازی رفت‌ و برگشت، استقلال را شکست داد و 6 امتیاز از این تیم گرفت. باید دید وحید بیاتلو می‌تواند به روند خوب ماشین در امتیاز‌گرفتن از استقلال تداوم ببخشد یا نه.

گل‌گهر – فولاد / ساعت 16:10

بازی استقلال و ماشین‌سازی را رها کنید. مهم‌ترین بازی هفته سوم قطعا رقابتی است که در سیرجان میان تیم‌های اول و سوم جدول برگزار می‌شود و به‌احتمال خیلی زیاد، نام صدرنشین هفته سوم از دل همین بازی بیرون خواهد آمد. گل‌گهر با امیر قلعه‌نویی تنها تیمی است که از 2بازی ابتدایی 6امتیاز کامل را گرفته و آمارهای «متریکا» نشان می‌دهد این تیم از لحاظ فنی هم برتر از سایر تیم‌ها و شایسته این صدرنشینی بوده است. در مقابل، جواد نکونام هم سرمست از بردن استقلال، به این بازی می‌آید و برای اینکه نخستین توقف گل‌گهر را رقم بزند، خود را صاحب شانس بالایی می‌داند. برنده این بازی قطعا صدرنشین لیگ در پایان هفته سوم خواهد بود و تساوی هم می‌تواند به‌معنای ادامه صدرنشینی گل‌گهر باشد.

سایپا – نساجی / ساعت 16:20

سال گذشته تقابل این 2تیم پرگل‌ترین بازی‌های لیگ را رقم زد؛ سایپا در بازی رفت 4-3پیروز شد و در بازی برگشت هم با نتیجه 3-1 نساجی را شکست داد. جالب اینکه نارنجی‌ها در کل فصل فقط 5برد به‌دست آوردند که 2برد از این 5برد مقابل نساجی رقم خورد. جالب‌تر اینکه فصل گذشته هم سایپا و نساجی در هفته سوم به مصاف هم رفته بودند. امروز سایپا به‌دنبال نخستین پیروزی‌اش در لیگ بیستم خواهد بود اما نساجی که فصل را بهتر شروع کرده، اگر به پیروزی برسد، 7 امتیازی خواهد شد.

آلومینیوم اراک – مس رفسنجان ساعت 16:30

جدال 2تیم تازه‌صعودکرده به لیگ برتر که از قضا هر دوی آنها هنوز بدون امتیاز مانده‌اند. بعد از گذشت 2هفته از لیگ جدید، تنها تیم‌هایی که هنوز امتیازی نگرفته‌اند، همین 2تیمی هستند که برای نخستین‌بار است در لیگ برتر حاضر شده‌اند. البته مس رفسنجان با محمد ربیعی کمی منسجم‌تر از آلومینیوم بازی کرده و دلیل بی‌امتیاز ماندن این تیم رویارویی با 2 حریف قدر در هفته‌های ابتدایی بوده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج